• Berbat bir rüya gördüm ve ona rağmen yatağımdan kalkıp su içmeye gittim. Balkondan dışarı doğru bakarken ufuktaki kızıl ve mavi karışımı renkler içime gökkuşağı umutları serpiyordu. Bir gün daha güneşin doğuşunu görüyordum. Hayat bana bir şans daha vermişti bu güzel renkleri ve ışıkları görmem için. Belkide son günüm bugün. Yarın bir daha uyanamayadabiliriz. Bu sebepten dolayıda sevdiklerinizi üzmeyin onlara kocaman sarılın ve her gününüzü son gününüzmüş gibi yaşayın.

Eminem - On Fire.
    3 0 ...
  • bu saatten sonra uyuyamam.
    Zaten sabah uykusu diye bir seyi omrumde tanimadim,ihtiyac da duymadim.
    bir de icime coken negatif enerji var.
    Cok da uzakta olmayan birileri de uyanmistir ya da uyanmak uzeredir. O da uyumaz sabahlari.
    Aylarca her gun gunaydin mesaji alip yazdigi kisiyi aniden hayatindan atali iki ay oluyor.
    cok garip bir his bu.
    Olum hissi gibi.
    aslinda hic yokmus gibi.
    boyle acayip bir sekilde yarim kalan bir hikaye bilmem insanin aklindan nasil silinir.
    3 0 ...
  • hayatınız boyunca sizi terk etmeyecek olan varlıklarla iletişime geçmektir.
    2 0 ...
  • Sevgili-aşk meselelerini büyütüp dert edinenleri gittikçe daha fazla salak olarak görmeye başladım. Zerre saygı duyamıyorum.
    4 1 ...
  • Feminizm, kadınların haklarını tanıyarak bu hakların korunması amacıyla eşitsizliklerin ortadan kaldırılmasına yönelik muhtelif ideolojiler, toplumsal hareketler ve kitle örgütlerinden oluşan harekettir.

Şimdi bunu saçma olan tarafı neresi ? biri bana bunu anlatsın...
    2 0 ...
  • Hele kış günleri daha soba yanmadan, herkesten önce kalkıp buz gibi odada tv önünde titreyen nesildir.

Yanılmıyorsam kanal d'de oluyordu bu çizgifilm kuşağı. Jet giller, Tom ve Jerry, bugs Bunny ve taş devri... soğuktan mosmor olmuş bir yüzle izlerdik. Yine de çok zevkliydi lan. Taş devrinin jenerik müziğine içimizden yarım yamalak eşlik ederdik. Hey gidi hey!
    12 0 ...
  • size her daim destek olan, acıyı bile tatlı söyleyebilen, sizin mutluluğunuzu önemseyen, pohpohlayan değil ama umut aşılayan insanları pamuklara sarın, yanınızdan ayırmayın. dediğim dedik değerlerinizden değil, ve kinci de değil, samimi bir şekilde özür dileyen insanları affeden insanlardan olun. haydi iyi geceler. umutlu yarınlara.
    11 2 ...
  • aleyna tilki'nin altın kelebek ödül töreninde yaptığı rezalet konuşma.
    kafası iyi galiba.

https://video.uludagsozluk.com/v/aleyna-tilki-177150/

barney stinson
    11 0 ...
  • - Zam ya da terfi almak için birilerinin sizi fark etmesini beklemeyin. Talep edin ve gerekçenizi söyleyin.
    - işler hiçbir zaman bitmez ve ne kadar fazla çalışırsanız daha fazla iş verirler.
    - Ne kadar doğru bir insan olursanız olun, size çamur atacak biri mutlaka vardır.
    - "Patronun çantası" sıfatlı biri her şirkette en az bir tane bulunur ve dedikoduları patrona taşır.
    - Üstünüz konumundaki kişilerden daha yetenekli ve daha eğitimliyseniz, sizi kesinlikle sevmeyeceklerdir.
    11 0 ...
  • herkes fenerbahçe'nin toparlayacağı kanaatinde.
    işin gırgırını yapıyor.

ancak yaklaşık 11-12 hafta kadar önce dedim ki.
    anadolu takımlarına karşı en hassas 3 büyük ekibi fenerbahçe. şayet kötü gidiş kısa sürede durdurulmazsa bu fenerbahçe'nin kendi kendine yaratacağı bir olumsuz komplekse dönüşüp devam eder.

15.haftaya girdik ve dediklerim birebir tutuyor.
    şayet 2.devreye iyi bir başlangıç yapamazsa seyredin şenliği.

tff 1.lig ile aziz yıldırım kalıcı olarak 2.dönemini başlatacak fenerbahçe'de.
    fatih terim galatasaray için neyse, aziz yıldırım da fenerbahçe için odur. anlayamadınız.

dua edin rizespor, kayserispor ve erzurumspor silkinip 2.devre kendine gelmesin. *
    akhisar, göztepe, alanya ekipleri mevcut fenerbahçe'nin altına inmez.
    6 0 ...