• zihinsel engelli kıza tecavüz edip hamile bırakan 5 kişi mahkeme kararı ile beraat etmesi olayıdır. beraatın gerekçesi ise tecavüz esnasında engelli kızın "bağırmaması" imiş.

  http://ilerihaber.org/ice...e-beraat-verdi-83025.html

  seni o mahkemeye hakim diye atayanı sikeyim emi. daha geçen gün 12-13 yaşındaki kızını dudağından öptü diye 15 yıl ceza verildi diye başlık vardı. ulan kızını dudağından öptüğü gerekçesi ile bir baba 15 yıl hapis cezası alıyor ama engelli bir kıza tecavüz edip hamile bıraktıran 5 adet o... çocuğu beraat ediyor. böyle adaletin anasını avradını sikeyim.

  #sinemiçinbağırıyoruz
  10 2 ...
 • hakaret etmese çokta güzel bir kız aslında allah sahibine bağışlasın. nezarethanede geçireceği süre boyunca ettiğinden ders çıkararak muhtemelen şu an itten köpekten pişman ve zır zır da ağlıyordur.

  çıktığında alıcısı çok olacak. en kıymetli şıhların ve gavsların torunlarına layık görülecek.
  5 2 ...
 • üst sınır olan 3 yıl ceza alsa bile etkin pişmanlıktan dolayı ceza indirimi alır, alacağı ceza indirimi ile ceza süresi 2 seneyi geçmeyeceğinden ötürü "hükmün infazının geri bırakılmasına" karar verilir ve serbest bırakılır.
  5 yıl süre boyunca da suç işlemediği takdirde infazı sona erer ve sabıka kaydı silinir.

  malesef burası türkiye...
  13 1 ...
 • başladığı iddia edilen harekattır.

  şimdilik kendisine yamuk yapan furkancılardan ve de kendisiyle bir sorunları olmasa da eşşeğin götüne su kaçıran adnancılardan başladı.

  iddia odur ki alttan alta iyi parti taraftarlığı yapan süleymancılar sonraki grupmuş. ondan sonra sıra kendisine muhalif nurculara ve daha sonra kendi taraftarı görünen menzilcilere ve diğer çıyanlara gelecekmiş.

  eğer ki taraflı tarafsız ayrımı yapmadan ve elbette hukuka uygun olarak bunların hakkından gelirse, yemin olsun ki kendisinde az da olsa devlet adamı kumaşı olduğu kanaatine varıp, ondan sonra kendisine "sucukçu muhasebecisi" demeyeceğim.

  zira böyle bir hamle memlekete büyük hizmet olur. dahası islam'a ve insanlığa da büyük hizmet olur.
  11 1 ...
 • safiye inci'nin kendi sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla ortaya çıkan gerçek.
  buyrun;
  safiye inci nin ak parti ye oy vermesi
  safiye inci nin ak parti ye oy vermesi

  hangi partiye oy verirse versin kimseyi ilgilendirmez tabi, ama şimdi bu safiye inci'nin akp'li olmadığını, "2. müftünün karısı vakası" olduğunu, "chp'lilerin yaptığı maksatlı bir çalışma" olduğunu, hatta fetöcülerin oyunu olduğunu iddia edip algı değiştiren sevgili aktroller ne diyecekler acaba?

  selam ve duva ile.

