• bir ak partili olarak alişan'ın vatandaşlıktan çıkmasını istiyorum. neden mi ?

akşener zaten iktidara gelemeyecek bu da ondan aklınca vatansever havaları yakalamak için böyle kendi primini yapan zavallıdan başkası değil. zamanında sırf askere gitmemek için 2. ligden bir takıma para verip kendini kadroya aldırmıştır. açık söylüyorum bu adama prim yaptırmayın. bu adama konser falan düzenletipte sahneye çıkartan belediyeler gözümden düşer.

haber aşağıda askere gitmemek için çevirdiği katakulliler...
    http://www.milliyet.com.t...lik-oyunu-gundem-1166653/
    4 0 ...
  • biraz asi deprem olduğu için menzil şeyhi gavs-i sani hazretlerini dinlemeyip ayıp eden deprem.

adıyaman -samsat (5,1) depremidir ki terbiyesizin önde gideni depremdir.
    biliyor sunuzbundan evvel adıyaman merkezli bir deprem (kahta'ya yakın) şöyle bir sallıyayım demiş fakat yüce efendimiz gavs-i sani kutub-u ekber abdülbaki hazretleri dur ey deprem sakın sallama yoksa demiş ,o anda dile gelen deprem ( inanmayan kafirdir) '' “Sana itaat olunmakla emr’olundum” deyip durmuş ,sallanmamıştır.

ara not; olay semerkant tv.de canlı olarak anlatılmış olup şüphe duyan cehennemliktir.(amen)

işte böyle büyük insanların yüzü suyu hürmetine yaşıyoruz ey komünistler(ben oluyorum) kafirler (tengir budun) laikler(timur-haluğu)
    atatürkçüler (rumeli 71) ,ve yazmadığım kafir sözlük yazarları ,iman edin efendinize yoksa halimiz harap.

amon-ra ve gök-tanrı adına.

lüppo.
    16 5 ...
  • suriyeli

75.
  • Şuanda küçük piçleri tarafından rahatsız edilerek ders çalışamadığım yer yüzündeki en orospu çocuğu 3 ırktan biri. Sonuçta arap tohumu. Bunları bu ülkeye sokan her kimse çoluğunu çocuğunu sikeyim. Sağda solda geberenlerine de gram üzülmüyorum. insan değil bu siktiğimin yaratıkları ezile büzüle ölsünler. Eline sağlık esad, adamsın. Doğur doğur sokağa at ne güzel. 7-8 yaşında piçler. Sus desem anlamaz dövsem olmaz. Polisi arasan öyle bir lüksümüz yok amk burası amerika, norveç değil polis bir sikime yaramıyor. Güzelim istanbulu bu hale getiren kim varsa anasını sikeyim. Hayırlı günler.
    6 1 ...
  • evlenmeden önce her haltı yiyen, evleneceği sırada iffetli, ahlaklı, namuslu, doğduğu günkü gibi temiz bir kadınla evlenmek isteyecek kadar kepaze erkekler.

ha ek olarak ikizler, kova, yay, koç erkekleri de benden uzak olursa sevinirim.
    25 11 ...
  • Şüphesiz ki Anayasa Mahkemesi'nin 56. Kuruluş Yıl Dönümü nedeniyle Yüce Divan Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda görülen durum.

ismail kahraman ile
    kılışdar ın akplilerle makara kukara yapması
    bekir bozdağ ile
    kılışdar ın akplilerle makara kukara yapması

bize mi lan hepinizin tatavası? tv'de birbirinize helehölö harala gürele sallıyorsunuz. yan yana gelince hoop eğlence mi olayınız? delirtmeyin lan bizi yavaş yavaş.
    15 0 ...
  • 23 haziran gecesi bir sonraki gece gelin olup gidecek ak çomar için yapacağımız kına gecesinde ak çomarı ağlatmak için söylenecek türkü.

