gethere

112.
  • ssoren nickli kardeşimizin kanseri yendiği haberini sözlükte paylaşmıştım. cukunu avuclayan barbaros ii nickli yazar ise ssoren‘in troll tarzı entrylerini kaynak göstererek ssoren kanser falan olmadı Başlığını açmıştı. “gethere adlı yazar bu olayı nasıl öğrendi ? diye sorduran olay.” sorusunu sorması üzerine ssoren in o olayı, haberi bana verdiği bölümün ekran görüntüsünü sözlüğe atmıştım. ikimiz tarafından da biliniyordu ama yine de çaylak oldum. Sağlık olsun. Umarım konuşmaların ekran görüntüsünü atan herkes istisnasız çaylak olurlar. Yoksa üzülürüm.

3 gün gittim geldim. Tekrardan merhaba canım sözlük
    7 0 ...
  • diyanet ve tübitak yüzündendir. ilki bilime ayrılması gereken bütçeyi tek başına yiyiyor ikincisi zaten bilime tepki olsun diye kurulmuş ülkedeki "bilim ve teknoloji" merkezi. adamlar yarışma düzenliyor icad yarışması sonra gidip birinciliği arabanın yan tarafına kırtesiyeden aldığı led lambaları takan adama verip kaynağı bu kamile aktarıyorlar. olmadı minik türbanlı bacılar kutsal kitabımızdan matematik kullanarak sonuçlar elde etmişler onlara veriyorlar. diğer tarafta çocuk parande atan robot yapmış kendi imkanları ile onunla dalga geçiyorlar. bu ülkede böyle kurumlar varken bilim nasıl gelişecek ? sonra adamlar amerikaya gidip kanserin ilacını buluyor adı mehmet bilmem ne. 10 sene önce küstürmüşler adamı o da gitmiş amerikaya adama finans sağlamışlar çatır çatır ilaçlar buluyor tedaviler uyguluyor.
    4 1 ...
  • Tiksinç.
    Tabii türk milleti bayılır, çocuğu ölmüş, karısı muhasebecisiyle boynuzlamış, Ayşe hapishane ağası olmuş.

Resmen haykü düşürücü şeyler. Bizim ülkemizden neden Einstein gibilerin çıkmadığı çok belli.
    7 3 ...
  • şakası bir yana bu kızımız en az 3-4 bin tl maaş alıyor özel kalemde standart bir memur olsa dahi üstüne bir de-satışı yasak olmasına rağmen- hayvan ticaretinden de aylık 1-2 bin tl geliri olduğunu varsaysak ki muhtemelen ailesiyle yaşıyordur ve baba milletvekili olduğu için kira, gider, masraf vs hak getire tabi. e bu gezemeyecek de dünyayı sen mi gezeceksin be keriz vergi mükellefi.

bu arada her başlığa "koyduk mu" ideosu atan yezid piç hala damlamamış ilginç.
    6 0 ...
  • bir milletvekili kızıdır. haber doğruysa hırsızdır. müslümandır.

https://www.sozcu.com.tr/...ada-kedi-satiyor-2687215/

ayrıca ticaret yapıyor ve pariste geziyor. güzel iş.
    15 3 ...
  • küçük bir mümin latifesi ile doğum gününü kutlarken yaşanan trajikomik olay. ne yalan söyleyeyim gülmedim dersem yalan olur. çünkü beyin kullanmak içindi.

düşünsenize haberleri, doğum günü ölüm günü oldu. görüntüler var adam uçuyor balonla öyle ölüyor.

(bkz: gökler verdi gökler aldı)

uçan balonla doğum günü kutlamak
    3 0 ...
  • Nba izleme tarihi beş yıl olan kişiler tarafından efsane olarak nitelendirilen basketbolcu. Kaçak göçek basketbol oynar, hiçbir mücadeleye girmeden boş bulduğu yerden şut sallar, savunma nedir bilmez. Şu anki nba'de savunma sanatı unutulduğu için bu ve bunun türevi silikler efsane olarak adlandılıyor. Keşke kana susamış bir detroit takımı veya rodman gibi bir zebaniye oynadığını görebilseydik. Muhtemelen parkeden jiletle kazırlardı.
    4 1 ...
  • spirit fingers
    spirit fingers
    spirit fingers
    Birbirlerinden çok farklı kişiliklere sahip sekiz kişinin amatör resim çizmek adına toplandığı kulüpte başlarından geçenleri konu alan webtoon. Ben çok beğendiğim için biraz araştırdım asyada böyle kulüpler varmış rastgele bir kişiyi model seçip bir iki dakika içinde çok iyi çizmelerine gerek olmadan resmediyolar. Eğlenceli görünüyor.
    4 0 ...
  • Bi Ara oturdum baya baya düşündüm bu konu üzerine, öyle bir içgüdüm olmadığı kanısına vardım. Hatta konuyla alakalı başlık bile açmıştım da pek siklenmedi.

(bkz: sevgili yapma içgüdüsü)

Aseksüel de değilim makina takır takır maşallah, tek gecelikler ve eskortlar sağolsun demiri işliyoruz, ışıl ışıl hamdolsun.
    0 3 ...
  • 7. bölüm itibariyle kuşkularıma son vermiş dizi. Bu kalitede devam ederse sorun yok benim için. Sons of anarchy sevenler gönül rahatlığıyla izleyebilir.
    1 0 ...