• Başa beladır. kimseye bir zararin olmadigi halde tanimadigin bir suru insandan kufur yersin.
    Kizlar sana sen oldugun icin degil paran icin yaklasirlar ve en kisa zamanda yataga atmaya ugrasirlar.
    Kim gercek dost kim degil ayirmakta zorlanirsin.
    3 0 ...
  • atatürk 1936'da kral olan ve savaş döneminde yetkisi olmayan kral edward ile görüşmüştür. bu fotograf da avrupa'nın alay ettiği hasta adam osmanlı'nın geçmişte kaldığının ve türkiye'nin ingiltere kralının, cumhurbaşkanını resmi olarak ziyaret ettiği güçlü ve onlarla eşit konumda onurlu bir devlet haline gelmiş olduğunun belgesidir.
    şakirt ayak takımının ima ettiği gibi bir durum olsa protokol çok farklı olurdu.
    ama tarih bilmeyen geri zekalılara ne anlatabilirsin ki? ne lloyd george bilir, ne churchill bilir, ne 8. edward'ı bilir.
    ben buraya misilleme olarak malum şahsın terörist fethullahla da, türk düşmanı barzaniyle de ppklı şivan perverle de çekilmiş fotoğraflarını koymam.
    zira bu şahsi rezillikleri atatürk'ün onurlu dış siyasetiyle bir tutmak aymazlıktır.
    10 0 ...
  • "göreve geldiğimden beri abd yi çok iyi yerlere taşıdım" diyen trump'a bm kurulundaki üyelerin kahkahalarla gülmeleri olayı.

http://www.ensonhaber.com...silcilerini-guldurdu.html
    5 0 ...
  • müslüman ülkelerin deliler gibi kıskanıldığının belgesidir.

fao diye bir örgüt var.
    "food and agriculture organization", yani türkçesi ile "dünya gıda ve tarım örgütü".
    bu örgüt birleşmiş milletler'e bağlı.

işte bu örgütün dünya açlık sınırındaki ülkeler listesi var.
    bu listede toplam 52 ülke var.

ve bu 52 ülkenin 32'si müslüman ülke. yani nüfusunun büyük çoğunluğu müslüman olan ülkeler.
    aslında listede 36 müslüman ülke var. biz nüfus çoğunluğunu baz aldık.

listemiz şu;
    http://www.fao.org/countryprofiles/lifdc/en/

yani bakıyorum da bu listeye türkiye'nin de girmemesi için hiçbir sebep yok şu aralar.
    ülkemiz bu listeye girecek bütün kriterleri yerine getirmiş durumda.

bu ülkelerin hepsinde tek adam rejimi var.
    ülkemizde çok şükür bunu sağladık.
    bu ülkelerin hepsinde tek adamın akrabaları, yandaşları iş başında.
    eee, bizde de öyle.
    bu ülkelerin tamamı her şeyde dışa bağımlı.
    peki biz neyiz? biz de dışa bağımlıyız.
    bu ülkelerin tamamında çiftçiler tarım ve hayvancılığı bırakmış ya da yapamıyor.
    bizde de durum bu.

o halde birleşmiş milletler bizi bu listeye almayarak resmen ikiyüzlülük yapıyor.
    şerefsizliğin alemi yok. biz ülke olarak o listeye girmeyi hakediyoruz ve gireceğiz...
    7 1 ...
  • görüyor ve arttırıyorum.
    (bkz: 22 yaşında hiç öpüşmemiş olmak/#40151793)

kendimi tanrıya ambalajımda iade etmek istiyorum ki, memnun kalmadığımı anlasın.
    10 1 ...
  • akepe medyasının zaman zaman halkı gaza getirmek için attığı manşetlerden biri.

2015'te de bulunmuştu;
    (bkz: orhaneli de 500 milyar dolarlık mermer bulundu)

bugün bir kez daha bulunmuş.
    https://twitter.com/trtha...tatus/1044560900450017280

bak sen şu işe, allah'ın bir hikmeti işte.

rabbim verdikçe veriyor.
    sürekli ya akçakoca açıklarında doğalgaz bulunuyor, ya da bursa'da 500 milyar dolarlık mermer.

helal olsun yandaş medyaya yalnız.
    madencilik yapmadan maden bulabiliyorlar. vallahi pes!
    17 7 ...
  • Uygurlu kardaşlarimiza yapılan mezalimi yerinde görmek ve tepkileri belirtmek adında yapilabilecek olasi aktivite.
    5 0 ...
  • MHP'nin haftalardır uğraştığı şey.
    Açık açık Alaattin çakıcı'yı kurtarmak istiyoruz diyemiyorlar da sanki kader mahkumları için iş yapıyormuş imajı veriyorlar.
    Geçin bu işleri geçin.
    14 3 ...
  • var böyle bir şey. yıllar önce şahit olmuştum. uzun yola giderken karşıdan gelen arabaların sürekli selektör yapması dikkatimi çekmişti. kızmıştım kendi kendime. "ne yapıyor ya bu salaklar peş peşe. gözümüzü aldılar hep." demiştim. o aydınlanmayı babam yaşatmıştı. ilerde radar olduğu uyarısını yapıyorlar. yavaş gidin ceza yemeyin diyorlar demişti.

bu yazısız, ama her türk sürücüsü tarafından bilinen kural ile tanışmam böyle olmuştu.
    9 1 ...
  • bizim şirkette bir haftalık misafirliğe davet ettiğim hemcinslerimdir. bir tane 96 model kartal var gelin onun direksiyonun çevirin avuç içi ile millet coolluk görsün *

bu arabayı kullanana kadar kollarım normal ebatlarda idi olması gerektiği kadar kaslı idi. 3 senede arnold un kolları gibi oldular. iki kolunla zor döndürüyorsun olm..
    13 2 ...