• Ben de buradan evi terk eden karım tülay'a seslenmek istiyorum Yalçın abi.

Tülaaay Seni çok seviyom pişmanım noolur geri gel Tülaaay! Yalvarıyom elini ayağını öpeyim nolursun Tülaaay!
    2 1 ...
  • Bizim papucumuz dama mı atıldı göt bakışıdır.

Yok canım ne alakası var bugün onu içtik yarın seni demleriz taktığın şeye bak. Eşya deyip geçmeyin o bile trip atıyor mübarekler.
    1 2 ...
  • " biz olmazsak , hamburgeri karneyle alırsınız " .
    " gözümüz bayrakta , kulağımız çandadır ".
    " harvardı , berkeleyi biz kurduk " .
    " hz. isa gurur yaptı , biz yapmadık " .
    " donald trump , amerikanın ebedi ve ezeli başkanıdır " .
    " trump gelince , terör de bitecek , korona da bitecek " .
    " 1776 dan beri 4 temmuz iklimindeyiz " .
    " joe biden incilleri çinli kağıtçılara satacak " .
    1 0 ...
  • " biz olmazsak , hamburgeri karneyle alırsınız " .
    " gözümüz bayrakta , kulağımız çandadır ".
    " harvardı , berkeleyi biz kurduk " .
    " hz. isa gurur yaptı , biz yapmadık " .
    " donald trump , amerikanın ebedi ve ezeli başkanıdır " .
    " trump gelince , terör de bitecek , korona da bitecek " .
    " 1776 dan beri 4 temmuz iklimindeyiz " .
    " joe biden incilleri çinli kağıtçılara satacak " .
    1 0 ...
  • yaklaşık 5 yıldır ekşi sözlükte takılıyorum. gerek bilgi edinmek için. gerek ilgilendiğim başlıklara bakmak için. ve bunca zaman sonra ister istemez burdaki yazarların genel profilini çıkarttım. ister istemez çünkü buradaki bütün yazarlar tek tip profilde birleşiyorlar. işte o profil
    - burdaki her yazar minimum 180 cm boya sahiptir. altı yoktur.
    -minimum 8000tl maaş alırlar. ama 8000 tl de para değildir.
    - her yıl en az bir kere yurt dışına gitmişlerdir. her gittiklerinde mutlaka bir kere sikişmişlerdir ya da en kötü yakın arkadaşları yapmıştır. ayrıca gittikleri yerleri de öve öve bitiremezler.
    -genelde yakışıklılardır,kızlarla araları çok iyidir. çok hızlı ve seri bir şekilde sevgili yapma potansiyeline sahiptirler. sanırsınız kızlar bu kişilerle sevgili olmak için sırada beklemektedir o kadar hızlı.
    -aralarındaki en kötü araca sahip olanlar golfdur. altı kabul dahi edilemez.
    -her şeyi en iyi kendileri bilirler.
    - insan ilişkilerinde master yapmışlardır.
    -bir şey hakkında bilgi sahibi olmasalar bile her şeye sallayabilme ve muhaliflik yapabilme kapasiteleri vardır.
    -kpss, tyt ayt ales gibi sınavlarda, çalışmadan derece yapmışlardır. vs uzar gider. kısaca bilgi edinmek dışında buradaki yazarları ciddiye almak çok da mantıklı değildir.
    2 2 ...
  • muğla

346.
  • Parsel parsel eylemişler türküsünu ozan Muğlayı gördükten sonra yazmış olsa gerek. Nereye gitsen para istiyorlar ne bir denize bir koya ne bir tarihi kulturel degeri olan alana istedigin gibi giremiyorsun. Heryerin bi sahibi var ve daha girmeden gelip 3-5 sakal atta yolumuzu bulalim edasıyla hop kardesim nereye diye geliyorlar. Üzdün beni muğla. O guzelim koylarin sahillerin tadini ben cikaramadim ingilizler cıkarsin. Aglattin mugla.
    2 0 ...
  • Hayatında para görmemiş insana para verirseniz saçmalar. Hayatında hiç saygı duyulmamış insana saygı duyarsanız tepenize çıkar. Hayatında hiç sevilmemiş insanı severseniz saçmalar, ağğğzınıza sıçar.
    5 0 ...
  • mahallede karton işiyle uğraşan bir zibidi var. evin altına 3 tane yeni karton bıraktım sabah inince hiç biri ortada yoktu. lan ben onları depoya koyacaktım çalıp gitmiş.
    6 0 ...
  • Edindiğim bilgilere göre her denize gidişinde balıklara harçlı etsinler diye bozuk paralar atarmış. Sebebi de en sevdiği padişahın 1. Mustafa olmasıymış, geleneklerini mantıklı bulup devam ettiriyormuş. Ve her balık harçlığını harcadığında nick değiştirirmiş.

Bunlar tabii hurafe, gerçek midir bilinmez. Tengir bey abi bunu araştırmalı.
    6 0 ...
  • bana diyorlar ki neden bu kadar küfür ediyorsun.

bakın sözlük ahalisi, hiç küfür etmeyeceğim.

şimdi bu şahıs bakın ne yazmış şurada---> (bkz: #43755002)
    "başlığı açan tengir budun yazısını silip kaçmış..."

ekran görüntüsü;
    baris hemen simdi

allah düşmanın bile kahpe olanını değil, mert olanını delikanlı olanını versin.
    düşman kahpe olunca, kancık köpekler gibi iftira atar anca.
    benim açmadığım bir başlığı ben açmışım gibi yazmış.

buyrun bakın başlığı kim açmış? rumeli71 açmış.
    baris hemen simdi

bana entryi silip kaçtığımı söylemiş, ama bahsettiği başlıkta girdiğim entry duruyor;
    (bkz: #43753610)

lan bu hap mı kullanıyor, esrar mı içiyor nedir? başlıkları karıştırıyor sanırım.

zira bu başlığa benzer başlığı ben ta gece yarısı açtım;
    (bkz: tcg kemal reis in yunan fırkateynine çarpması)

üstelik açtığım başlık da yerinde duruyor.

şimdi söyle bakalım yalancı, iftiracı, şerefsiz, namussuz baris hemen simdi, tengir budun'un açıp kaçtığı başlık nerede?

bakın sövmedim. sövmeyeceğim. siz görün bu ahlaksız rezili diye yazıyorum.

delikanlılık neydi? delikanlılık emekti, ahlaktı, şerefti, namustu...sende olmayan şeyler yani...

yeter lan seni yüzlerce kez rezil ettiğim. hiç mi utanman arlanman yok senin iftiracı herif.
    10 6 ...