• en ön safda duruyorlardı.
    ama bizim değil ! ingiliz ordusunun.
    sonra sarı saçlım mavi gözlüm geldi..
    ingilizin hainler dolu ordusu üzerine yürüdü.

bu satılık ingiliz ajanı vatan hainleri ingiliz ordusundan arkalarına bile bakmadan kaçtılar..
    8 1 ...
  • kocası yanında olduğu anlarda tokmakçılarına mesaj atamadığı için hırslanmış, sitem etmiş. neymiş, kocası eve gelmiş falan, dostuna mesaj atamamış. şimdi tepki gösterdik diye biz orospu oluruz ama. allah düşman başına vermesin. kocanın verdiği parayla telefona kontör yükle, o kontörlerle tokmakçılarına nude at, sonrada "kocam evde yha, mesaj atamıyorum" diye dert yan. sonrada "kadın cinayetleri neden arttı" (kesinlikle tavip etmiyorum o ayrı)allah belanı versin.
    23 5 ...
  • Saçma sapan muhabbetler yaparak burnu bir karış havada olup mantıklı bir iki şeyler konuşan yetişkin kişinin karşısında ani ruh halini değiştirip daha sonra gene salaş bir karaktere bürünen ergen veletlere tahammül edememektir. Bunların her zaman tek bir özelliği vardır. Kendi meselelerini abartarak anlatmak ve hava atmak. Genelde tek hücreli olurlar.
    9 1 ...
  • Gerçek Atatürkcü olmadıkları ortada olan, Atatürk hakkında en ufak bilgiye sahip olmayan insanlardan oluşur.Bir gerçek Atatürkcü bunlara karşı en sert şekilde mücadele eder.

Gerçek Atatürkcü Pkkya da Dhkcpye de en sert şekilde tepki verir ve devletinin daima yanında olur.
    Biz Gerçek Atatürkcüler olarak bu tip hesapları gördüğümüzde şikayet etmeliyiz.
    8 2 ...
  • Çoğunluğu Hızlı ve dikkatsizce kullanıp, üstüne bir de motosiklet kullanmanın zor ve güvensiz olduğu duyarını yapan tiplerdir.

Bunların araba versiyonu da olur olmadık yerde makas atan sığırlardır.

Adam gibi kullanıp trafiği tehlikeye atmayanları tenzih ederim.
    3 0 ...
  • Vallahi helal olsun. Demek ki taşak var. Ben hiçbir küfür etmeden nick vermeden argo bile kullanmadan, kurallara uyarak oytunkaran'a laf soktum diye 5 gün çaylak oldum. Oytun da öyle. 28 yaşında hala mastürbasyon yapmak diye başlık açtı o da.
    Adam alayına ana bacı sövdü ve çaylağı kalktı. Münakaşaya girdiği diğer kişiler çaylak hala. Vallahi buna da moderasyona da helal olsun. Demek ki benle oytun'un taşağı az.
    10 1 ...
  • (bkz: düşman içerde olunca kapı kilit tutmaz)

ya işte...
    sen sürekli cumhuriyetin tapu senedi olan lozan'ı o siyasal islamcı pis diline dolarsan, küçücük fetöcü beyninle bu ülkenin kurucu ve kurtarıcı liderine lanet okursan, elin yunanı da gelir lozan'da elde ettiklerine de göz diker, seni sevr'in karanlığına mahkum etmek için her yolu dener.

bu işler böyledir.
    97 yıllık cumhuriyetin tapu senedi için "hezimettir" diyebilen soysuz köpekleri içimizden temizlemedikçe göt kadar yunanistan'la cebelleşir dururuz.

ingiliz mi6 beslemesi siyasal islamcı köpekler...!!!
    açın lloyd george'un lozan hakkında söylediklerini okuyun da utanın.
    lozan antlaşması

lloyd george'un açıklamasının meali şöyle;
    "mudanya mütarekesi yeterli değildi, lakin lozan'dan daha iyi şartlara sahiptik.
    sevr antlaşmasından mudanya mütarekesine kadar olan süreç bir geri adım olsa da, lozan tam bir hezimettir. bundan sonra başımıza ne gelecek acaba? lozan sadece bir kilometre taşı..."

yukarıdaki belgede geçen "rout" kelimesinin "hezimet" anlamına geldiğini bildiğinizden şüphem yok aslında.

gördüğünüz üzre lozan tam bir hezimettir(!).
    ama bizim için değil, ingilizler için ve ingiliz muhipleri için...
    12 1 ...
  • Bir realite. Acil yasak getirilmeli. Maksimum 2 çocuk yapmaları ve onları da adam gibi yetiştirmeleri gerek.

