• dallama tutuklandı
    DEPREMiN ARDINDAN, iZMIRLiLERE HAKARET EDEN DALLAMA TUTUKLANDI !
    izmir'de meydana gelen 7,0 şiddetindeki korkunç depremin ardından, daha vatandaşın yarası sarılmadan, hala birçoğu enkaz altındayken, onlarca ölü, yüzlerce yaralı varken, kendinde izmirlilere hakaret edecek gücü bulan, halkı; sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge farklılığı gözeterek kin ve düşmanlığa açıkça tahrik eden Rıza Arslan isimli dallama Adiyaman'da oturdugu ikamette göz gözaltına alınarak, tutuklandı.
    Bu dallama izmir'deki depremle ilgili; "Oranın halkının kendine gelmesi lazım. Din yok, iman yok, namaz yok. Bu felaketi biraz kendileri istemiş gibi oldu. Türkler sağ olsun, müslümanlar sağ olsun öbürlerine ne olursa olsun fark etmez." demişti.
    11 0 ...
  • sırplar

143.
  • hayvan gibi bir şeydirler. erkeklerinin boy ortalaması 185, kadınlarının 170 küsür.
    vücut kitle endeksi ortalama kilonun üstü.
    ekseriyetle kumral. esmer ve sarışın olanları da vardır.
    renkli gözlü olanları çoktur.
    beyaz ya da sarı ten.
    türk düşmanlığı pek kalmamış.
    mutfak kültürleri hamur işi ile sınırlıdır. pişi, börek, poaça türlerini çok yerler. yine domuz eti ve alkole düşkündürler.
    iş çalışmaya gelince tembel bir millettirler. üretmeyle araları yoktur.
    jeopolitik konumları iyi olmasa açlıktan ölürler.
    ortalamanın üstünde yakışıklı ve güzeldirler.
    insani yönleri gayet iyidir. pekçok dünya devleti görmüş olan beni tatmin etti. en azından türk olmama rağmen ırkçılık görmedim birkaç küçük hadise dışında.
    pekçoğu ingilizce bilir. yine rusçaya da hakim olan popülasyonu vardır. tabii bu karadağ için geçerli. belgrad'ta bu oran düşer. insani yönleri de aynı şekilde.
    bir telefona gecenin bir vakti kalkıp yanınıza, yardımınıza gelirler arkadaşlığını kazandığınız biri. vs vs.
    sonuç olarak iyi insanlar. srebrenitsa olaylarını, ya da osmanlı'dan kalan savaşları unutmuşlar.
    3 0 ...
  • iki katı Zor olduğu kadar iki, hatta dört katı keyiflidir de.

Ayırmak ise çözüm değil, asıl sorunların başlangıcıdır. çocukların psikolojisinde ağır hasar bırakabilir, korkunçtur.
    4 1 ...
  • biri dinci teröristlere dur desin artık! biri masum insanları sırf din adına öldürmenin dünyanın en rezil, en şeytani işi olduğunu anlatsın bu teröristlere! biri insanlığın kendilerinden iğrendiğini, nefret ettiğini söylesin bunlara!
    3 0 ...
  • Gavurun cahili de pek çokmuş.

koronadan ölen başpiskoposu öperek uğurlayanlar

Karadağ Sırp Ortodoks Kilisesi Başpiskoposu Amfilohije Radovic, corona virüsü nedeniyle hayatını kaybetti. Cenaze törenine katılanlar, Başpiskopos Amfilohije'nin salgından ölmesini umursamadan öperek uğurladı.

https://www.sozcu.com.tr/...erek-ugurladilar-6106454/
    9 0 ...
  • Kurcalanmaması gereken...

Zamanında ergen akılla "neden ayrılmıştınız?" sorusuyla soruşturdum bu insan evladını. Aldığım cevap hayata küstüren cinsten oldu.

"Çok zengin, çok havalı, fazla güzel, artist gibi bir şeydi. Dengi değildim. Ezik hissedip yürütemedim." dedi.

Birbirimize çok uygun olduğumuzu istese bundan daha kötü ifade edemezdi. önceki hanımefendinin beni her kulvarda solladığını bilmeme gerek var mıydı ulan?
    Sığır adam.
    6 0 ...
  • bir gerçek. bunlar sanıyor ki başlarını kapatınca herşey halloluyor. harbiden beyin yok. bir insan doğal afeti nasıl zinaya bağlar? anlamak mümkün değil. hadi diyelim öyle, e be cahil senin yaşadığın şehirde zina eden yok mu bu nasıl bir mantık?
    7 2 ...
  • Gavur izmir, öyle mi?

