• Sevmesini bilen. Sevdigini kendi canindan cok seven, sadakatli erkektir. Hayatini paylastigi , arasinda baglilik olan bayan kisi hicbir zaman kendisiyle keyfinden iliskiye girmek istemiyorsa pek bisey demiyorum

Ama bayanin elinde olmayan (rahatsizlik, hastalik, goruntude bozulma itici goruntu vb) bir durum nedeniyle cinsellik yoksa sirf bu yuzden biriyle iliskisini bitiren ne erkektir nede adamdir bana gore. Erkek dedigin Karisi felc gecirse omur boyu onun altini temizleyebilecek ve aldatmayacak olandir. Cinsellik ihtiyac olabilir ama bunu zaten ya ruyanda yada masturbasyonla bir sekilde atiyorsun

illa sex olacak diye bir sey yok. omur boyu elini s.ksen ne olucak ? Burda ihtiyac ihtiyac denmis ama mesela sicmazsan ölursun zorunlu bir ihtiyac. Hadi sexde oyle diyelim, kendi ihtiyacin icin sevdigim dedigini ve seni seven birini aranizda baglilik olan birini terk ediyorsun. Halbuki biri ona silah cekse silahin onune gecmen gerekirken, onun yasamasi icin tek secenek senin kalbinin ona nakil olmasiysa veya herhangi birseyse gozunu kirpmadan canini vermen gerekirken, onun kolu bacagi kopacagina benim kolum bacagim kopsun raziyim demen gerekirken ona dokunamadigin icin onun ahlakini,sana olan sadakatini,sevgisini hice sayip sirf cinsellik icin (onu cinsel bir objeymis gibi) sirf cinsellik icin aldatiyor,terk ediyorsun veya orda burda "cinsellik olmayan iliskiye devam eden erkege nasil bir erkek diyorsun, erkekliginden suphe ediyorsunya hani, asil erkekten sayilmamasi gereken, erkekliginden suphe duyulmasi gereken kisi sensin.
    Sevgi olmadan iliski olmaz. Cinsellik olmadan olur.
    3 1 ...
  • yine sikko bir huyumu yazayım da rahatlayayım.

televizyonda tesadüfen ilk bölümüne denk geldiğim tüm dizileri takip ederim. her ne kadar sikko olsalar da aramda bir duygusal bağ oluşuyor, sanki bensiz yapamayacakmış gibi falan amk.

yakşamlar.

edit: olm neyini beğenmediniz lan? he türk dizisi izlemiyoruz tamam tamam amk.
    10 4 ...
  • her gün caddedeki farklı bir esnaf tarafından karnı doyurulan, düzenli olarak veterinere götürüp aşılarını yaptırdığımız, maskotumuz hâline gelen bir dişi kedinin, bir sabah uyandığımızda tecavüze uğradığını görmüştük.

tarifi imkânsız... hayvanın genital bölgesi paramparça edilmişti, şerefsiz bile diyemeyeceğim birkaç yaratık tarafından.

çok uğraştık, çok çabaladık bu insan müsveddesi ya da müsveddelerini bulabilmek için. hatta, nereden haberi olduysa artık, dönemin vali yardımcılarından birinin kızı dahi gelip ilgilendi bu vakıa ile. mahalledeki güvenlik kameralarına dair görüntülerin tek tek incelenmesi, olayın üzerinde ısrarla durulması ve o alçak fail ya da faillerin yakalanması için babasına ricacı olacağını söyledi. oldu da sağolsun. günlerce ilgilenildi, bakıldı. şahidim buna. ama insanlık düşmanlarına dair hiçbir görüntü elde edilemedi maalesef.

unutmuyorum, hayvanı o sabah öyle görmenin şokunu atlattıktan sonra tedavisini yaptırdık. ama fazla yaşamadı. birkaç hafta sonra kediciği kaybettik.

daha enteresan olanı ise; o güne dek kucağımızdan inmeyen, kaldırımda yaptığı maskotluklarla yoldan geçen vatandaşları bile kendisine hayran bırakan o yavrucağız, artık namussuzlar kendisine nasıl bir travma yaşattılarsa, o günden sonra başını okşamamıza bile izin vermez oldu. asla bırakmadı okşayalım, sevelim, oynaşalım...

sanırım o gece, insanların ne denli vahşi varlıklar olduğunu anlamıştı.

