• Meriç nehri kıyılarından ve enez taraflarından uzak dursunlar bu dönemde. Sivrisinekleri hayvan gibi şii yapıyorlar. Sinek kovucu spreyin içine serinlemek için giriyor bu sinekler, öyle psikopatlar.
  4 0 ...
 • ---Spoiler---

  filmin sonunda amerika birleşik devletleri'nin yine her zamanki gibi bir ülkeye barış getirdiği film. Bıkmadınız mı bu pis goygoydan. berlin savaşı'nda berlin'e kızıl ordu girmemiş miydi, bayrağı diken onlar değil miydi? abd ordusu ve bayrağı ne alaka?

  ----spoiler-----
  2 0 ...
 • bu zekasıyla ülkeye reza zarraptan daha çok döviz kazandırabilecek kişiydi. bence dünyada ki en modern dolandırıcıları bu topraklar yetiştiriyor.

  gelecekten yandaş haber başlıkları;

  zürriyet; "adam uyuşturuyor ama çalışıyor"

  yepisyeni şaffak; "iş adamı mehmet 30 milyar dolarlık yeşillik fabrikası açtı. bu sayede ülkemize yılda 10 milyar dolar girecek"

  zabbah; milyardar mehmet; "suriyeliler din kardeşimizdir. onlara tarlamda iş imkanı var. gelsinler" dedi..

  ahhh haber; "şişko değil pofuduk o"
  13 0 ...
 • defalarca uyarılmasına rağmen devam ettiği davranışlardır. gençlere düzgün örnek olalım marcusum hadi civanım hadi koyun gözlüm diyoruz ama hala kahveli pastalı bilmem neli görseller atıyor. kahveye değil çaya alıştırmak lazım hamburgere değil lahmacuna özendirmek lazım pizzaya değil tıka basa soğanla doldurulmuş kır pidesine sevk ettirmek lazım. öyle bilmem kantmış kuntmuş kaba sakallı şekilli şukullu yazarlara değil böyle Ahmet Hamdi Tanpınarlara, peyami safalara yönlendirmek lazım. kültürümüzü aşılamak lazım bilinçli yerli ve milli entellerimizden beklentiler bunlardır. o sakalları da türk işi yapmak lazım.

  lord marcus un genç yazarlara kötü örnek olması
  7 0 ...
 • Sınıf başkanı seçilmeden önce millete yumuşak yüzlü olacağım, dondurma dağıtacağım hatta ileri gidip okulun önüne havuz yaptıracağım çimin lan der olduktan sonra kimin için ne için yaşıyorsunuz geberin lan hepinizi gammazlayacağım olum diyen sarı saçlı ve gözlüklü çocuklar gibidir.*
  8 0 ...
 • iki erkeğin kişisel problemlerine alet edilen, her kavga ettiklerinde utanmadan hakkında düzinelerce yazı yazılan, kavgayla hiçbir alakası olmadığı halde türlü türlü hakaretlere maruz kalmış ve tek suçu kilolu bir hanımefendi olan sözlük kızıdır.
  Ulan Alkolik ve pkp şimdi size sorsak sizden delikanlısı yoktur. Bu yaptığınız delikanlılığın neresine sığıyor aw? Neyse ananız babanız öğretememiş biz mi öğreteceğiz ahlak nedir ne işe yarar...
  15 0 ...
 • Evvet arkadaşlar o güzel gün geldi çattı. Bugün benim doğum günüm, gariban sevindirmek, mutluluğunu paylaşmak hatta ve hatta sevap işlemek isteyen o nadide ve inci tanesi yazar ve yazarcıklar. Ablalar ve abiler herkese mutlu bir parti dilerim.
  1 2 ...
 • fakr ve fakirlik ayrı şeylerdir. Resulullah fakrımla gurur duyarım demiştir.

  burada kullanılan fakr allah'tan başka her şeyden uzaklaşmak, allah dışındki her şeye fakirleşmek anlamındadır.

  fakirler için ise şöyle buyurmuştur. miraçta bana cenneti gösterdiler. içeride bulunanlar çoğunlukla dünyada fakir yaşamış müminlerdi . dünyada fakir yaşamak bir eziyet gibi gözükse de ahirette herkes "keşke dünyada şu kısa sürede fakir yaşasaydım" diyecektir.

  çünkü verilecek hesap daha kolay olacaktır. fakir bir mümin zenginden çok daha kolay hesap verecektir.
  2 1 ...
 • Bütün cephanenizi ve erzaklarınızı hazır edin ve sığınağa kaçın. Sığınağa mutlaka elektrik ve su tesisatınızı çekin çok ihtiyacınız olacak ve şarj olabilir tüm aydinlatmalarinizi şarj edin çünkü yakın zamanda elektrik kesintisi yaşanacak. Evinize yakın ve işinizi göreceğiniz eczane ve marketlere yağmaya gidin belirli aralıklarla ama silahınız mutlaka dolu olsun.
  Çok zombi filmi ve hayatta kalma oyunlari izleyip oynadigim baya belli oluyor.
  2 0 ...
 • intihar

  2108.
 • arkamdan ağlayacaklarmış, üzüleceklermiş... umurumda olur mu? benim canım kıymetlidir, hiç kimse için dünyaya katlanamam. canım isterse canıma kastederim. o kadar!..
  1 0 ...