• padişah: çekmiyo siktiğimin çölünde!
    vezir: benimki çekiyor valla hünkarım.
    padişah: ne ki senin hattın?
    vezir: hattı ziyade ül sefa
    padişah: ben de ona geçicem. kaç lira ödüyorsun sen?
    vezir: 20 gümüş akçeye, her yöne 1000 dakika, 1000 mektup hünkarım.
    padişah: faturalı mı?
    vezir: hayır hünkarım faturasız.
    padişah: iyiymiş...
    4 0 ...
  • Evleneceği kişinin gözlerine bakmaya bile kıyamayan bir erkeğin kendisinden daha önce ona başkasını dokunduğunu kabul edememesindendir. Ayrıca, annenin eski partnerinin dnasını çocuğa aktarması diye bir durum var. Dileyen arkadaşlar internetten bu konuda yapılan bilimsel araştırmalara ulaşabilir. Son olarak, o muhteşem cümleyle noktalamak istiyorum iletimi. "Bir çaya 5 kişi parmağını soksa pis deyip içmezsiniz ama daha önce başkalarının dokunduğu bedenlere aşk deyip sarılabiliyorsunuz."
    9 3 ...
  • istem dışıdır arkadaşlar.

8 seçim kaybeden birine lider deyip hala tıpış tıpış oy veren bir solcuya gülmeyip kime güleceğiz ki?

eminim kendileri bile aynaya baktıklarında gülüyorlardır ama, bunu burada itiraf edemezler tabi.
    4 2 ...
  • Ailelere bakıyorum da bir hediye gibi çocuklarına fast food yemekleri alıyorlar. Yani hamburger bir ödül. inanılmaz bir mantık hatası var. Çocuklarına aldıkları aslında bir zehir ve bu zehir bir ödül. Acilen sağlık bakanlığının bu duruma el atması gerekiyor. Bunun için kamu spotları yapılabilir, okulda zorunlu eğitimler verebilirler. Şu an bu görülmüyor ama 20 yaşından sonra bu çocuklar mutant gibi olacaklar ve kanser yaşını 20-25 e çekicekler. Bu duruma el atılması şart.
    5 0 ...
  • e tabii kaynağı buldular...

" 1157 de berberiler atlantiği kayıkla geçti!" dediler.

kimse oha madem atlantik kayıkla geçilebiliyodu, neden şarapçı ispanyol tayfası daha sağlam ve büyük kadırgalar yapabilmek için 400 yıl daha bekledi, diye sormadı.

"abdulhamid bir karış bile ülke toprağı hediye etmedi" dediler

kimse, ulan tarihçiler bar bar bağırıyo, o herifin hediye ettiği toprak şu anki türkiye´ nin iki katından büyük, niye o adamları dinlemiyosunuz, demedi.

"lozan bi yenilgidir" dediler

kimse- bizden başka- ulan olm etrafına bi bak, bu toprakları sana o antlaşma vermişti- demiyor...

e durum böyle olunca en kutsal olan "camii"yle en aşağılık olan keraneyi aynı cümle içinde kullanmakta bi sakınca görmezsin.

