bugün

sıradan, kimsenin varlığından haberi bile olmadığı bir yazar olmama rağmen (bkz: beni tanıdılar sen kaç)**
sıradanlıktan kasıt nedir diye sorulur önce.

hayatın anlamını aramayan mı ?
troll olmayan mı ?
belden aşağı, siyasi ve ırkçı entryler girmeyen mi ?
anketör olmayan mı ?
nickaltı entry si dolup taşmayan yazar mı ?

kendine göre herkes sıradandır,herkese göre sen de sıradansın.
yedinci nesil yazar olmamaktir. Neticede son gunlerin yeni gozdesi sizsinizdir. herkes sizi bekliyordur.
(bkz: sıradan bir yazar bile olamamak)
Troll yazar olmaktan iyidir.

Ya da belki değildir. Bu sözlükte troller celebrity muamelesi görüyor ne de olsa.
kitabı çok satmamaktır. sözlükte iki yazı yazana yazar mı denir lan.
bu başlığın formülü benden: sözlükte yazarlık ne işe yarar? bu sorunun cevabını ver cevabın kendini ikna ederse sıradan değilsindir.
herkes şekil , şükul valla sıradan yok.
karakterleri değişik değişik olduğu için çok farklı yaklaşımlarda bulunarak hayal gücümü geliştiriyorlar.
ileride geçecek olan kendini çok fena küçümseme hâli.
benim gibi bin entry girip henüz çoşmamış kelimesinin ve coşmanın ne olduğunu bilmemektir sıradan bir yazar olmak *
Kısaca troll olmamaktır.
Sozlukten ayrildiginizda kimsenin yoklugunuzu hissetmemesidir.
rahatlıktır. Popüler yazarlar bu durumu devam ettirmek için kendini kasıp durur ama sıradan yazarlarda böyle bir dert yoktur. Işine gelen başlığa yazar, kafasına göre takılır.
üzmüştür. 10 gün önce kafa izni almıştım. insan bi arayıp sorar nerde bu adam diye. at paracigi kim ki zaten. hıh.
götümüzü mü açacaguz ünlü yazar olmak için boş verin da sıradan yazar olmak en iyisidir.
Normal halimiz. Hiçbirimiz kus kondurmuyoruz neticede.
Önemli olan katılmak yalanı ile kendini avutmaktır.
Kimsenin eyvallahi olmayan adam olmakta var.
Siradan oldugumu farkettigimde kimsecikler yoktu.
Bedreddin diye nickim var benim *
olumlu yönlerden bakacak olursak şöyledir;

sürekli gözönünde olan bir yazar olmadığından yanlış bir şey yazsa bile çok tepki görmez yani üzerine bulaşmış bir lekeyi yıllarca taşımak zorunda kalmaz.

kimse düşman olmaz, genelde birçok kişi kendisini gösterebilmek ve kanıtlayabilmek maksadıyla kendisinden daha popüler kişilere sataşır ve bir şekilde kendisi gibi birçok kişinin de olduğunu düşünüp bir nevi onların hayranlığını ve takdirini kazanacağını düşünür.

çok fazla göze batmadığından arada 4 yıl geçtikten sonra bazı konular hakkında o arada yaşadığı ve kazandığı tecrübelerle birlikte düşünceleri değiştiğinde birisi özel bir çaba harcayıp gidip araştırıp taa 3-4 yıl önceki farklı bir şey söylediği entryleri bulup yapıştırmaz suratına. o kadar zaman geçmiş eskiden öyle demiş olabilir ama bu geçen sürede farklı düşünmeye başlamıştır.

neyse bunun gibi şeyler.

ama güzel yönleri de vardır tabi;

mesela bir olaya tepki gösterecekseniz, sizi daha fazla kişi takip ettiğinden ve az çok tanınıp bilindiğinizden ötürü, tepki gösterdiğiniz durum daha çok önplanda kalacak ve destek görecektir.

eğer troll değil, gerçektende normal ve bu şekilde tanınmış bir yazarsanız insanlar size güven duyar ve açtığınız başlıklara veya kampanyalara daha rahat bir şekilde destek olabilirler.

sözlükte veya realde arkadaş bulmakta zorlanmazsınız, eğer tanınan bir yazarsanız birçok sözlük yazarı tanışıp sözlük kankisi olmak ister. amaçları nickaltını solda tutarak doldurmak ve tanınmaktır.

tanınmış olduğunuz için zirvede veya olduğunuz bir mekanda diğer sözlük yazarlarıyla görüştüğünüzde 1-0 öndesiniz ve ilgi sizdedir.
Benı kasteden ıfade.6 takıpcıyle bı yere kadar.
benim o ben.
Eğlencelidir. Kavgalar oluyor izliyorsun kimse sizi takmıyor. Keşke gerçek hayatımda buna benzer olsa.
buyrunn benim nasıl yardımcı olabilirim?