• Tam kapsamlı sokağa çıkma yasağı ve tüm işyerlerinin tatili pratiken mümkün değil bunu zaten deneyimliyoruz ancak bu elemanların da kıçından uyuzluğu bir bitmedi arkadaş. Ne darbe korkusu olur ki ülkeyi iyi yöneten ideolojik kamplaştırma kutuplaştırma yapmamış şeffaf ve demokratik bir hükümet ya da partinin bunu da anlamıyorum en fazla seçim kaybeder inersin sonra hatalarına iyi çalışır sonraki seçimi tekrar kazanırsın ama abdestinden emin olmayınca insan böyle oluyor işte. Yani en iyi kendileri biliyorlar o koltuktan indiklerinde koltuğun altından ülkeye yapılmış ne hainliklerin fışkıracağını olası her yöntemle koltuğu tutmayı deniyorlar böyle bir hastalık döneminde bile sipariş yazı yazdırdıkları gazeteci görünümlü viruslerle toplumu enfekte etmeyi bile göze alıyorlar varın o koltuktan kalkınca altından neler fışkıracak siz düşünün. .
  3 0 ...
 • MADDE 3- Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir.
  Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır.
  1 0 ...
 • gayet basit türkler olarak önümüzde iki
  seçenek var .
  kürt ve arap nüfusun içinde yokolmak .

  ya da fırat - murat hattında ayrılıp
  türk nüfuslü bir yapı kurmak .

  bunlar iyi günlerimiz .....
  2 0 ...
 • Stefan zweig'in okuduğum en vasat kitabıydı. 10 sayfalık olayı uzattıkça uzatmış. Mektubu yazan yedek subay sürekli süslü uzun cümleler kurup, kelime kaşarlığı yapma peşinde. Alt tarafı bir at yarışı kuponu çaldın sanarsın banka soymuş ibne. Bir de sürekli milleti hor görüp kendisini bir sikim sanmasına da uyuz oldum. Çok sinir bozucuydu keşke okumasaydım.
  Santranç, korku, mecburiyet baya iyiydi de bu olmamış abi.
  5 0 ...
 • Bununla ilgili bir araştırma okumuştum, geceleri duygusal olarak çok üst seviyelere çıkıyormuşuz. Okumama gerek yoktu zaten geceleri yaşayanlar bilir. Duygusallığın dibine vurulur, ama duyguların temiz olması gerekir. Onun için de iyi olmanız gerekir.
  2 0 ...
 • Bir takım şarkılardır.

  Elektronörofizyoloji bölümünde bitirme tezim "müziğin beyin dalgalarına etkisi" idi. Deneğe Klasik müzik, arabesk , pop vs her türden müzik dinletip beyin dalgalarına bakmıştım. Alfa dalgası dediğimiz matematik çözmede veya işte beyini zorlayıcı öğrenme vs zamanı işlevselleşen dalga arabesk müzikte çok çok durağanlaştı kaygı dalgası dediğimiz teta dalgaları ise pik yaptı.

  Uzun sürede bu da gösteriyor ki o tarz müzıkler beyini çok cok etkiliyor ve kesinlikle arabesk dinlememeliyiz. Klasik müzik iyidir. Fazla yüksek sesle özellikle kulaklıkla her türlü müzik ise kötü.
  3 2 ...
 • telegram

  141.
 • hiç indirmedim, hiç kullanmadım. bu telegram olayının fena halde cahiliyim. whatsapp gibi olduğunu duymuştum ama millet nick falan veriyor. cehaletimi giderirseniz sevinirim.
  not: yaşlı kişiyim, sabırlı olun lütfen.
  5 0 ...
 • Avukatın biri küçük bir yerde çalışırken bir kızı hamile bırakmış, sonra korkup kaçmış. Gel zaman, git zaman bir bakmış hamile bıraktığı kadın bir çocukla geziyor. Demiş seni ailen öldürmedi mi, nasıl oldu bu iş? Kadın demiş toplandılar avukatı mı bulup getirelim, ikinizi de öldürelim mi, nasıl yapalım diye düşündüler, sonra aileye avukat gireceğine piç girsin diye karar aldılar.
  6 0 ...
 • ''şecaat arz ederken merd-i kıpti sirkatin söyler'' der bir dizesinde koca râgıp paşa. Ne de güzel der ama.
  5 0 ...
 • öğretmenim tarafından tacize uğrayışım

  Edit:

  --spoiler--
  neyse hoca bir anda ara bir sokaga girdi ve bacaklarini aralayip etegini kaldirdi ben şok olmustum ami ortadaydi bir sey soyleyemeden hemen kafami tutup vajinasina dogru egdi ve dominant bir sesle yala dedi
  --spoiler--

  Bu kadar amatorluk olmaz.
  10 0 ...