biz, bu konuya uyanık olmayı başarabilen çevreleri uyarabiliriz,anca. geri kalanı bu adamlara inanır, ve emperyalistlerin uşağı olduklarını , farketmezler bile.
    9 0 ...
  • Kız: babişkocum, sex partnerimin ereksiyon ve erken boşalma sorunu vardı tatmin olmuyordum ben de onu terk ettim iyi yapmış mıyım?
    Baba: iyi yapmışsın canım kızım sana fuckbody mi yok? Annene söyleriz erkek arkadaşlarından birisi ilgilenir seninle.
    Kız: canım babişkom yhaa!
    Baba: sen yeter ki üzülme, vajinismus falan olursun mazallah. Ben kimseye "berktuğ'un kızının düzenli seks hayatı yokmuş" dedirtmem. Sosyetenin yüzüne nasıl bakarım sonra?
    Kız: merak etme babişko vajinismus sorunum falan yok. Hatta bir keresinde üç erkekle aynı anda birlikte olmuştum çok hoşuma gitmişti.
    Baba: gurur duyuyorum seninle
    Kız: babişkom bir şey itiraf edicem sana.
    Baba: dinliyorum canım yavrum beni sevindirecek bir şeydir umarım.
    Kız: öyle sanırım babişko, ben nemfomaniyim (seks bağımlısı)
    Baba: bugün beni çok mutlu ettin yavrum.
    ve baba kız mutluluktan hüngür hüngür ağlar.
    11 11 ...
  • mersin'in erdemli ilçesinde çadırda yaşamakta olan afrin gazimiz halil culu'dur.
    http://www.aksam.com.tr/g...ne-getirildi/haber-710074

şehitlik ve gazilik; mertebe, şan şöhret için, mal mülk için değil elbette.
    zaten gazimizin de bu yönde bir beklentisi yok.
    ama birileri saraylarda, köşklerde yaşarken, buna rağmen milyar dolarları sıfırlamayı beceremiyorken, vatan için canını hiç düşünmeden hiçe sayan bu kahramanların böyle bir hayat sürmesi insanın içini acıtıyor.

afrin gazimiz halil culu'nun ikamet adresinden görüntüler;
    çadırda yaşayan afrin gazisi
    çadırda yaşayan afrin gazisi
    8 1 ...
  • kendi torunu amerikan kolejlerinde okuyan, bir oğlu çürük, diğer oğlu bedelli askerlik yapan liderdir.
    https://www.youtube.com/watch?v=RXHFp3oi1y8+

evet kim olduğunu biliyorsunuz.
    malum şahıs...

kahramanmaraş'ta miting kürsüsünde bordo bereli kıyafeti giyen kız çocuğunu yanına alıp "inşallah şehit olunca o bayrağı da üzerine örteceğiz" falan diyerek saçmalayan bu liderin kendi torunu amerikan kolejlerinde okuyor, en güzel teknolojik imkanlara, oyuncaklara sahip, bir dediği iki edilmiyor.

ama gariban çocuğuna iş gelince inşallah şehit olursun diyor.
    gariban çocuğa inşallah şehit olursun diyen lider
    gariban çocuğa inşallah şehit olursun diyen lider

biraz da sizin çocuklarınız, sizin torunlarınız inşallah şehit olsunlar be...
    75 21 ...
  • bugün günlerden hocalı...
    tam 26 yıl önce bugün, 1992'de 25 şubat'ı 26 şubat'a bağlayan gece,
    106'sı kadın, 83'ü çocuk olmak üzere 613 kardeşimiz, 613 soydaşımız katledildi bugün.
    487'si ağır yaralı bırakıldı.
    1275 kardeşimiz rehin alındı.

bugün günlerden hocalı.
    tarihin gördüğü en büyük vahşetlerden biri.

unutursak kalbimiz kurusun.
    hocalı katliamı

işte bizi diğer milletlerden ayıran özelliğimiz.

türk hiçbir zaman kadın, çocuk, yaşlı sivillere dokunmaz.

katliam yapmaz, barbarlık yapmaz.

bugün afrin'de türk ordusu sivilleri vuruyor diyen köpekler, açın kendi tarihinize bir bakın.
    çok geriye gitmeyin, yakın tarihinize bakın...

bugün günlerden hocalı.
    hocalı'yı unutmayacağız, acımız hala taze...
    20 4 ...
  • o kadar gizli maddelerdir ki bunlar anlaşmayı imzalayanlar bile bilmiyordur.
    rivayete göre zaten anlaşmanın yazılı olduğu kağıtta hep varmış bu maddeler hatta fabrikada işlenmiş bu maddeler kağıda ama görünmez mürekkep ile yazıldığından kimse anlayamamış dönen dolabı.
    4 0 ...
  • kapat