• herkes sozlugun kusurlarını yazsın

  evet sağ alt köşede gördüğünüz ve herkesin bildiği üzere 2002 yılında olmamıza rağmen sözlük tam 16 yıl sonrasını, yani 2018'i gösteriyor entry tarihlerinde. bunu düzeltin lütfen. gelecekten mi yazıyorsunuz anlamadım ki.
  5 0 ...
 • başta elbistan maraş'ın ilçelerinde üretilen şeker pancarının %50'si fabrikanın özelleştirilmesi ile çiftçinin elinde kaldı. pancar kar altında çürüyor.

  devletin siloları boş..
  ve çiftçi ......
  16 yıldır akp'ye oy verdim bundan sonra verirsem elim kırılsın demiş.

  inanmıyorum bu seçimlerde akp maraş ve elbistan'da oyunu arttıracaktır..

  allah cennete alacağı sevgili kullarını fakirlikle açlıkla terbiye eder.

  bu arada başta diyanet başkanı ve zengin dinciler , siyasal isalamcılar bir elleri balda bir elleri yağda ,altlarında lüküs otomobiller,villalarda rezidanslar da cehennem de yanacakları günü bekliyorlar,acıdım vallahi.

  -hanımmmm

  buyur bey ..

  -makarnaya peynir koyma cennetimizi yakmayalım..

  bey,zaten yağ falan da kalmamıştı ,tuz bile yok evde , sade suda kaynattım kesin cennetliğiz.

  -maşallah ,inşallah fesuphanallah..

  flaş haber ..

  milletin amına koyacak iş adamının 900 milyonluk vergi borcu silindi,
  6 1 ...
 • Türkiye'nin geri kalanında yaşanan karadenizli müteahhit talanından kurtulmak için acilen yapılması gerekendir.

  Ülkenin batısındaki doğal güzelliklerin anasını sikeceğinize gidin memleketinize Allah ne verdiyse doldurabildiğiniz kadar apartman doldurun. Siz de rahatlayın batı anadolu da rahatlasın.
  3 0 ...
 • bana ne ismi verirseniz verin, yine yakışıklı olmam mümkün değil. yakışıklılığın kelime anlamını / tanımını değiştirirseniz, o zaman belki.
  isminden fakir olduğu anlaşılan derseniz, o benimdir kesin.
  2 0 ...
 • Dişinin arasında yemek kalmış adamdır normalde.

  Sabah saat 6:30'da ağzında kürdan ile iett otobüsünde kızlara yan yan bakan adamdan esinlenerek açılan başlıktır.
  1 0 ...
 • inşaatı aylardır durmuş olan camii. belli ki para bitmiş...

  ancak rizeli pek kurnaz.. her gün turuncu elbisel bir kaç kişiyi kubbenin üzerinde yürürken görmek mümkün.. arada bir sağda solda ufak-tefek oynamalar yapıyorlar. böylece çalışmaların devam ettiği izlenimi uyandırıyor, kuyruk dik tutuluyor...

  oy rize rize..
  camilerimizi ahır yabdınız..
  ühü ühü ühü..
  8 3 ...
 • Yeniden birini sevebileceğime inanmıyorum hatta yeni birini hayatıma alacak cesaretim yok ama deniyorum sözlük. Doğru aşkı arıyorum ayağına çatır çutur sevişiyorum sanırım. Oysa ne kadar çok sevmişim, ne kadar tüketmişim kendimi bundan önce farkında bile değilmişim. Ne zamana kadar böyle gider bilmiyorum. Biri bana desinki şimdi sadece yapalım hadi çıkıp fizana gidiyoruz neden demem. Hep plansız yaşadım bu zamana kadar. Birden kendimi nikah masasında da bulabilirim, bi otogar bankında titreyerek uyurkende. Bana ihtiyacı olan insanların yanında olamıyorum tıpkı ihtyaçlarıma her an ulaşamadığım gibi. Tam ortadayım. Bi bok olmaz benden ama plansız bi adamın hayatı hiç belli olmaz.
  2 1 ...
 • antalya

  1906.
 • An itibariyle şakır şakır yağan bir yağmura yakalanmış şehir. Günlerdir usul usul sessiz sessiz yağıyordu oysaki.
  3 0 ...
 • Öldüm de haberim mi yok orospu çocu dememle ayrılık mesajı almam bir olur herhalde. Üzgünüm bebeğim gelemem böyle kelime oyunlarına.*
  4 0 ...
 • Bir insanın ne olduğunu merak ediyorsan ona ya para ya da yetki ver demişler. Dolayısıyla kendini iyi sanan insanların çoğu eline fırsat geçmemiş kötülerdir.
  8 0 ...