Evet kürtleri arada savunuyorum ama gerçekleri dile getirmemiz gerek.

Ayrıca evet essy hewali biz bakıyoruz elektrik faturasını biz ödüyoruz amk.

Ödeyenlerinize ve adam gibi yaşayanlarınıza kimsenin bir şey dediği yok.

Benim anne tarafı kürt 4 kardeşler evet biraz fazla. Erkek kardeslerinin birinin 12 yıllık evliliğinden 3 çocuğu var.

Diğerinin ise 4 yıllık evliliğinden 1 çocuğu var. Faturalarını falan gayette ödeyen insanlar. Hiç bir şekilde ihanetleri söz konusu değil. Burada 10 kişiye sorsan 9 u helal olsun der eminim. Bazılarını görüyorum aq trende 5 tane çocuk küçücük. Demek oluyor ki zaman aralığı çok yok aralarinda. Ve bu bir zarardır ülke için. Böyleleri çok sıkıntı kimse kusura bakmasın.
    8 2 ...
  • fatih terim

7498.
  • 2019/20 sezonu geneli konuşmak gerekirse ligin ağustos ayında başlaması, transferlerin geç tamamlanması, şampiyonlar liginde kazık kura, falcao ve andone'nin sakatlanması üzerine forvetsiz takımın forvette adem büyük-emre mor ile 4-6-0 gibi bir taktiğe mahkum kalması sonucu kötü bir ilk yarı performansı geçirdi.

14.haftadan sonra falcao'nun dönmesi, sakatların iyileşmesiyle birlikte 8 maçlık galibiyet serisi yakaladı. bunlardan biri kadıköy'de 3-1'dir. 25.hafta 50 puan alan galatasaray liderin 3 puan gerisinde ve şampiyonluğuna trabzonspor ve başakşehir ile birlikte 2.70-2.80-2.90 gibi oranlar verilen favori 3 takımdan biri konumundaydı.

coronavirüs sonrası oyuncular 6 kişilik gruplar halinde antrenman yaptı, taktik antrenman yapılacak koşullar hiçbir kulüp için oluşmadı. öte yandan 26.hafta rize deplasmanı muslera, falcao, andone sezonu kapattı ve adem büyük kırmızı kart görüp 3 maç ceza aldı.

monaco onyekuru'yu geri çağırdı ve galatasaray tamamen forvetsiz + kanatsız kaldı.

27.hafta gazişehir maçı ahmet çalık 54.dakikada kırmızı kart gördü. maç 105 dakika oynatıldı ve alper ulusoy türk futbolunda 11 yıldır uygulanmayan çift vuruş 6 saniye kuralıyla galatasaray'ın galibiyetini elinden aldı.

29.hafta feghouli trabzonspor maçında kırmızı kart gördü ve 3 maç ceza aldı.

kalede yedek kaleci okan kocuk, savunmada 2003 doğumlu emin bayram, forvette emre akbaba oynayarak sezonu geçiren galatasaray son 8 maçta yalnızca 6 puan alarak 6.sıraya kadar düştü.

velhasıl bu kadar mazeret varken galatasaray'ın toplayacağı maksimum puan son periyotta 8-9 civarıydı. hocaya yazacak ekstra bir şey bulamıyorum çünkü kim varsa zaten onu oynattı. takım iyiyken neler yaptığını da herkes gördü.

başkalarının 2 forveti ve kalecisi sezonu kapatsa, takımları avrupa kupalarında mücadele etse, as oyuncu olarak düşündükleri hücumcular yalnızca 800-900 dakika performans verse takımları ilk 6'ya bile giremezlerdi.
    4 1 ...
  • Anne babanın çocuk yetiştirmede başarısız olduğunun ispatı olan insan evladı.
    Bir tanesiyle birkaç gündür muhatap olmaktayız, çocuk asla mutlu olmuyor, kendi kırdığı eşyada bile başkasına suç atıyor. Hatalarını başkalarının hatalarını gündeme getirerek ve yüksek ses tonuyla bastırmaya çalışıyor. Kızdığı kişiye her türlü zararı vermekten çekinmiyor. Karşılık verilince gidip anasına sığınıyor.
    Arkadaşlar,
    Sevgili Romalılar,
    Sizin bu hayattaki evlenme amacınız çocuk yapmak değil mi? Öyleyse bu çocuk ne lan? Basbayağı başarısız olmuşsunuz demek ki.
    5 1 ...