• öncelikle sözlükteki nicki (bkz: mavi tutkusu)dur.

bu eleman aydınoğlunun ta kendisidir. neden mi?

sorun araştırın, aydınoğlu denen tip her konuştuğu kişiye bir kadının resmini atıyor sürekli sevgilim diye tanıtarak. halbuki alakası yok sevgilisi değil. biraz daha sohbet edince sevgilisi veya eşi olmadığını söylüyor. ve devamında bildiğiniz gay sohbetine evriliyor mevzu. maalesef buna ben de maruz kaldım bir nane sanıp bu at kefalini.

şimdi de bu nickle gelmiş, geçenlerde "eşim sanırım beni aldatıyor, akıl verin" minvalinde entry giriyordu. içeriği merak ettim mesaj attım. birkaç mesaj sonra aydınoğlunun sevgilim diye tanıtıp attığı kadının fotoğrafını bu da gönderdi. ben de yem attım tam istediği şekilde; "eşini paylaşmak ister misin?" diye sordum. yapmayı düşündüğünü söyledi. fotoğrafı atması en büyük kanıttı ki bu kesin sonuç getirdi.

şimdi de gelmiş "aydınoğlu öldü" diye entry giriyor.

ve aydınoğlu ifşa!

adı: berkay

yaşadığı yer: ankara, batıkent.

edit: yeni bilgiler geliyor.. sohbet ettiği bazı kişilere de ankara ulusta otelde kadın kılığında kendini sunma teklifi ediyormuş. 2 farklı kişiden aynı iddia, yalan olamaz.

şimdi uza lan buradan keko gay bozuntusu seni.
    5 0 ...
  • kimdir o

51.
  • size bir şeyler hatırlatsın.bilin bakalım. kimdir o ?

(bkz: barış akarsu)

herşeyi bilir sinsice susar
    sen yaparsın o gelir bozar
    son günü bekler nefreti kusar
    kalbi bataklık yarını yutar

görmezsin
    duymazsın
    hep vardır

tepede beyaz bir saray
    sarayda soytarı bir kral
    kara haber onun işi sıra kimde?
    kanlı resimler ressamı
    sergide insan mezarı
    satılık olan karanlıktır çerçevede

tepede beyaz bir saray
    sarayda soytarı bir kral
    kanlı resimler ressamı
    sergide insan mezarı

tanrısı para kendine köle
    sözleri zehir onu dinleme
    sadık uşaklar eteğini öper
    korku üretir süsleri gizler

alırsın
    satarsın
    yutarsın

tepede beyaz bir saray
    sarayda soytarı bir kral
    kanlı resimler ressamı
    sergide insan mezarı
    satılık olan karanlıktır buçerçevede

tepede beyaz bir saray bu
    sarayda soytarı bir kral
    kanlı resimler ressamı
    sergide insan mezarı

tepede beyaz bir saray
    sarayda soytarı bir kral
    kanlı resimler ressamı
    sergide insan mezarı
    satılık olan karanlıktır çerçevede.
    7 0 ...
  • dünya tarihinde çok önemli bir olaydır.

her ne kadar tarih kitaplarında birleşmesi diye geçsede aslında italyanın kuzeyinde bulunan sardunya krallığının diğer italyan krallıklarını sindirmesiyle italyayı ele geçirmesidir.

bunun sonucunda diğer italyan krallıklarında yaşayan halkın çoğu güney ve kuzey amerikaya kaçmışlardır.

bugün kanada ve amerikada 20 milyon italyan göçmeni var.

arjantinin %70 i italyan. buda 25 milyon italyan göçmeni demek oluyor.

brezilyada ise 40 milyon italyan göçmeni yaşıyor bu brezilya nüfusunun %20 sine denk geliyor.

yine aynı şekilde uruguayda 1 milyon italyan göçmen var buda nüfusun %25 ini oluşturuyor.

diğer amerika ülkerinde de irili ufaklı italyan göçmen nüfusu var.

toplamda 140 milyon italyan olduğu söyleniyor ve bugünkü italyanın nüfusu 60 milyon olduğunu bildiğimize göre bunun %90 nı italyan desek toplam 55 milyon italyan ana karadayken 85 milyon italyan ana karadan uzak yaşıyor.
    2 0 ...
  • tv lere çıkıp "köre sadaka" diye dilenen siyasetçi dayıların yapması gerektiğidir. derhal 400 milyon eroluk uçak bağışlanıp, ak saray hastaneye dönüştürülmeli.
    6 0 ...
  • Abdurrahman dilipak'ın kasım 2018 yılında "heykel" yerine "put" diye montajlayarak paylaştığı milliyet gazetesinin başlattığı kampanya.

atatürk heykeli için yapılan yardım kampanyası

Bu aralar Her aktrolün günde 1 defa paylaştığı kampanya.

