• yanlış anlaşılmasın. iki hatta değil tek hat ile gerçekleşiyor bu olay. faturasız gibi dilediğin şekilde kullanıyorsun, ödemeni de faturalı gibi ay sonu yapıyorsun. turkcell'in rahat hattı işte böyle bir şey. adı gibi rahat bir kullanım sağlıyor.

tıpkı adı gibi "rahat" bir uygulama. yok pakatim bitti mi yok internetim kaldı mı yok liralar yetecek mi gibi bir durum yok. kullanıyorsun ve ödüyorsun. büyük kolaylık sağlayacak bu rahat denen hadise.

insan kafası rahat olsun istiyor. telefon kullanırken de durum böyle. bu yüzden turkcell'in rahatı on numara bir hizmet olmuş. sadece konus, internetini kullan, sosyal medyada takıl, gerisini düşünme diyor resmen. çoğumuzun ihtiyacıda zaten bu.

Turkcellin yeni sunduğu telefon kullanmanın rahatlığının ön planda olduğu bir hat. Taahhüt deyince herkes bir korkuyordu artık o dert kalmamış kafamız raHAT.
    10 0
  • merve

349.
  • Türkiyedeki kızların yüzde ellisinin ismi olabilir. Bazı merveleri çok sevdim gerçekten. Ancak hafızamda yer edinen bazı merveler de var ki üstüne para versem de suratını görmesem diye yalvaracak durumdayım.

ilişkiler açısından da kim hangi sürümünü tatmış , ne kadar dowland etmiş ve egosunu bununla tatmin etmiş bilemem. Umrumda da değil.

Neyse sanmıyorum ama hayatta ve mervelerde başarılar.
    4 0 ...
  • tiamat

1126.
  • bu arkadasi taniyana kadar sozlukten herhangi bir yazara nefret beslemedim. cok nadirdir yazarlar ile tartistigim. 6-7 senede 1 bilemedin 2.

turkiye’yi bu ve bunun gibi insanlar bu hale getirdi arkadaslar. ozelden yazdigi cahillik kokan satirlari gorseniz agziniz acik kalir.

cok ozur dileyerek soyluyorum bize mustahak. ne yazik ki.

ciddi anlamda okuyup, kendini kulturel ve kisisel bakimdan gelistirmesi gereken yazar.

mumkunse ayni baslikta bile bulunmayalim. lutfen.
    7 0 ...
  • Güçlü bi vatanseverim demek ne zamandan beridir zor oldu.
    Irkçılıkla karıştırma bunu.
    Gerçek ırkçılığı sadece adolf yaptı.
    5 1 ...
  • akepeli güruhun belediye iştiraklarından istifasından sonra gerçekleşen atamalardır.

ulaşımdan sorumlu genel sekreter yardımcılığına odtü şehir bölge planlama lisans mezunu, itü yüksek lisans mezunu orhan demir atandı. kendisi hem kamuda hem de özel sektörde birçok projede yer almış bir insan. aynı zamanda mimar sinan güzel sanatlar fakültesi nde eğitim görevlisi.

raylı sistemler daire başkanlığı na ise atanan kişi doç.dr pelin alpkökin. kendisi itü inşaat mühendisliği mezunu. doktorası japonya dan. çok iyi derecede japonca ve ingilizce biliyor.

park bahçe ve yeşil alanlar daire başkanlığı na ise prof.dr.yasin çağatay seçkin atandı. kendisi itü mimarlık mezunu. doktorası aynı üniversiteden. abd de ise çalışmaları var.

ekrem imamoğlu badem bıyıksız, liyakata dayanan hava sahası yaratıyor. bir şu adamların geçmişine bak bir de önceki yönetimin geçmişine.

akepeliler 5 yıl daha çok ağlayacak zırlayacak. *

https://www.sozcu.com.tr/...e-3-atama-birden-5241290/
    17 1 ...
  • doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış sözünü doğrulamış olaydır.