Yüksek yüksek oy oranına ulaşmasınlar.
    Farklı farklı partilere oy vermesinler.
    Reisinin çomarını hor görmesinler.
    Giden saltanata malum olsun,
    Ben reisi özledim.
    Hem reisi hem düzeni, ben akiti özledim.

Reisin bir airbusu olsa binse de gelse.
    Partimin takati olsa uçsa da gelse.
    Akitlerim oylarımı çalsa da gelse.
    Giden saltanata malum olsun,
    Ben reisi özledim.
    Hem reisi hem düzeni, ben akiti özledim.

O gelin ağlayacak!

Edit: Evet, çomarı atlattıktan sonra da şu türküye geçiyoruz.

Kınayı getir reis,
    Parmağın batır reis,
    Bu gece misafirsin,
    Tadını çıkar reis.

Sandıkta var çomarlar,
    Oyları da çalarlar,
    Erken seçim yapanı,
    Anlamadan öperler.
    25 5 ...
  • sosyal medyadaki aktroll-akit hesapların bulunduğu sayfaların adminleri tarafından sayfa üyelerine yapılan tembihleme.

"seçimlere kadar atatürk ile ilgili olumsuz tweet atmayın, kötü şeyler paylaşmayın, tepki çekmeyin, ne kadar oy alsak kardır" şeklinde uyarılar yapılıyor.

buyrun;
    atatürk ile ilgili olumsuz tweetler atmayın

bir başka sayfada da şerefsizler, atatürkçüleri "putçu-putperest" olarak tanımlıyor;
    atatürk ile ilgili olumsuz tweetler atmayın
    23 6 ...
  • abdullah gül ile ilgili açıklaması

''Türkiye’nin huzuru, güvenliği, milletimizin ve çocuklarımızın geleceği için Tayyip Erdoğan’dan kurtulmak istiyoruz.

Ancak atadığı bürokrat ve rektörler FETÖcü çıkan, görevdeyken hiçbir kanunu veto edememiş, görevden ayrılınca yanlışa yanlış diyememiş Tayyip Erdoğan’ın suç ortağı ve kardeşi Abdullah Gül bizim Tayyip Erdoğan’dan kurtulma tercihimiz, seçeneğimiz olamaz, olmamalıdır.

Benim bu sürece ilişkin tek açıklamam budur, başka haber ve yorumları dikkate almayınız.''
    https://twitter.com/vekilince
    7 0 ...
  • Dünyanın mustafa kemal'in adını duyduğu, hafızalarına kazıdığı tarihi zaferdir.
    Bugün 103. Yılını idrak ediyoruz.

25 nisan 1915 tarihi çanakkale savaşları için bir dönüm noktasıdır.
    Bugün sabaha karşı müttefik kuvvetler gelibolu yarımadasının 5 farklı noktasına çıkarma yapmış, en büyük yığınağı da anzaklar ile arıburnu mevkiine yapmıştır.

Işte bu çıkarmaya mustafa kemal ve kahraman 57. Alay karşı koymuş, kat be kat üstün düşman kuvvetleri sahilde çakılı kalmış adım atamamıştır.

Bugün ulu önder ve ebedi başkomutanımız mustafa kemal atatürk'ün şanlı 57. Alaya "ben size savaşmayı değil ölmeyi emrediyorum" dediği gündür.
    Bugün kutsal vatan toprağının her bir karışının mehmetçiğin asil kanı ile sulandığı gündür.

Kahraman şehitlerimizin ruhları şad olsun.
    25 nisan 1915 arıburnu zaferi
    8 1 ...
  • alevilik

717.
  • herkes atmış tutmuş bir sünni olarak bu mezhep için insan odaklı ve insani değerleri olan bütün canlıları sahiplenen ve gerçekten bir lokma ekmeği dahi tereddütsüz paylaşan insan topluluğu he solcu çok mu evet ama solcudan zarar gelmez buna inandım ne bok varsa bu sağcı millette buda dip not olsun.
    7 0 ...