• ümmetin lideri, asrın liderimiz, efendimiz, devletlü, hazretleri recep tayyip erdoğan tarafından verilen talimat.

--- spoiler ---
    Başkan Recep Tayyip Erdoğan, parti kurmaylarıyla bir araya geldiği toplantıda masaya yatırılan konular hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.
    Başkan Erdoğan termik santrallerle ilgili önemli talimatlar verdiği öğrenildi.

"gerekirse kapatın..."

Son dönemde kamuoyunda gündem olan baca gazı filtreleme sistemi olmayan termik santrallerle ilgili tartışma MYK'nın da gündemindeydi.
    Başkan Cumhurbaşkanı Erdoğan, termik santrallerdeki baca gazı filtreleme sistemlerinin mutlak suretle yapılması, yapılmadığı takdirde ceza verilmesi, gerekirse kapatılması için son dakika talimatını verdi.

BiZZAT TAKiP EDECEK

Türkiye Gazetesi'nin haberine göre; Başkan Erdoğan "Kirliliğe kesinlikle müsaade etmeyeceğiz. Kimse milletin havasını kirletemez. Mutlaka filtreleme sistemi yapılmalı. Bu konuyu da bizzat takip edeceğim" dedi.
    Toplantıda Erdoğan'ın gösterilen bir fotoğraf üzerine, santral yöneticilerini aradığı ve filtre takmalarını istendiği de belirtildi.
    --- spoiler ---

kaynak;
    https://www.ahaber.com.tr...alimati-gerekirse-kapatin

a haber'e tıklamayın diye ekran görüntüsü;
    gerekirse termik santralleri kapatın talimatı

valla helal olsun sayın asrın liderimize.
    bakın nasıl da çevre konusunda duyarlı, ne kadar ponçik ve çevreci bir lider.

ne demiş ümmetin aslanı?
    Kirliliğe kesinlikle müsaade etmeyeceğiz.
    Kimse milletin havasını kirletemez.
    Mutlaka filtreleme sistemi yapılmalı.
    Bu konuyu da bizzat takip edeceğim

herkes şahit mi?
    aktroller siz de şahit misiniz?
    ok...

tabi bu haber 2 gün önceye ait.

erdoğan'ın filtre konusunda yaptığı bu açıklamadan sadece 2 gün sonra bugün ne oldu?
    termik santrallerin filtre takma mecburiyetine verilen süre akp ve mhp oyları ile 2.5 sene daha uzatıldı.
    (bkz: akp ve mhp nin skandal termik santral kararları)

gerekirse termik santralleri kapatın talimatı

hayır benim anlamadığım şu;
    hiç mi utanmıyorlar?

yavaş dön reis ümmet yetişemiyor...
    9 2 ...
  • evvelden 4-5 kez "bu iddiaları ispatlarsanız ben bu koltuğu bırakırım ispatlayamazsanız namussuzsunuz şerefsizsiniz" demişliği olan ama iddialar ispatlanınca "yalan onnar inanman guzumm" moduna giren siyasetçinin son iddiasıdır.

bugün aklıma geldi. 17-25 aralıktan hemen önce bu fetö denilen iblisle daha tam kanlı bıçaklı olmadan "topunuzla tüfeğinizle gelin" diye meydanlarda bağrınıp sonra 17-25 aralık olayları patlayınca "montaj bunlar"dan fazlasını söyleyemeyen de aynı kişiydi.
    5 0 ...
  • Bütün büyükşehir statüsüne geçmiş yerleşim birimlerine kkv kaldırım kullanma ve eskitme bedeli getirilmelidir. Ne güzel ya belediye yapsın sen, yürü koş, yayıl, otur üç beş kanka giybet yap, geceleri kur çilingiri alem yap. Yok artık öyle yağma. Bunları yapmak istiyorsan bedelini ödeyeceksin. Belediye senin babanın uşağı değil. O kaldırımlar başkanların hısımlarına parayla yaptırılıyor. Kullanacaksan parasını ödeyeceksin. Ödemezsen kaldırımı kullanma. Yoldan da yürüme orayı da belediye yaptı. Nerden mi yürüyeceksin. Uç kardeşim bana ne.
    5 0 ...
  • ups boobss

