• 1-2 saate kadar 30000 civarına gelecek sayıdır. "fırtına obüsleri" de vuruyorsa o sayı 60000 e çıkar akşama kadar..

33 tane vatan evladı gitti. allah bilir evlerinde nasıl büyük bir acı yaşanıyor. ne hayalleri vardı kim bilir. arkalarında eşleri çocukları anaları babaları kardeşleri kalmış. bizde aşiret gibi kan davası güdüp skorda öne geçip acılar azalacak diye umuyoruz. biz derken biz değil işte iktidar ve yalakaları. bu insanların çocukları büyüyünce nasıl anlatacaksınız babaları ne için ve nerede vefat etti diye. vatan toprağı savunulacak ise en önlerde ben de gideyim toprağa düşeyim hiç önemli değil. ne gözüm açık giderim ne ailem arkamdan karalar bağlar. ancak o topraklarda savaşması gerekenler şu anda edirneye doğru avrupaya gitme umudu ile götlerine neft yağı sürülmüş gibi giderlerken bizim askerimiz oralarda hayatını yitirmemeli.
    15 4 ...
  • akitin sitesine girildiğinde görülen haberlerdir.

başlık : 28 Şubat’ta başörtülü kadınların hayalleri çalındı
    açıklama: baş örtülü kadınlara zulüm edilmiş

link: https://www.yeniakit.com....leri-calindi-1092524.html

başlık: Unutmadık, unutturmayacağız! Zulmün adı 28 Şubat
    link: 28 şubtta müslümanlara zulüm edilmiş

link: https://www.yeniakit.com....adi-28-subat-1092385.html

başlık: Milletin adamlarını durduramadılar
    açıklama: 28 şubatta müslümanlara zulüm edilmiş ama tayyip gelim herşeyi düzeltmiş.

link: https://www.yeniakit.com....rduramadilar-1092328.html

28 şubatta 33 şehit verdiğimiz bir günde baş örtülü kadınlara zulüm konuşan akiti tebrik ediyorum, yılardır hiç bozmadınız kendinizi, hep aynı istikrarda aynı şeyi yaptınız, çok güzel gerçekten.

hükümetin hiç suçu yok bu arada 33 şehit vermemiz ile, şehit demişken baş örtülü kadın zulmünü duymuşmuydunuz?
    11 0 ...
  • küfürlü şekilde yapmaktadırlar. zannedersin ki suriye politikasını belirleyen muhalefet ve muhaliflerdi. kendi g.tünden korkup vatanını terk eden suriyelileri ülkeye dolduran muhalefet ve muhaliflerdi. geceden beri kudurmuş gibi küfür ve hakaret içeren şeyler yazıp herkese vatan haini diyerek kendi pisliklerini kamufle etmeye çalışacak kadar şirazeleri kaymış. allah ıslah etsin diyeceğim ama bu saatten sonra ıslah olmaları da zor.
    13 2 ...
  • böyle yapınca hükümetin battığı bataklık gözükmüyor zannediyorsunuz değil mi. 18 yılın sonunda oluşan kitle böyle sığırcık kuşu gibi aynı. suriyeliler burada ne bok yiyiyorlar neden bizim askerimiz orada diye soracaklarına "muyalifler pis kaka" diye merkezden kendilerini ayırabileceklerini, sorumluluğu üstlerinden atabileceklerini zannediyorlar.

ulan sizin yalaya yalaya bitiremediğiniz adamlar "birkaç şehit var" derken bizim her 1 şehitte ciğerimiz yanıyor. ipneliği bırakın gözünüz başınız ayrı oynamasın artık. insan olun. gözlerinizi yaladığınız yerden biraz çekin gerçekleri görün artık. bu vatana en büyük ihaneti bir siyasetçinin peşinden koşup her türlü ahlaksızlığı savunanlar yapıyorlar. daha düne kadar putini yalıyordunuz. size dedik ayıdan post rustan dost olmaz diye. pinpon topu gibi bir abd bir rusya arasında gidip geliyordunuz. ne oldu şimdi ? hiçbir şeyi dinlemeyin sonra iş boka batınca muhalifler şöyle böyle. çözüm süreci aynı feto konusu aynı şimdi suriye konusu aynı. adam olun adam.
    17 4 ...
  • haberleşme özgürlüğü insanın temel haklarından biridir. Ayrıca anayasayla korunmuştur. Böyle acı bir olay karşısında insanları kör, sağır, dilsiz durumuna düşürmek çok çirkin. Çıkıp gerekli doğru Bilgi ve açıklamalar yapılır o zaman. interneti kes, hepimizin başı sağolsun de bu kadar mı?
    15 2 ...
  • 33 şehit oldu diyenler mi provatatör? gücü sadece vatandaşa yeten bir hükümet gitsin iki Kelam açıklama yapsın. Beğenmediğiniz davutoğlu bile kınıyordu. Sizin korkaklığınız tarihe geçti. Kaddafi bile son demlerinde atarlandı. Saddam bile ölüme erkekçe gitti. Yeter artık yeter para para para, beton beton beton başka birşey bilmez misiniz siz?
    18 4 ...
  • 27 şubat 2020 idlib'te türk üssüne saldırı ve sonrasında çıkan sıcak çatışmalar neticesinde türkiye'den erişimlerin kesildiği üç önemli haber kaynağı.