Alkol çok tüketiliyor diye depreme müstehak izmir, öyle mi?

Alın size gavur izmir:

- Kan talebi sonrası 1 saatte yeter artık, gelmeyin, sağolun diyen izmir.

- Depremden 2 saat sonra sosyal medya örgütlenmesiyle anında Çeşme, Foça, Aliağa, Çeşmealtı, Urla’daki yazlıklarını gece konaklaması için açan izmir. (bir o kadar oteller de dahil. )

- Yazlık evlere ulaşım sağlamak için dakikasında örgütlenen okul servisçilerine sahip izmir.

- Tüm gece boyunca ücretsiz çorba, yemek, çay veren lokantacıları olan izmir.

- Hasar gören Urla Devlet Hastanesi’ne zerre düşünmeden anında yardıma koşan doktorları ve hemşireleri olan izmir.

- Battaniyeleri sel yapmaya hazırlanan izmir.

- Depremde bile sokak hayvanlarını da koruyan ve kollayan izmir.

Zamanında Yunan’ı denize döken izmir.

Düşmanın alayını (içten ya da dıştan farketmez) denize dökecek olan izmir.
    12 2 ...
  • covid19 salgını nedeniyle halkın cumhuriyet bayramı kutlamalarına katılmasını yasaklayan akp'nin bugün van'da gerçekleştirdiği olağan kongredir.

buyrun;
    https://twitter.com/vaziy...tatus/1322520241168175105

covid19 pandemisi bir yana, dün izmir'de değrem olmuş, onlarca can kaybetmişiz, yüzlerce yaralımız var, enkaz altında insanlar var. bunlar müzikli, alkışlı kongre yapıyorlar.

sosyal mesafe sıfır.
    salgına dikkat sıfır.
    ölmüş insanlara saygı sıfır.

adı üstünde "olağan kongre"...
    bunu bugün yapmanın, şu salgın döneminde yapmanın ne anlamı var?
    çok mu lazım size olağan kongre.
    nasılsa başınızda tek adam var ve her şey onun 2 dudağının arasında.
    size kongre ne lazım?

ulan siz hakikaten bu ülkenin başına gelmiş bir felaketsiniz.

ne ara böyle çoğaldınız, nereden türediniz bilmiyorum...
    22 10 ...
  • eşim bile benden tiksinmek üzere diye isyan eden adam.

köpek memesi hastalığına yakalanan adam
    https://t24.com.tr/haber/...en-tiksinmek-uzere,912384

--spoiler--
    Niğde'de halk arasında "Köpek Memesi" hastalığı olarak bilinen Hidradenitis Suppurativa (HS) hastalığına yakalanan Enver Dağtekin, eşim bile kendisinden tiksinmek üzere olduğunu ve psikolojisinin bozulduğunu söyledi.

Altunhisar ilçesine bağlı Karakapı Mahallesi'nde yaşayan Enver Dağtekin, 18 yaşında halk arasında "Köpek Memesi" olarak bilinen Hidradenitis Suppurativa (HS) hastalığına yakalandı.

Yaklaşık 9 yıldır hastalıkla mücadele eden Dağtekin, zamanla gündelik ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geldiği için işini de bırakmak zorunda kaldı. Uzun yıllardır yürümekte zorlanan Dağtekin, işsiz olduğu için evini de geçindiremez hale geldi.

Birçok hastane gezen Dağtekin, hastalığının kronik olduğu cevabını alırken, sağlık durumu ise günden güne kötüye gitti. Bu durumun psikolojisini bozduğunu kaydeden Dağtekin, yardım istedi.

Uyurken acı çekiyor
    Hastalık nedeniyle kol ve bacaklarında oluşan yaraların özellikle uyurken acı çekmesine neden olduğunu dile getiren Dağtekin, yıllardır geçen uykusuz gecelerin kendisini yıprattığını kaydetti. Doktorların hastalığa çözüm bulamamasından sonra büyük üzüntü yaşadığını ve hayata küstüğünü vurgulayan Dağtekin, "Bu hastalık gelip beni buldu. Yaşamak günden güne daha da zorlaşıyor. Ailem, halime acır duruma geldi. Eşim bile artık benden tiksinmek üzere. Sesimi duyun ne olursunuz" diye konuştu. (DHA)
    --spoiler--
    7 0 ...