• Şüphesiz ki " hohahoha" tadında kahkaha atılmasına sebep olan fantastik gelişme. akp bbp'ye nanik yapmış ve sadece bbp genel başkanı destici'yi seçilebileceği yerden aday göstermiş. bbp teşkilatları da buna tepki göstermiş ve ittifaktan ayrılmayı düşündüklerini söylemiş.
  e hani söz konusu vatansa gerisi teferruattı? yagışmadı size alperenler. evet.
  http://www.yenicaggazetes...e-liste-krizi-193139h.htm
  15 2 ...
 • Vietnam'dan eve dönen JOHN evine ailesine telefon açar;
  - Sonunda eve dönüyorum...Ama bir şey sormak istiyorum. Bir arkadaşımı da beraber eve getirebilir miyim?
  + Tabi ki, onunla tanışmaktan mutluluk duyarız. derler.
  - Yalnız, arkadaşım mayına bastı , bir kolu ile bir bacağını kaybetti. Başka gidecek yeri yok. Onun bize gelmesini ve bizimle beraber kalmasını istiyorum...
  + canım oğlum.Belki başka bir yer bulması için yardımcı olabiliriz.
  - Hayır onun bizimle yaşamasını istiyorum.
  "Oğlum" dedi babası , "Sen ne dediğinin farkında değilsin. Bir kolu bir bacağı yok. böyle sorunu olan birisi bizi rahatsız eder.Böyle bir farklılığa izin veremeyiz. Bence sen eve gelmeli ve bu çocuğu unutmalısın."

  O anda JOHN telefonu kapattı.Birkaç gü.n sonra şehir polisi kapıya geldi.Polis , oğullarını ölü olarak bulmuş ve teşhis etmek üzere gelmeleri gerektiğini söylemişer.Anne-babası JOHN'u teşhis etmişlerdi.Ama bir gariplik vardı.; John'un bir kolu ve bir bacağı yoktu.
  8 0 ...
 • benin listeyi yazmaktaki amacım yahudi tohumları için değil. bir tane bile olsa müslüman 'ulan bu yahudi malıymış bunu almayayım'deyip vazgeçerse bana yeter. yoksa islam ve müslüman düşmanı yahudi tohumlarından beklediğim birşey yok.onlar babalarına destek olabilirler.
  ha bunu derken bunlara alternatif üretemeyen,yahudi uşağı müslümanlarında amk.
  5 2 ...
 • Erdoğan'ın nasıl bu kadar oy aldığını son derece basit bir şekilde anlatan karikatür.
  almanya da yayınlanan erdoğan karikatürü

  Fazla yoruma gerek var mı?
  Her şey ortada...

  Evet ilk entrydeki karikatür terbiyesizlik, ama bu karikatür gerçekler.
  Zira ilk karikatürde türkiye cumhuriyetinin terörle mücadelesi hedef alınmış.
  24 8 ...
 • Bi gün yine şırnaktayız. Eğitim spor filan ölmüşüz yorgunluktan. Öğleden sonra bizim başçavuş dedi ki akşam yemeğine kadar istirahat. Ama nasıl sevinmişiz. Kimisi telefon klubesine koştu kimisi koğuşa kimisi banyoya 31 çekmeye.

  Neyse bir saat geçti geçmedi uzman çavuşun sesiyle irkildik. Tam teçhizat toplanma bölgesine çağırıyor. Neyse bi sürü homurtu mırıldanma filan derken toplandık, sınırdan sızma tespit edilmiş en yakın karakol da bizimkisi. Haliye yaklaşan helikopter patırtısı bizim gideceğimizi haykırıyor gökyüzüne.

  Derken bindik 16 kişi alikoptere vardık iniş yapacağımız yere anam bi baktım ben diyem 100 kişi siz deyin 150 kişi karşımızda. Tabi beklemeye ne hacet, sen bi çekersin baba emaneti ama nasıl mermi kusuyorum. Diğer tim arkadaşlarıma iş duşurmeden bi baktım karşıdan biri donunu bi sopaya bağlamış beyaz bayrak misali ama tabi don sarı ve gri arası bi tonda neyse bizim astsubaya baboli şunu bi alalım belki bilgi ediniriz filan tabi bizim komutanın gözleri dolu dolu filan.

  Şaka lan şaka yer sile sile askerlik bitirdik amk Tekirdağ'da. Askerliğim boyunca attığım mermi sayısı da 12.
  15 1 ...
 • Zamaninda Abimin askere gitmeden once "valla kimse benden askerlik anisi beklemesin ben oyle her askere giden gibi anlatmam isim olmaz"dedigi ve sonrasinda kisa donem kibris'ta yaptigi askerligin 3. Gunu telefon acip en az yarim saat askerlik anisi anlatmaya basladigi anilardir. Hayir 3 gunde ne yasadin da anlatiyorsun? Iyi ki kisa donem yapti yoksa ailece halimiz harapti.
  19 4 ...
 • ilk filmin bir tık altında olsa da başarılı bir devam filmi. Bütçe yükselmiş ve bunun sonuncunda on numara aksiyon sahneleri çıkmış ortaya. yönetmen David Leitch ilk John Wick ve Atomic Blonde gibi iyi aksiyon filmlerinin yönetmeni zaten. Aksiyon yükselmiş ama mizah seviyesi 2-3 tık gerilemiş. Bir kaç yaran sahneler olsa da ilki gibi güldürmedi. Deadpool dediğimiz karakter tamamen saçmalıklarla dolu bir karakter olmasına rağmen bu filmden beklenmeyecek derecede duygusal sahneler vardı. Bvs'nin veremediği duygusallığı yaşatıyordu film zaman zaman. Sinemada izlenmeyi hak eden sıkmayan çerezlik bir aksiyon filmi. Disney bizi öyle bir alıştırdı ki steril filmlere küfürlü, kanlı,erotik deadpool her türlü izlenir. Zazie Beetz sen muhteşem bir detaysın ayrıca.
  6 0 ...
 • gigi koydum.
  sapsarı ve mavi gözlü.
  hem çok cici der gibi bir ironi de yaratıyor.

  bence hoş.

  pamuk, boncuk, tekir, vb. sıradan.
  2 0 ...
 • Bugün gördüm daha 1 ay olmadan bulmuş yenisini be karaktersiz 2 yılımı boşuna mı verdim ben sana hani benden başkası haramdı sana demekki para daha ağır bastı üç kuruşluk karakterin varmış ama allah kurtarmış şükretmek lazım.
  12 0 ...
 • Kızın babası sorar; Oğlumuz ne iş yapar? Oğlan atlar hemen. 97 bin entry im var efendim. Neyy? Şey efendim, ben yazarım da..
  7 0 ...