• mükemmel tespit. "gözlerim kanadı" tabirini layıkıyla hak edecek tek cümleyi an itibarıyla bulduğumu düşünüyorum. işte budur.
  7 0 ...
 • Net bir şekilde tehlikedir. Bugün hastanede sıra beklerken bunlardan bir tanesi yanında karısı olmasına rağmen ağzımın içine düştü. Çemkirmesem daha vazgeçmeyecekti de. Ar, namus sıfır bunların bir kısmında. Şerefsiz herif bütün sinirimi bozdu.

  Edit; ben bunu müslümanlara saldırın diye yazmadım. Gerçekten dindar olsa bu ahlaksızlığı yapmaz zaten. Böyle olaylarla karşılaşınca tepki gösterin diye yazdım.

  Ahhahaha şimdi ben mi suçlu oldum. Çok komiksiniz. "Çok güzel" olduğumu sözlük gibi bir ortamda bu şekilde belli etmeye çalışacak kadar aşağılık değilim neyseki. Beyinlerinizin içi küflenmiş. Cahiller.
  9 5 ...
 • Kapatılsa iyi olur. Belki kendimizle başbaşa kalıp birşeyleri düşünmek ve üretmek için zamanımız olur. Ergenler enes çatur izleyemez, kızlar boktan fotolarını internetten paylaşamaz toplum yine eski düzgün zamanlarına geri döner. Ancak googlenin bu hamlesinin uzun vadeli olacağını düşünmüyorum sonuçta koskoca ülkeden reklam vs vs kazançları var, enayi değiller ya.
  6 1 ...
 • Bir şeyden rahatsız olup bunu karşı tarafa hiç söylemeyip, hiç belli de etmeyip kendi kendine anlamasını bekleyerek içinde biriktirip sonra birden patlamak.

  Mesela bir arkadaşım kiloluydu, her hafta kendi kendine katı sözler verip tatlıyı filan kesiyordu, ertesi gün hiç o değilmiş gibi oturup bi kutu ekler filan yiyordu, bana ithafen "cheat meal yapıyorum" diyordu (sporcu diyetinin haftada bir ve tek öğün olmak üzere ekilip o öğünde kafaya ne eserse yenmesi). Ben de buna arada takılıyordum "cheat week yapıyorsun sen" filan diye. Bu da gülüyordu, bazen şaka ifadesiyle kızıyordu, sonra birden patladı. "benim hayatıma karışmayın ne istersem yaparım istediğimi yerim Vs Vs" diye terslendi, halbuki bana bir kere ciddi ciddi rahatsız oluyorum deseydi yeterdi, konusunu bir daha açmazdım.

  işte çok sıkıntılı bir durum bu.
  7 0 ...
 • Zeytin, peynir, çay üçlüsü.
  Birini çıkart o kahvaltı eksik kalır.

  Ha bir de patates kızartması var. Haftasonu gelen misafir gibidir. Misafirliği kısa sürer ama tatlıdır, özletir kendini.
  13 2 ...
 • fotoğraflarımı yandeks diske kaydettim.
  numaraları geçirdim.
  artık yeter çok fazla telefon bağımlısı olduğumun farkına vardım resmen instagramdan çıkamıyorum. tuşlu telefondan sadece arama ve sms yapacağım. arada bilgisayardan girerim instagrama o kadar. gerçekten şu kelepçeden kurtulmak istiyorum. başaracağım.
  7 1 ...
 • lavandula

  20.
 • boş işler müdiresi. şu küçücük yerde nasıl büyük dünyalar yaratmışsınız yahu. komedisiniz. aldığınız nefes zarar yemin ediyorum. gidin efendi gibi derslerinizi verin üniversitede. sonra da düzgün bir adamla evlenip sosyal medyadan elinizi eteğinizi çekin.

  ya da dur lan! siz kimseyle evlenmeyin. bu hastalık sizde bağımlılık yarattı. kurtulamazsınız. kandırıp da evleneceğiniz adamlara yazık olur. umarım 35 yaşına kadar koca bulamayıp kedi annesi olursunuz. amin. ajhaahahahahaha.