önündeki kaba süt dökmemize, yanına birkaç dilim salam bırakmamıza izin verdi sadece. hep olduğu gibi sessizce, zararsızca yedi ve içti. ama artık, karnı doyduğu zaman yaptığı o şirinlikleri, muziplikleri yapmıyordu.

sadece gözlerimize bakıyordu, derin derin... gözleriyle çığlık atıyordu sanki, feryat ediyordu.

dili, derdini anlatmaktan aciz bu canlıya, bu zulmü yapan insanlık fukaraları... ahirette ben de, o kedi de sizden davacı olacağız! dünyada da gün yüzü görmeyin inşallah!
    14 3 ...
  • bence çirkin durmasının sebebi yağları sağdan soldan fışkırtıp, askının altında ezilmiş olan kısmı da ayan beyan göstermesi.

bu kadınlar moda konusunda varoş etiketini neye göre yapıştırıyor bilemiyorum ama hiç konuşmadan ağız birliği yapabiliyorlar. bizim bilmediğimiz bir kurallar bütünü var zağar.

neyse; bu konuda haklılar en azından. çirkin amk.
    5 1 ...
  • Benim için bolero bu kategoridedir. işlevsiz, zevksiz, tipsiz...
    Boyum devrilsin.
    14 0 ...
  • en Bilgesinden, en denyosuna, en eğitimlisinden, Zigot terk insanına kadar, her görüşü, her yorumu, her algıyı merak eden yazardır.

Donuzlamamak, Evet zor, evet Zaman Zaman sinir bozucu, evet bazen mide bulandırıcı, ama koca evrendeki insan güruhu da çok çeşitli ve tamamı içaçıcı özelliklere sahip değil ne yazık ki, tıpkı sözlük gibi.

Donanımlı, algısı yüksek yazarlardan feyz almak, Erdemlerini çöpe atmış ya da cehaletiyle inatla varolmaya çalışan insan müsveddelerinin, yapısını ve fındık beyinlerini merak ettiğim için burdayım.
    En iyi düşman, gözünüzün önünde ne haltlar yediğini bildiğiniz düşmandır!

Zırvalayan, edep, ahlak ya da hukuk kurallarını hiçe sayan varlıkları, usule, kitaba, kanuna göre cezalandırmanın sayısız yolu vardır.
    Ve bu konuda pasif davranılmamalıdır.

Lakin donuzlamak, onları yok etmek değil, salt gözünüzün önünden kaybolmalarıdır.
    Siz görmezsiniz ama onlar varolmaya devam ederler.

Devekuşu olmayı reddediyorum!
    Hepinizi göreceğim ulen!
    13 8 ...
  • 10 years ceallenge akımının en ibretlik, en utanılası, en yavşaklık içeren videosudur.

buyrun;
    https://streamable.com/46rku

bu utanmaz adam ve en az onun kadar utanmaz karısı hakkında hala kimse neden kılını kıpırdatmıyor çok ilginç.
    9 1 ...
  • Vatanı işgal altındayken götüm götüm kaçıp; tüm tarihi savaşarak geçmiş, ülkesini de tarihte görülmemiş bir galibiyetle kurmuş olan bir ülkenin vatandaşlığını bedavadan kazanan ve benim geleceğim için karar verme yetkisi alan suriyelilerdir.

Ben böyle adaletin...

yerel seçimlerde oy kullanacak 60 bin suriyeli
    9 0 ...
  • Sagittarius B2 bulutu denen bir yapıda milyarlarca litre alkol keşfedilmiş. ama alkolün oluşması uzay koşullarında mümkün değilmiş. zira uzay boşluğu -210/-270 arasında değişen bir sıcaklığa sahip. bunun sebebini araştırıp araştırıp bulamamışlar. sonunda "kuantum tünellemesi" diye bir teori ortaya atmışlar.

yani anladığım kadarıyla özetleyecek olursam (cehaletimi affedin) normal fiziki şartlarda oluşması mümkün olmayan partiküller, kuantum ortamında geçişi mümkün olmayan bariyeriyerden geçebiliyormuş.

laboratuar ortamında henüz gerçekliğini ispatlayamamışlar. farklı alkol çeşitleriyle denemeye devam ediyorlarmış.

https://www.technopat.net...2/uzayda-neden-alkol-var/

kafası aşırı güzel alkolik astronotlara duyurulur.
    8 0 ...
  • (bkz: 18 ocak 2019 cumhurbaşkanlığı atamaları)'nda dikkat çeken bir ayrıntı.

atanan isim: cumali semeğir.
    atama kararı:
    reza zarrab ı hapisten kurtaran adamın ataması

bu isim bana biryerlerden tanıdık gelmişti, bir araştırma yaptım.
    kendisi gümrük başmüfettişi.

bu arkadaşın ismini reza zarrab ve zafer çağlayan hakkında yazdığı raporla duymuştuk.
    öyle güzel bir rapor yazmıştı ki, reza zarrab ve zafer çağlayan'ı hapse girmekten kurtarmıştı.
    http://www.cumhuriyet.com...hapisten_kurtardilar.html

bugün bu yaptığının ödülünü fazlasıyla alıyor sanırım.

ha ama bu ismi daha önceden de duymuştuk.
    bir fetö üssü haline gelen mersin limanı ile ilgili yazdığı raporla fetöcüleri koruduğu ve onları da kurtardığı çok tartışılmıştı.
    https://www.aydinlik.com....-subat/gumrukte-feto-ussu

bu konuyu daha açarım ama susuyorum...sustum evet...
    14 1 ...