• tüm diğer yeşilçam karakter oyuncuları gibi, çocukluğuma, fakir ama gururlu, çirkin ama sevimli, tatlı mı tatlı tebessümler bırakmış değerli oyuncu.

  hala dostluğa, aşka ve mutlu sonlara inanabiliyorsak, kumandayı elimize aldığımızda intikam dizileri yerine bağışlayan yaşar usta klasiklerini tercih edebiliyorsak sizlerin sayesinde...

  allah rahmet etsin.
  8 0 ...
 • Yalnızca merak ettim..
  Anladığım kadarı ile ayşen hnm ölünce hemen eşini mi aradınız paramızı istiyoruz diye ...

  Oda efendi efendi sizinle konuştu...

  ilginçmiş..
  12 0 ...
 • kemal sunal, zeki alasya, erol taş, tarık akan, adile naşit, hulusi kentmen, nejat uygur, levent kırca, sümer tilmaç, tekin akmansoy gibi çocukluğumun sembollerinden biri daha gitti. ne yeni yetme oyunculara alışabiliyorum, ne de yeni türkiye denen garabete. sadece ve sadece bu vefat haberleriyle; ölüme her geçen gün daha çok yaklaştığımı hiseddiyorum. umarım gittiği yerde mutlu olur. zira bizleri yıllarca mutlu etmeyi başardı.
  25 1 ...
 • geğirmek, boğaz temizlemek, gaz çıkartmak, insanın suratına esnemek, omuz atmak, kalçaya tekme atmak, küfür etmek, yanında sevgilin olsun olmasın fark etmeksizin beden temizliği yapmak, enseye şaplak, ortamda utandırıcı anı anlatmak, izinsiz çanta telefon karıştırmak, emrivaki ile bir yere davet etmek yahut davet edilmediğin yere gitmek.

  samimiyet, samimiyetin göstergesi diye diye makyajladığınız kabalığınızın öldürdüğü centilmen adamları hasretle anıyoruz.

  samimi olmayıverin lütfen, zaten beceremiyorsunuz.

  not: kalçaya şaplak dışında hiçbir samimi eyleminizi, tdk tanımlı samimiyete yakın bulmuyorum. tşk.
  12 2 ...
 • -yarış atına dönen insanlar, kapitalizm şirketlerde bulunan etkinlik verimlilik gibi kavramları normal hayata sokmuştur. sürekli çalışmanız ve birilerini geçmeniz gerekir insanı insan olarak değil yarış atı olarak değerlendirir haliyle insanlar insani duygularını kaybeder

  -sinir, stres. Hep birilerini geçmek, hep yarış içerisinde olmak insanı tüketir

  -değer yargılarının değişimi: Kapitalizm tüm değer yargılarını düzenler. birisi çok boş bir insan olduğu halde cebindeki parasına göre çok daha yüce insan olarak görülürken diğeri çok iyi insan olduğu halde pek önemsenmeyebilir. iyi-kötü güzel-çirkin gibi yargıları dahi şekillendirir kapitalizm

  -adalet hastalığı: Kapitalizmin hakim olduğu yerlerde adalet parası olandan yanadır. haliyle hastalıklı bir adalet vardır, herkes için adalet var söylemleriyle yola çıkarlar. ancak herkes eşittir ama parası çok olanlar daha eşittir mottosuyla hareket ederler. Ayrıca; '' Kanunlar örümcek ağı gibidir büyük sinekler deler geçer küçükler ise takılır kalır'' bu sözle kapitalizmin adalet olgusu güzel özetlenmiştir.

  böyle uzar gider.
  6 2 ...
 • aynen doğru söylemiş. ülkede okumamış ama para dolu o kadar çok insan var ki... eğitimsizliğin sonucu biz de aynı afganistan gibiyiz. bir zamanlar afganistan'ın devrimden önceki fotoğraflarına bakınca aynı bizim cumhuriyet dönemi vakitlerini hatırlatıyor

  mevlana'nın söylediği gibi:

  " ne insanlar gördüm, üstünde elbise yok,
  ne elbiseler gördüm içinde insan yok"
  4 1 ...
 • Çok çeşitli porno sitelerinde eli minik pipisinde media player dan atlaya atlaya film izleyen tatile girmiş liseli kurgusu.

  Şu sol cenahta açılan ve konuşulan sağlık harici cinsel başlıkların sahiplerinin veya yazarlarının %90’ı bu ilk parafrafta bahsettiğim tipleridir. Geri kalan %10’u ise cinsel ilişkiye girmiş fakat hayatın yegane gayesini cinsel ilişkide görmüş veya cinsel anlamda karşısındakini doyuramayıp bunu takıntı hâline getirmiş kimselerdir.

  Tekrar söyleyelim: Bu cinsel ilişki nevinden meseleleri kavlen sürekli dile getirenlerde ya icraat yoktur ya karşısındakini tatmin edemiyordur ya da kendi tatmin olmuyordur. Bundandır ki dile vurmuştur.
  3 2 ...
 • moussa sow

  1574.
 • gazişehir daha önce de webo'yu almıştı. play-off finallerinde maç penaltılara gitmiş son penaltıyı webo kullanmış kız gibi vurarak erzurum'u süper lig'e taşımıştı. başarılar dileriz sow'a. belki seneye süper lig'e çıkarlar.
  4 0 ...
 • makarnanın dozajını artır, televizyondaki ilk 4 kanalı atv - ahaber - kanal 7 - trt şeklinde düzenle, sabah gazetesine abonelik başlat ve günde 3 saat kadar reyizin konuşmalarını izle. bu son kısım kafayı iyice güzelleştirmek için mutlaka gerekli. köse birisi bile olsan 1 hafta içerisinde badem bıyığın kendiliğinden çıkacak ve evdeki ampuller gözüne çok hoş görünmeye başlayacaktır.
  8 1 ...