bugün

bir patlasam karşıki dağlar yıkılır.

not : başlık başa.
- aşkım otobüste gidiyordum birden otobüs fren yaptı sen koltuktan uç vites topunuza otur.
-patlak kızların söylediği sözlerdir.
-benimkisi esnek aşkım.
(bkz: bekaret beyindedir)
- bu devirde, bakire mi kaldı yhaa.*
apartman zili olmak zor iş. basan kaçıyo nihayetinde.
- neden hatayı kendinde aramıyorsun? Mesela sende kız peşinde kolan yavşağın tekisin.
bi anlık gaza geldim. özür dilerim.
go karta bindiğim sırada olmuş olamaz m? neden hemen orospu muamelesi yapıyorsun?
"babasının prensesi"
Çok gülüyorum yahu size ciddi ama ciddi anlam da safsınız.
Altı üstü kas,kas yahu , işlevi bozulmuyor .
Minik bir zar , nasıl bu kadar gözünüz de büyütüyorsunuz .
Onarılması da çok basit , sanıyorum ki evlenmeden önce eşlerinizi jinekolağa götüreceksiniz.

Ha bu arada bu işi kızlara yapan yine sizlersiniz , evlenmeyeceğiniz hatuna yaklaşmasanız problem kalmayacak .
Ama yok siz erkeksiniz yapabilirsiniz namus sadece kadına ait.

Edit: Doğru söyleyeni dokuz köyden de kovuyorlardı dimiii .
Çatlak patlak yusyuvarlak
Kremalı pasta, sütlü çörek
Ye yavrum ye
Çek dostum çek
*
Biz bolon, lastik, poşet değiliz. Bize o gözle bakmayın medeni olun biraz. Siz yapınca iyi biz yapınca kötü yok öyle yağma, kadın erkek eşittir.
(#26312474) işte bu entryde bu sözlerden en güzel şekilde bahsedilmekte. hemde aynı başlık altında. kesin silecektir entryi. çakal ya aklı sıra.

ayrıca ağlanacak haline gülen kimsedir.
http://www.uludagsozluk.com/e/26312580/
Bu entry de insanın karşısındakinin yapacağını idda ettiği eylemi bahsedilen kişinin değil de kendisinin yapmasına örnektir.
istediği performansı sergileyemeyince silmiş entrylerini benimkiler duruyor.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.
Kafam karışık değil benim çünkü ne dediğimi biliyorum .

Dünkü bebe değilim otuz yaşın da kadınım neredeyse az çok görmüş geçirmiş insanım , bırakın ya bırakın vallahi bak hayat kısa insanları yargılamak nedir yahu Allah mıyız biz ?
Seviyor musun seviyorsun eee , senden önce ne yaptığının ne önemi var , velev ki hayat kadını olmuş olsun ne önemi var.
Kısa hayat kısa kısa ....
aşkım geçen yine mervelerdeyim.
(bkz: bakirelik beyindedir)

fazla sevişmekten vakit bulup kelime hazinelerine yeni sözcükler katamadıkları için papağan gibi sürekli aynı sözleri sarfetmelerine götümle gülüyorum.
bekaret yok, ahlak yalan

bazı ırz düşmanlarına batan sözlerdir.

bekaret misyonerliği yapanlardan daha ahlaklı olduğu kesindir.
Gerçek tecavüzü tenzih ediyorum Allah belasını versin. Lakin bazıları zorla olduğunu söyler ya da sen en fazla 2 .sindir * her şeyi bilmek iyi değildir deşmemeli kalbini kirmayın o ara başından opun omzunuza koyun size güvensin.
Boooooooom.
ama çok sevmiştim.
Ulan amcık sanki biz hiç sevmedik.
her sevdiğimiz kızla sikişseydik ortada bakire hatun kalmazdı.
sarhoştum, vurdular.
ya aşkım ben arka koltukta otururken babam aniden firene basınca vites gel sen benim vajinama gir.
Ulan bi keresinde kız bakireyim diye arkadan veriyordu. Sonradan anladım ki kız patlak da benden saklıyor. Bu da böyle bi anım.
güncel Önemli Başlıklar