• allianz arena'da ciddi sorunlar vodafone park'da ise heyecan yaşatacağımız takım.

ortada pepe, solda adriano olduğu sürece, bayern dilerse 500.000'lik stadyumda oynasın, transfermarkt'teki değeri 599.10 milyon euro olsun, bir şey değişmez.

böyle maçlar, milli maçtır, milli bir bakışla izleyebilmek gerekir ama nerde?

almanlar ve türkiye'deki enver paşa takipçileri dikkatli olsunlar,

jupp heynckes 72 yaşında,

vodafone park'a vardığında atmosfer ile tanışınca heyecandan yaşamını yitirmesin kafi.

schopenhauer totemi yapanlara sevgiler.
    7 0 ...
  • Minnoş kalbinizi kıran durumdur.
    Gelinlik, düğün salonu, davetliler vs. Her şeyi halletmişsinizdir sıra damat beyi düğününe davet etmeye gelmiştir.
    Tabi önce adının ney olduğunu öğrenmeniz gerekir lakin o sizi çoktan donuzlamıştır.
    10 2 ...
  • kendisi kahvekompostosudur.
    genelde wassaptan Asude bebeyim boş musun duş alalım öbüşelim falan der.
    kız yarın 7 de Hint dizisi kuşağı günümüz var örgünü de al gel.
    8 0 ...
  • Arkadaş ortamında bunu söyleyenlere ayar olurum.

kız arkadaşım desen ölücen mi?

Sanki hatun tabiri ağızdan ağıza yayıldıkça kız sevgiliyi değersizleştiriyor gibi.

Ayrıca nereye senin hatun? Bi ağır ol gevşek.
    12 3 ...
  • alyssum

9.
  • Şu kodumun gerizekalısını çaylağa çekiniyonuz da entryi silmek aklınıza gelmiyor mu?
    7 2 ...
  • akpli karşı komşunuza misafirliğe gittiğinizde televizyon odasında tek başına kaldığınız anda çaktırmadan kumandayı kapıp a haber kanalını açıp ardından frekans ayarlarıyla oynayıp çekmemesini sağlama durumudur. hiç şüphesiz ev halkına kalp krizi sebebi yapacak durum.
    19 2 ...
  • dr harleen in yancıları devreye girmiş. hatta bazıları işi rte' ye bağlamış.

çanakkale savaşından bu yana, bu topraklara bir mustafa kemal atatürk daha gelmemiştir.
    atatürk' ü herhangi bir siyasi ile kıyaslamak abesle iştigaldir. bu da belgesi,

dr harleen in atatürk hakkında açtığı rezil başlık

bu kumaşta ve bu çapta bir lider varsa " dr. ve yancıları " yerden göğe haklıdır.
    var mı ?... tekrar sorayım var mı ?
    15 3 ...
  • dr harleen in atatürk hakkında açtığı rezil başlık

Uludağ sözlükte istisnasız her Allah'ın günü Atatürk'e hakaret edilip, bu hakaretler moda haline getirilmişken; Atatürk'ü küçük düşüren, Atatürk'ün korkak olduğunu söyleyecek/ima edecek kadar Çirkinleşerek hatırasına aleni bir şekilde saldırı barındıran, yasal düzenlemelerle de suç olduğu sabit rezil ötesi başlıktır. 'Yazdıkları şeylerden ötürü yazarlarımın tutuklanmasını kabul edemiyorum' diyen zall'ın vicdanına bırakıyorum ben bu başlığı. Atatürk'ün alenen küçük düşürüldüğü, Atatürk'ü koruma kanununa muhalefet taşıyan bu suç unsuru entry için ne yapılacak hepimiz göreceğiz.

Atatürk'ü koruma kanunu:

Madde 1 – Atatürk'ün hatırasına alenen hakaret eden veya söven kimse bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Atatürk'ü temsil eden heykel, büst ve abideleri veyahut Atatürk'ün kabrini tahrip eden, kıran, bozan veya kirleten kimseye bir yıldan beş yıla kadar ağır hapis cezası verilir. Yukarki fıkralarda yazılı suçları işlemeye başkalarını teşvik eden kimse asıl fail gibi cezalandırılır.

Madde 2 – Birinci maddede yazılı suçlar; iki veya daha fazla kimseler tarafından toplu olarak veya umumi veya umuma açık mahallerde yahut basın vasıtasiyle işlenirse hükmolunacak ceza yarı nispetinde artırılır. Birinci maddenin ikinci fıkrasında yazılı suçlar zor kullanılarak işlenir veya bu suretle işlenmesine teşebbüs olunursa verilecek ceza bir misli artırılır.
    42 17 ...
  • Erkeklerin kadınlara yapıştırdığı yaftalamalar eksik kalmış gibi;

kadınların kendi hemcinslerini "gömme" çabasını tv'deki ucuz magazin programlarını izler gibi izliyorum.

Böyle hayretle..

Merak ediyorum mesela; ben sokakta aç bir hayvan gördüğümde, inşaatta güneşin alnında çalışan emekçi gördüğümde, üstü başı yıpranmış çocuk gördüğümde falan gözlerim doluyor.

Hiç mi vicdan yok acaba; kadın açık giyinmiş, kadının o saatte dışarıda işi neymiş, biraz da kadın kaşınmışmış.. vicdan yok susmasını bilin bari.
    Susun ya susun.

-si ze ne . Bitti gitti.

Bu ülkede kadının sadece adı var, kendi yok.

Şuraya da cağnıım Dina'm dan "çık sokaklara" şahanesini bırakıyorum.

-Ne çiçeğim ne de ‘bağyan’, kadınım ben ayan beyan” sözleriyle eğlenceli başlayan şarkı, ataerkil sisteme kafa tutarken gülümsetiyor. Kadınlara “Al sazı eline, bağıra çağıra çık sokaklara” dedikten sonra, “Eksik etek demişler bana, akşamın körü ne işim varmış oralarda, kız kısmı içinden gülermiş, bacaklarını örtermiş” diye bu kez uzun havayla devam ediyor...

https://www.youtube.com/watch?v=P1puMcbyMC4+
    9 2 ...
  • fethullah gülen'i ve hizmet hareketini övdüğü videoların ortaya çıkması üzerine halen (maalesef) adalet bakanlığı koltuğunda oturmuş bekir bozdağ adlı akp linin sözleri.

“Kürsüye geldiğimde, geçmişte yaptığım bir konuşmayı getiriyorlar, bunu FETÖ’nün teröristleri yapıyor. ''

insan şaşırıyor maalesef tuz kokmuş durumda.

bir şeyler yazayım dedim böyle bir durumda ne yazılır insanın aklına bir şey gelmiyor.

bir devlet memuru kirasını (ev sahibinin hesabına) asyabank'a yatırdı diye işten atıldı buna benzer bir kaç işlemden insanlar hapiste gülen hareketini besleyenler ise ..

türkiye'de bakanlık mevkisinde ...

birde bunların bir lafı var fetö'cü darbe başarılsa idi ezan sesi duymayacaktık.

yuh !
    42 1 ...