711.
  • Lan ezik sen hala konuşuyon mu özelden Ups a attığın son mesaj gülmekten altıma işetti Bi yalakalıklar Bi götüm ayağı çekmeler hayatımda gördüğüm en alçalınmış şekilde yazılan yazıydı böcek gibi olmuştun.
    Şimdi artistlik yapıyorsun ama
    yemezler.

Hahaha
    "bunu nolur sözlükte paylaşma"
    Hala gülüyorum amk Hahaha.
    9 2 ...
  • Ak-it'in muhtemelen okuyucuları tahrik olup birilerini taciz falan etmeye kalkmasın diye aldığı bir önlemdir.
    yeni akit in fotoğrafını sansürlediği kadınlar

Ulan hadi hepsini anladık da ipnenin göğsünden ne istediniz? Farklı tercihlere sahip okuyucularınızı da mı düşünmek istediniz?

Hem ayrıca bu sansürleri koyan arkadaş tahrik olmadı mı hiç acaba?

Not: bu arada nevşin mengü'nün ayağını da açıkta unutmuşlar, bütün fetişist ak-it okuyucularının günahı alayına da yazılmıştır kesin.
    9 1 ...
  • 26 yaşımdayım okuyorum.
    30unda da okuyacağım. erkeğim.

ve askerliğimi yaptım.

hayatı iş bulup, evlenip.
    sikişip üremek olarak gören senin beyninin beni anlayabileceğini düşünmüyorum.
    ha bu arada çalışıyorum. fena da kazanmıyorum.

yani benden 6 yaş büyüksün diye tahmin ediyorum.
    ve okuyamamışsın çünkü beynin buna elvermemiş.

mundar diyorsun.
    15 1 ...
  • "gökte ararken yerde buldum" esprisi yapmamak için kendimi zor tuttuğum çocuktur. Çok vizyonsuzum iq.
    6 0 ...
  • Hatay'ı Atatürk kurtardı ve o şehri bir Türk yurdu haline getirdi.

Bu "aklınca" Atatürk'e gönderme yapan sikik derginin destekledikleri sayesinde ise Hatay bir Arap yurdu oldu.

Şu an Hatay'ın %70 Arap çoğunluğunda olduğu söyleniyor.

Diyorum işte dinciler gerizekalıdır, Analitik düşünemezler, gerçeklerden uzaklardır, kendi çizdikleri hayal aleminde yaşarlar diye de anlayan yok.
    11 2 ...
  • 15 yaşında tattım bu duyguyu, sesim kısılana kadar bağırdım gözyaşım kuruyana kadar ağladım dövündüm
    En son bunları hatırlıyorum, kendime geldiğimde iki gün geçmiş ne hastaneden çıkışını ne cenazesini hiçbirşeyi hatırlamıyorum
    Sesini çoktan unuttum, yüzünü de unuturum diye çok korkuyorum
    Sol yanımı babamla toprağa gömdüm ben, kalanlarla yaşamaya calışıyorum şimdi
    6 1 ...
  • Asgari ücretten bile vergi kesen bu amkun sistemi

bu o.evlatlarina ses çıkarmaz.

Demez ki hacı bu paralar nereden gelir

Ben söyleyeyim aşiret parasidir o

Kaçak mazottan,tozdan,insan kaçakçılığından gelir paranın kaynağı

Gidin g.doguya yüzlerce binlerce Suriyeli kadın kız var 10-20 bin liraya 50 yaşındaki adama satılan

Bunun hesabını sormaz devlet

Niye aman Kürt açılımı ziyan olmasın

Ben hep söylerim öldüğumde bu devlete sisteme hakkım helal değildir..
    5 0 ...