• bu fotoyu gördükçe Ekber şaron geliyor aklıma. ahaha tipe bak. Varoş cihangir gülü.
    geceye bir pkk lı bırak
    5 0 ...
  • 6 ay oldu.

sosyal medyayla hiç alakası olmayan biri olarak Türk filmlerindeki köyden şehire inen masum köylü kızının kötü yola düşmesi gibi bir şey oldu. Hele Kendini bilmeyen küçük yaştaki insanlar için çok sakıncalı bir ortam. Kuşkusuz çok şey kattı bana. blowjop nedir? Bdms nedir? Dilan dere kimdir ve ne yapar? Yatalak dedenin üstüne işemek. Bir Kadını vajinasından üfleyip memesini şişirmek gibi çok önemli konulara vâkıf oldum. Çok şükür sadece vâkıf oldum swh.

Aydınlanmak istiyorsanız uludağ doğru adres. Zaman makinasi bilgiye değil, sadece memelere götürür.

Onun dışında diğer sözlüklerde başlıklara döpiyesle girildiğini görünce buranın bende yeri ayrı. özgürce kendi kendimi eylendirdiğim digital not defterim. Sanki soran oldu.
    8 1 ...
  • Mevcut personel sayısını korumak icin konulan yasaktır. Aynı zamanda emekli olmak da yasaklanmıştır, yıllık izinler durdurulmuştur, tayini çıkanların tayinleri askıya alınmıştır. Kamuda 6 saate indirilen çalışma saati, sağlık kurumlarında fazla mesaiyle devam etmektedir. Covit pozitif çıkan sağlık calışanı 2. Teste gerek duyulmadan çogu kurumda 10. Gün göreve başlatılmaktadır. Hastanelerin spor salonları, ameliyathaneler, ve uygun fiziki her yer yoğun bakıma dönüştürülürken halen yeni personel istihdamı yapılmamış, hastalanıp geri gelen ve hastalanıp görevden çekilen personelle sağlık çalışanı sahada çetin bir savaş vermektedir. Karı koca sağlık çalışanı olan personeller cocuklarını kresler kapalı oldugu, izne ayrılamadığı, aileleri başka memlekette olduğundan ve kimsenin sağlık çalısanının virüsle teması fazla oldugunu bildiginden cocuguna bakmak istemediginden mağdur durumdadır.
    Istifa yasak, emeklilik yasak, izin yasak, hastalanmak yasak, cocuklar ortada...
    10 1 ...
  • Şimdi sokakta birini Polis üniformasıyla görsen polis olmasa bile polis sanarsın şimdi bazı kardeşlerimiz var eskort kaşar üniforması giyiyorlar haliyle biz de eskort sanıyoruz.

Durum bu.

ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol.
    4 2 ...
  • diğer doktorların sözcüsüdür.

bizde maaş bu kadar, biz ancak range rover a talim ediyoruz. yazın bir avrupa tatiline çıkamıyoruz,

villada oturamıyoruz yasımız var.. diyerek özel hastanedekilerin zoraki iyi ilgilenmek mecburiyetini

bildiği için hastasını uyarmaktadır. canım doktorum...

eee 6 sene dirsek çürüttünüz 60 sene rahat edeceksiniz değil mi benim güzellerim.
    3 2 ...
  • hiç mi kimse farketmedi, başına gelmedi.neden kimse konuşmuyor merak ediyorum.

bugün dedem vefat etti. annem, anannem, dayım perişan haldeler.

daha dün hastananede yatarken yemek yedirdik. her şey iyiydi. bir anda oldu ne olduysa dediler.

son zamanlarda ölen yaşlı insanlar hep bu şekilde ölüyor. hiç mi kimse merak etmez bu olayları.

annem, zatürre olmuş dedi. nerede dedim diyalizde dedi. peki ya tam ölüm nedeni neydi dedim.

solunum güçlüğü çekiyordu, çok inliyordu, hırıltısı vardı yoğun bakıma aldılar dedi. ardından 24 saat

geçmeden vefat etti dedem.
    5 0 ...
  • az evvel fırından ekmek alırken arkamda bekleyen türbanlı hacı amca tarafından sarf edilen söz.

sonra ben ekmeğimi aldım, o da fırıncıya "askıda ekmek var mı" diye sordu ve askıdan 2 ekmek alıp gitti.

işte anadolu irfanı.
    işte feraset...
    işte nefaset...

adam haklı valla.
    9 1 ...
  • Uzun uzun yorumlar yazdım, imam ı azam'ın içtihatlarını falan hatırlattım, sonra baktım, sorularlaislamiyet.

Gökten peygamberin kendisi inip anlatsa, "yok işte, o iş öyle değil", diyecekler nasılsa.
    3 0 ...
  • yoklukta giderim var diyenler için bir dizi önerisiyle cevaplanabilir soru:

(bkz: the last man on earth)

öteki dediğimiz şey insanın kaçıp saklanacağı sokaklardan gayrı nedir ki? ama kendin öyle mi, her kuytusunu biliyorsun, saklanacak tek bir gölge bile yok. pfff. bırakın sevmeyi, sevgili olmayı kenan d.ğulu'nun da bir şarkısında dediği gibi "çat diye çatlamak üzereyim, neresinden tutup da düzeleyim, kendimi sikesim var."
    5 1 ...