5:30 gibi uyandıktan sonra iki telefon ve bir masaüstü bilgisayardan üç servise de ulaşamayınca "aha, kesin bir bok oldu" demiştim ki olmuş.

işin ilginç tarafı trt world tam gaz canlı yayın yapıyor youtube'de. yani konu sadece ve sadece türk milleti'nin haberleri havuz medyasından alması. yoksa tüm dünya bizden iyi biliyor orada neler olduğunu.
    2 0 ...
  • Cümle bulamıyorum anlatmaya, izah etmeye. Kendi devletine, ülkesine, kuruluş mücadelesine, kuruluş felsefesine, kurucu liderlerine kin ve nefret duyan insan topluluğu olduk. Baş sevdalı fesli deliye üstad denilmesi ispatımdır. insanlık tarihinde kendi kendine düşman olan millet olmamış hiç. Bizden başka. Osmanlı dirilecekmiş, ulan yıkılan hangi devlet geri dirilmiş? Yenisi kuruldu sebebiyle eskisi hiç yıkılmamış? Eskisi yıkıldı diye ecdad yenisi kurmuş habire kurmuş. Vatansız kalmasın soyum diyerek. Buna sebep kendi kendine düşman olma sevdasında nasıl olur bir millet? Yok. Yol yok izah edebilmeye. Yetkili yetkisiz herkese yıllardır soruyorum yerli ve milli ne demek? Kim bu yerli ve milli olan millet? Adı ne? Eskiden yabancı ve gayrimillimiydik? Adımız vardı. Severiz, sevmeyiz ama bir adımız vardı toplamımızın. Yok artık. Var ise söylesin biri. Kimiz biz? isimsizlik sevdasına kapılmışız, aşık olmuşuz, ülkesine tam olarak düşman olmamıza ramak kaldı. Bunun sonunda da vatansızlık sevdasına düşmek var. diye diye beynim uyuşuyor artık son zamanlarda. Yok, anlatamıyorum. Olmuyor bir türlü. Tepkisiz, mal gibi olmamızın sebebi de bu. 82 milyon değiliz artık. Tek yüre,k yek vücut değiliz. Kim bilir kaç parçaya böldük kendimizi? Parçapinçik ettik mkendimizi. Kimsenin kimseye inancı kalmadı diye ses çıkarmaya korkuyoruz. Mal gibi ortada kalırım diye. Acı gerçekler bunlar. Dost acı söylermiş derler. Söyledim. isteyen dost olarak alır cümlelerimi, isteyen düşman olarak. Buna yapabileceğim bir şey yok.

Edit; örnek vermek istiyorum. Ticarette yerli ve milli para birimizi gelistirip ona ağırlık vermeliymisiz. Yahu cebimde tl yabancı para mı? Ne demek istendiğini halen daha anlamış değilim. Baska ülkenin para birimini mi kullanıyorum?
    4 1 ...
  • Bedelli askerlikte komando vardı suriyede gazi olmuş. Kafayı sıyırmış belli ama vatansever bir gençti. Bedelli yapan soysuz yavşaklar da adamla dalga geçiyordu. Ülkenin özeti bu. Din vatan millet bayrak gibi kutsal değerlerle kandırabileceğin cahil ve saf anadolu çocukları ölür ülkenin kaymağını yiyen gavur döllerini yaşatmak için.
    3 0 ...
  • sırf mezhepçilik yapıp düne kadar ailecek beraber tatil yaptığımız şii esad'ı devirmek için mi yoksa yıkılan suriye de şantiyecilik yapıp 3-5 sakal koparmak için mi şıkları arasında kalınan sorunsaldır.
    nihayetinde ölen gençlerin kanlı ellerinin iki cihanda yakaya yapışmasından korkmayanların eylemi olduğu muhakkaktır.
    25 6 ...