Bu troller cb'nin başlattığı biz bize yeteriz türkiyem kampanyasıyla aynı tutuyorlar.

Heykel kampanyasının ayrıntıları: https://teyit.org/gorseli...urunu-gosterdigi-iddiasi/

Melih gökçek'in Atatürk Orman Çiftliği kavşağına diktirdiği dinozor heykelinin 10 milyon TL harcaması bunun yanında hiç kalır.
    atatürk heykeli için yapılan yardım kampanyası
    6 1 ...
  • al’dan sonra virgül koyunca (seni çok sevdiğim için al, dattım.) burada kız oğlandan bir şey istiyor, oğlan neden alayım bana bir sebep söyle diyor, kız da oğlana bu sihirli cümleyi kuruyor. kız oğlana istediği şeyi aldırıyor. büyük resim görülüyor, işin aslı ortaya çıkıyor, hiçbir soru işareti kalmıyor, her şey olabildiğince net olabildiğince şeffaf bir biçimde anlaşılıyor.
    0 0 ...
  • Gerçekçi yaklaşmak gerekirse bu hastalık alınan tedbirlerin sağlamlığına göre hızlı veya yavaş bir şekilde yayılmaya devam edecek. Eğer bilim adamlarınca bir çözüm bulunmaz ise er ya da geç bir çoğumuza bulaşacak. Kendimizi karantinaya aldık ve olabildiğince evlerden çıkmıyoruz ama bu nereye kadar sürecek? Diyelim ki hastalık kriz noktasına geldi ve sokağa çıkma yasağı ilan edildi (ilan edilir veya edilmez ayrı konu), bunun da bir süresi var. Hastalığın yayılımı belli bir oranda tutulsa bile sürekli diken üstünde olacağız, çünkü en ufak bir rehavette yayılım hızı çok artacak. Eğer bir ilaç veya aşı bulunmazsa dedikleri gibi bu hastalıktan herkese bulaştıktan sonra kurtulacak isek bile bu en azından aylar sürer, nisan mayıs gibi bu iş bitmez yani. Tabi bunun doğurduğu ekonomik sonuçlar olacak, psikolojik sonuçlar olacak. Olacak da olacak. Özetle ben bu corona meselesine pek umutlu yaklaşamıyorum. Çin'i örnek gösterebilirsiniz adamlar hastalığı bitirdi diyebilirsiniz ama bizim bu corona konusunda çinle hiç benzeşmeyeceğimiz aşikar. Üstelik çin için de henüz tehlike yüzde yüz geçmiş sayılmaz.
    2 0 ...
  • Altına imzamı atarım. Bu kafayla yaşasaydım eğer herşey çok daha farklı olurdu. Ama 2 bira kafası biraz yetersiz kalabilir, biz onu 3 yapalım.
    2 0 ...
  • Eğer böyle birşey mümkün olsaydı, bu dünyanın en başarılı insanı, en korkusuz insanı, en sağlam karakterli insanı siz olurdunuz denilen şeydir.

Alkol alanlar bana hak verirler. 2 bira kafası kısaca. Fazlası ise adamı rezil eder.
    4 0 ...
  • masaldaki yalnız adam ruhunu hayatına katmaya çalışmaktadır. ama ego gibi o da özel olarak bu iş için yapılmamıştır. ve ruhla bir ilişki geliştirmek yerine onu ele geçirmeye çalışır. ego fok derisini neden çalar, tüm diğer yalnızlar ve açlar gibi... ışığı sever, ışığı ve ruha yakın olma olasılığını görür. ona doğru sürünerek yaklaşır. onun temel kamuflaj araçlarından birini çalar. egonun kendine faydası yoktur, neyse odur. ışık tarafından cezbedilmiştir. suyun altında yaşayamasa da ruhla ilişkiye geçmenin özlemini duymaktadır. ego ruha göre kabadır. işleri becerme şekli, çağrışımsal yada duyarlı değildir. fakat güzel ışığa karşı belli belirsiz küçük bir özlem duyar. bu özel bir şekilde ve bir süre egoyu sakinleştirir. böylece ruha açlık duyan ego (yani bendeniz) postu çalar.

benimle kal diye fısıldar ego, seni mutlu edicem. ruh benliğinden ve ruh evine giriş döngülerinden seni tecrit edicem.

seni çok, çoook mutlu edicem. lütfen.. lütfen kal.
    7 0 ...