• Toslayanlar ev arkadaşlarıyla yaptıkları harcamalarda asla mağdur olmaz!

Sen de Tosla kullan, ev arkadaşlarınla ortak harcamaların için grup oluştur, tüm harcamalar tek bir yerde kolayca takip edilsin. Tosla kimin kime ne kadar borcu var hemen hesaplasın, ödemeler Tosla’dan anında yapılsın. Harcama hatırlatma özelliği ile kimsenin kimseye borcu kalmasın, kimse mağdur olmasın *(swh)

Hemen sen de kullanmaya başlamak için tıkla.

10 0
  • yahu bakılmamasını isteyen insan götünü neden açar ? mini giyip çekiştirmek de bunun alt psikolojisidir.
    6 1 ...
  • Kısa boylu erkek ölsün mü olum, Daş mı yesin adamlar?

1,50'si de uzun istiyor, 1,75'i de. Hadi uzun ablayı anladık. Boyu boyuma kaygısı, estetik VS.

Peki Sana noluyo cücük hanım. Lan yataktan inerken merdiven kullanan kızsın. Sen bu adama "ı ıhh, kısa bu :(" derken hiç mi utanmıyorsun?

Püü amk.

Bak yine gerildim.
    7 0 ...
  • evlerini barklarını satıp, aile başı ortalama yüz bin avro getirse, 4 kişiden hesaplasan 25 milyar avro yapar. Çoğu da kalifiye işçi bu adamların. Bizim de dert yandığımız şey Ara eleman eksikliği değil mi? Bence göndersinler. Ülkeye faydası olur zararı olmaz.
    3 0 ...
  • insanlara rezil olmak istemem. allah korusun bir gören olur. ahaha eved.
    8 0 ...
  • 10 tl vizite ücreti verip köy kahvesindeki psikolog bekir abiye gittim mekana girdiğimde sümüklü hüsonun oğlu karşıladı beni çok fazla psikolojik sorunum var neredeyse hiç uyumuyorum dedim ve aldığım yanıt:

yat şuraya çocukluğuna inelim yarram.
    4 1 ...
  • Evlilik dışı 8 ilişkisi olan adama yapılandır.
    https://www.milliyet.com....-kisiye-ait-cikti-6260086

başkasından peydahladığı çocuğu yıllarca kocasına kendi çocuğuymuş gibi yutturup sonra da boşanıp üstüne bir de nafaka isteyen kadınlar için hiçbir şey şiddeti geçerli kılmaz diyenler bu cinayete racon yerine getirildi, Ee hak etmiş vs diyor lol.
    5 0 ...
  • Evlilik dışı 8 ilişkisi olan adama yapılandır.
    https://www.milliyet.com....-kisiye-ait-cikti-6260086

başkasından peydahladığı çocuğu yıllarca kocasına kendi çocuğuymuş gibi yutturup sonra da boşanıp üstüne bir de nafaka isteyen kadınlar için hiçbir şey şiddeti geçerli kılmaz diyenler bu cinayete racon yerine getirildi, Ee hak etmiş vs diyor lol.
    5 0 ...
  • acaba neden?

birbirine saygısız, bencil, önce ben diyen toplumdan olmasın o? ya da ne bileyim, ben gemimi yürüteyim, bu arabaya binmeye devam edebileyim ama ülke batarsa batsın diyen cahiller yüzünden de olabilir mi?

peki acaba aynı arabalara, evlere sahip olmaya devam edebilmek için tarikatlarda tecavüze uğramış çocuklara susanlar yüzünden olabilir mi?

veyahut her olayı dine bağlayan ama her türlü pisliği yapanlar yüzünden olabilir mi?

ülkede bilgiye, terbiyeye, efendiliğe değil paraya saygı gösterildiğinden dolayıdır belki?

türkiye' de kapı pervazı olamayacak adamların, yurtdışında 2 kuruş para kazanıp, buralara nankörlük etmeleri, hatta oradan beri oy verip benim ve ailemin geleceğini etkiledikleri için olabilir mi?

ülkeme mülteci olarak gelenlerin benden çok hakka sahip olduğundan olabilir mi?

hayat pahalılığının kol gibi olduğu biline bilene, almanya' nın bizi kıskanmasından dolayı olabilir mi?

büyük mutluluklar bizi bekliyormuş. yukarıdaki yazarı görüyor ve arttırıyorum;

34 yaşından sonra gelen mutluluğu da...
    6 0 ...
  • Bedava yaşıyoruz, bedava;
    Hava bedava, bulut bedava;
    Dere tepe bedava;
    Yağmur çamur bedava;
    Otomobillerin dışı,
    Sinemaların kapısı,
    Camekanlar bedava;
    Peynir ekmek değil ama
    Acı su bedava;
    Kelle fiyatına hürriyet,
    Esirlik bedava;
    Bedava yaşıyoruz, bedava.
    5 0 ...
  • insan haklarına müdahale olmayan bir şeye karışmak bağnazlıktır.

Bir eşcinsel bir heteroyu taciz eder ise karışabilirsin.

Teşhir suçu işler ise katılabilirsin.

Bir çocuğa kendi görüşünü dayatıp çocuk istismarı yapar ise karışabilirsin. (Çocuklara eşcinsel yaşamın iyi olduğu ya da eşcinsel giyim tarzının iyi olduğunu kimse dayatamaz. aynı şekilde siyasi ya da inanç görüşünüzü de dayatmanız çocuk istismarı sayılır. 7 yaşında bir çocuğa dini kıyafetler giydirmek 7 yaşında bir çocuğa ırkçı ya da siyasi bir görüş aşılamak ya da 7 yaşında bir çocuğu karşı cinse benzer davranışlara teşvik etmek çocuk istismarı dır. )

Bunların dışında kendince kimseye zararı olmadan yaşayan bir eşcinsele karışamazsın...
    4 4 ...