  boş işlerin boş yancısı seni.
  11 12 ...
 • Şimdi bir müslüman,islamcı genç olarak nefret ettiğim grup olan romantik islamcılar hakkında birkaç bilgi vermek istiyorum.
  Bunların bir kaç başucu replikleri:
  “Çok sevme diyordu Allah Resul’ü çünkü çok sevince gidiyordu.”(Elif Şafak)
  “Allah der ki:Kimseyi çok sevme onu senden alırım ve ekler(burda sesi biraz kısıp yumuşatıyoruz) onsuz yaşayamam deme seni onsuz yaşatırım.”(Allah nerde diyorsa böyle bir şeyi? Ne ayet-i kerime var böyle ne hadis- i şerif)
  “Elini tutayım dedim,haram dedi bir kez daha aşık oldum.”
  Bu grubun en çok kullandığı daha doğrusu istismar ettiği ayet: Kun fe yekun(ol der ve oluverir) ayetidir. Zannedeler ki Allah bu ayeti onların ilişkisine ol demesi ve olması için indirmiştir.
  Bazen de Peygamber Efendimizln Ebubekir sıddık efendimize hicret esnasında mağarada söylediği La tahzen innellaha meana(üzülme allah bizimledir) ayetini de çıkma teklifleri reddedilince filan yazarlar.
  Zaten Mevlana ve Şems de bunlara çalışır sürekli. Koca Veli Mevlana Hazretlerinin ilahı aşk için kurduğu cümleleri boktan aşklarına kurban eden bu grubun kızlarının ismi de genelde malum isimler. O güzel sahabe isimlerini halktan soğutan bu pembe müslümanların vebali büyük. izzet ve heybet dini olan islamı tozpembe hale getiren bu gafillere allah Hidayet etsin. Rabbimiz islamı hakkıyla yaşamayı, böyle alay konusu etmeden izzetini taşımayı bizlere nasip etsin.
  14 2 ...
 • nereden saldıracağını bilemeyen abd başkanının, yeni hamlesi.

  --spoiler--
  aBD Başkanı Donald Trump 2019 yılı savunma harcamaları tasarısını imzaladı. Türkiye'yi yakından ilgilendiren tasarı F35 teslimatının geçici olarak durdurulmasını öngörüyor. Bu arada Pentagon, Türkiye ile ilgili rapor Kongre'ye sunuluncaya kadar ABD'deki eğitimlerinin devam edeceğini açıkladı.

  ABD Başkanı Donald Trump, 2019 yılı savunma harcamaları tasarısını dün akşam saatlerinde imzaladı. Trump'ın imzaladığı tasarının içinde F-35'lerin teslimatını engelleyen bir madde de yer alıyor.

  Beyaz Saray yönetimi, Türkiye'ye F-35 teslimatının engellenmesine gerekçe olarak Papaz Andrew Brunson da olmak üzere bazı Amerikan vatandaşlarının Türkiye'de tutuklu olması ve Rusya'dan S400 hava savunma sisteminin alınması gösteriliyor. ABD tarafının S400 gerekçesi, sistemin NATO sistemiyle uyumlu olmaması ve F35 projesi detaylarının Rusların eline geçmesi ihtimali.
  --spoiler--

  Dolar manipülasyonu ve yaptırımlarla Türkiye ye diz çöktürmek isteyen Dünyanın mafya babası, kabadayısı ABD’nin Türkiye den tek isteği papaz değil. Diğer istekleri;

  1) Fetö dosyasının kapatılması

  2) irana ambargo uygulanması

  3) S400’lerin iptal edilmesi

  4) Tutuklu fetöcülerin serbest bırakılması

  5) Kıbrıs ve Akdenizde doğalgaz ve petrol aramalarına son verilmesi

  6) Kudüs kararının gözden geçirilmesi

  7) Türkiyedeki madenlerin işletmesinin ABD’li şirketlere verilmesi...

  Görüldüğü gibi PKK ve Fetö destekçisi ABD’den ne müttefik ne de dost olur.

  Satmazsa kendi bilir! tamamen ayağına sıkma. zira daha 7 ortak var ve şu ana kadar tek teslim edilen ingiltere ki, bu uçağın aerodinamik yapısı türkiye de patentli. abd de ortalık toz duman bu aralar. 1 aya trump süt kuzusuna döner. zira iç piyasa borçlarını ek vergi ile kapatmaya çalıştıkça, karşı taraflar paralarının değerini düşürüp ürünleri hala cazip hale getiriyor. abd ne kadar piyasadan dolar toplarsa, o kadar iç borçlama ve cari açığa dayanıksız oluyor ki, 2 ay içinde 400 milyar dolar ödemesi olan abd, bu politika ile 1 ay içinde kaosa gider..

  Robert De Niro ' nun dediği gibi;

  fack you Tramp - ek olarak faşist - ırkçı domuzcuk seni...
  17 3 ...
 • (#40041648) buradan anladığım kadarıyla kandırılmakla kalmayıp ciddi ciddi penis fotoğrafı atanlar olmuş.
  her hıyarım var diyene tuz alıp koşanlar oldukça hıyarı çevirip bunlara sokanlar da olacaktır, müstehak.
  çıkın az hava alın amına koyayım, gerçek kadınlar var dışarıda. ortam hemcinsine penisini atan dalyaraklarla doldu.
  15 2 ...