he lan sayın erdoğan ın etrafını hep fetocular sarmıştı. o da çok iyi niyetli ve saf bir insan olduğundan onlar tarafından kandırılmıştı. zaten o dön ne olur lafını ne istediniz de vermedim lafını falan hep hipnoz etkisi altında söyledi. özel yetkili mahkemeler allah ın bir hikmeti olarak açıldı onun hiçbir dahli yoktu. öss ve kpss şerefsizlikleri yapılırken bugün fetoculuktan hapiste olan zamanın yetkilisi ali bilmem ne için "ben söylediklerinden tatmin oldum ortada usulsüzlük yok" derken de kafası karışıktı. kozmik odaya da çaycı mehmet soktu onları. ergenekon davasının savcılığını da gene hipnoz etkisindeyken üstlendi.
    10 0 ...
  • an itibariyle keşfetmiş olduğum benzerliktir.

son yaptığı hainlik doğu açıklama sonrası alinur aktaş'ı herkes tanıdı sanırım artık.
    (bkz: 30 ağustos halkın genelini ilgilendirmiyor) diyen alinur aktaş şu kişi;
    alinur aktaş sofoklis venizelos benzerliği

peki sofoklis venizelos kim? diye soracak olursanız, sofoklis venizelos, anadolu'yu işgale kalkan yunanistan'ın başbakanı elefterios venizelos'un oğlu, sofoklis venizelos osmanlı'nın ilk başkenti bursa'nın işgalinde osman gazi han babamızın türbesine gelip zafer fotoğrafı çekilen osman gazi'nin sandukasına çizmeleri ile basan yunan subayı olan şerefsiz.

onu da şu fotoğrafı ile hepiniz tanırsınız;

iki fotoğrafı göz önüne getirin bakalım.
    alinur aktaş ile sofoklis venizelos birbirlerine ne kadar da benziyorlar.

çok ilginç;

bu benzerlik bir tesadüf olabilir mi? yoksa aralarında bir kan bağı var mı?
    yaptıkları türk düşmanlığına bakarsak aralarında bir kan bağı olduğunu anlayabiliriz.
    bence kesinlikle bir dede-torun benzerliği mevcut.
    hem karakter olarak, hem fiziksel olarak.
    (bkz: kılıç artığı)
    14 0 ...
  • Yapmamalıdır.

islamda yeri yoktur.

Erkekleri tahrik edebilir, hatta kadınları da edebilir.
    8 9 ...
  • an itibariyle uludağ sözlüğü reklama boğmuş üniversite.
    biruni üniversitesi

reklam verdiğiniz için çok teşekkür ederiz, allah bin bereket versin.

üniversite tıp ve sağlık ağırlıklı. fakat üniversitenin adını aldığı biruni sadece bir hekim değil, biruni bir coğrafyacı, gök bilimci ve tarihçidir.

lakin ismini biruni koyduğunuz üniversitede bir tarih, coğrafya bölümü yok. bu şahsen beni çok kırdı.
    yani üniversiteye isim koyarken 100 ünlü türk büyüğü ansiklopedisini açmışsınız oradan random bir isim seçip koymuşsunuz izlenimi uyandırdı bende, bu yüzden de sizin akademi anlayışınızın çok tırt olduğunu düşünüyorum.

son olarak tıp fakültesine para ile değil yüksek puan alınarak girilir.

hayırlı işler...
    11 2 ...
  • bu, bazen insanın elinde olmadan yaptığı eylem oluyor. bir anda kendini dalmış ve düşünceli buluyorsun. o anda üzülüyor oluyorsun, keşkeler diyorsun. sonra birden aklına onun gerçekten değmediği geliyor, kendine sinirlenip bir kat daha üzülüyorsun. dolayısıyla seni sevenleri de üzüyorsun. Sevenlerin sen mutlu ol diye, yüzün gülsün diye çırpınıyorlar. eee yine üzülüyorsun. en iyisi insanları hayatına tamamen almadan önce onları iyi ölçüp tartmak o da kolay değil. en azından benim için yapılması zor.
    5 0 ...
  • aman ali rıza bey saçımı erkekler görecek endişesiyle kapatıp, instagrama yüzlerce filtreli, şoplu makyajlı fotolarını beğenilmek için koyan kadınlardır.

ne kadar sembolik bir şey olmuş bu türban. sen kafanı ört ama makyaj yapıp fotolarını milyonların beğenisine sunmak için sosyal medyaya yükle. olacak iş değil.
    4 0 ...