  safiye inci götünüzde patladı, hayrını görün...
  21 10 ...
 • Kendisi çocuk değil 23 yaşında bir bireydir. ağzını gözünü boyayıp boyayıp gezen ama aynı zamanda çarşaf fetişisti olan kim varsa hepsi Atatürk düşmanı. Bunun gibi bir tane daha vardı sosyal medyada "Atatürk'ü sevmiyorum, ülkede demokrasi var size ne?" tarzında bir şeyler yazmıştı. Böyle aptalca bir zırva kimin ağzından çıkmış olabilir diye bakayım dedim. Kız aynı böyle bir tipti. Sorsan şeriat iyi bir şey, en müslüman kendisi, çarşaflı fotoğrafı bile var ama gözündeki çivit mavisi lenslerle nereye baktığı belli değil, kırmızı rujla boyanmaktan ağzı çenesiyle yanaklarını ilhak etmiş. Saçlar zaten boyata boyata yanmış. tipini dikkat çekici hale getirmek için çok afedersiniz bir tarafını yırtmış ama sorsan şeriat kadınları korumak için kapatıyor, kadınların dikkat çekmesi islam'a göre doğru değil. Bunların alayı iki yüzlü. Kendilerini eğip büküp bir boka benzemeye çalışırken başka kadınlar kapansın istiyorlar. Kimse Atatürk'ün ilkelerini dikkate almasın, ülke vahabbi yuvası olsun çıksın istiyorlar. Çünkü biliyorlar, başka kadınlar kapandıkları zaman samimi kapanacak. Onlar samimi kapanınca bunlar da yolunu bulacak. Aslında mesele bu. Mesele islam'ın kadınlarıyız diyip insanların gözünü boyarken öbür yandan piyasalarını yükseltmek.
  7 0 ...
 • "yolda" olmanın insana hissettirdiği şeyin, doğduğu andan beri bi sabitin etrafından dönüp durma lanetini en azından bikaç günlüğüne ya da saatliğine ihlal ettiği aşikar; insan yolda olmayı seviyor. gidip kalmak umrunda değil. böylece saatlerce sadece durarak gidebiliyoruz bi yerden bi yere. "a" noktasından "b" noktasına bu kaçış, tren uçak ya da arabayla, belki bisiklet ve veya yürüyerek, bizi, kanatlanıp uçana kadar büyülemeye devam edecek gibi.

  trenler çok güzel.
  keşke benim olsa.
  10 2 ...
 • yaşadığı toplumun inançlarına saygı göstermeyen müslümanlardır.

  hindistan'ın racastan eyaletinde inek çalıp kesime götürürken yakalanan 2 müslümandan 1'i linç edilerek öldürülmüş.

  daha önce de inek kestiği için 2 kişi linç edilerek öldürülmüştü.
  (bkz: hindistan da inek kesen 2 kişinin linç edilmesi)

  bunlar hem hırsızlık yapmış hem de adamların dini değerini kesmeye kalkmışlar.
  https://www.aa.com.tr/tr/...unden-linc-edildi/1210037

  şimdi müslümanlar sürekli kendi inanışlarına, dinlerine saygı gösterilmesini bekliyorlar, ama başka inanç ve dinlere saygı göstermiyor, hakaret ediyorlar.

  kabul edersiniz etmezsiniz, toplumda bir arada yaşamayı öğreneceksiniz. yoksa geleceğin dünyasında bu tip insanlara yer yok.
  kimse kimsenin inancına saygısızlık yapamaz, hakaret edemez. edersen böyle linç ederler işte...
  14 9 ...
 • Savunucularına soralım öyleyse

  Erkek doktora gelince kadın doktor arıyorlar da o paraşütçünün kadının olanını neden istememiş?

  Her seferinde Nietzsche'yi haklı çıkarıyor bunlar. Ahlak şovalyeliği yapıyorlar ama kendilerinden birisi olunca şeyhle yatmış diyorsun kadın ne olacak diyor karısını sunmuş diyorsun olur öyle adam alim diyor

  Buna da e kadın nereye otursun diyorlar.

  Hayır sizde nasıl bir ahlak anlayışı var ben çözemedim. Sokakta gülen kadın ahlaksız (bunlara göre) ama kendi düşüncelerinde olan Hacı hocalarla yatmış vesayre vesayre hiç sorun değil

  Beyninize...
  15 4 ...
 • anıtkabir'de atatürk'e hakaret ve küfür eden çarşaflı safiye inci'nin kucağa oturmasıdır.
  kendisi çarşaf takıyor ama kucağa da rahatlıkla oturabiliyor.

  buyrun;
  atatürk e hakaret eden çarşaflının kucağa oturması

  hem kucağa oturmuş hem de selfi çubuğunu eline almış.
  atatürk e hakaret eden çarşaflının kucağa oturması

  nikahsız başka bir erkeğin kucağına oturan kadın zina yapmış sayılmaz mı?
  işte ulu öndere hakaret eden yaratıkların ahlak anlayışı bu.
  102 35 ...