• semt parklarında bankların üzerindeki kızlı erkekli çocuklara veya okullar dağılınca ellerinde sigaralar ile kızlara salça ola ola gezen bıyıkları henüz yeni yeni bademleşmeye ve terlemeye başlamış imam hatipli gençleri gördükçe o gümbürtü daha yüksekten hissedilmektedir. ana avrat küfürler, üst baş dağılmış ellerinde sigaralar, kızların oralarını buralarını elleye elleye/kızlarda oğlanlarla sıkı fıkı ola ola geliyorlar gümbür gümbür. birkaç tanesinin ailesini biliyorum. siyasal islamcı dindarlardan. ağızları açılınca din kitap peygamber düşmez ama icraatlere bakınca her yol var. suratlarına da söylediğim için buraya yazmakta sıkıntı görmüyorum. bunlar ne ki çocukları ne olsun. dini eğitimlerini vereceksin ama önce insan olabilmeleri için eğiteceksin. ufak yaşlarından beri baskı altına alınca ortaya böyle bir nesil çıkıyor işte. en tehlikeli bunlar çünkü hem yalandan bir baskı uygulanıyor hem yalandan serbestlik ( erkek çocuklara kadınların kendilerine hizmetkar olduğu öğretiliyor sonrasında da işte her akşam haberlerde izliyorsun şiddeti cinayetleri ) sağlanıyor.
    3 0 ...
  • Keşke yalnız de-da sorunu yaşasa bu zavallı sözlük.

Soru eki, ki, noktalama işareti, format, tanım ..vs hepsi içler acısı durumda.

Klavyenin başına geçen, yazar oldum sanıyor.
    Papatya başlığına, " en sevdiğim çiçektir." diye tanım girip, entry diye sunan andavallardan hiç sòzetmeyelim bile.

ölmüş de gömmesi unutulmuş sòzlüktür.
    Adı lâzım değil!
    4 0 ...
  • mevcut baronun yönetim kurulu bünyesinde müslüman avukatlar da olmasına rağmen ateist açıklama yapınca sesiniz çıkacaktı. o zaman diyecektiniz etiketleme işini. ne zaman chp çıkarlarına darbe vurulduğu gözlendi o zaman yok etiketleme yok bilmem ne diye sesler çıkmaya başladı.
    0 1 ...
  • Yazdıklarımdan utanıyorum, okurken utanıyorum, açık oyluyolar utanıyorum, özel mesaj geliyo yine utanıyorum. Özet: hababam sınıfı ahmete bağlanıyoruz şimdi; utanıyorum sizlerden! Hepinizden utanıyorum!

Bir çift memeye utanç mutanç kalmaz bende hadi ateşleyin.
    1 0 ...
  • Turgutlu şelalesinde büfe yiyecek içecek işini kim yapıyorsa, orada kim çalışıyorsa soruşturma parmak izi alma vb araştırma onlardan başlamalı.

Bütün suçlarda cinayetlerde kim kazançlı diye sorunca suçlu ortaya çıkar.
    Böyle ticari işletme ortamında bir suç işlenmiş ise, Parayı takip edin; mutlaka sizi suçlu olana götürecektir.

Sanırım bu durum daha da önce yaşanmış olmalı.
    Jandarma savcılık polis kayıtlarında böyle durumlar kesin vardır.
    Şikâyetçi olmasalar bile mutlaka etrafta soruşturma yapsalar bu durum daha önceleri de başkalarına olmuş ama davacı olmamışlardır.
    Belki de tehdit bile etmişlerdir, ağız dalaşı kavga falan da olmuştur.
    1 0 ...
  • sevdiğiniz insanın size karşı artık eskisi kadar yakın olmaması durumudur. can yakar. susarsınız çünkü konuşmaya gerek duymamanız gerektiğini düşünürsünüz. konuşmak isterken, aranızdaki o eski bağı tekrar isterken konuşamazsınız.
    3 0 ...
  • Psikoz. Prognozun kötüye gitmesi önlenir ancak düzenli ilaç kullanmak önemlidir. Dünyanın sonu değildir. etkili baş etme yöntemlerini keşfederek yüzlerce hastam yeni iş olanaklarını keşfetmiş, pek çok sosyal çevre edinmişlerdir. Boş tarafı kadar dolu tarafını gördüğünüzde durum normaldir.

Bir diğeri de eğitilememek sanırım. Anlatmak için bi yerini yırtarsın ama karşı taraf da boş durmaz, anlamamak için o da üstün çaba sarfeder.

Bakınız psikozdan, diyabetten, kronik hastalıklardan kanserden ziyade neler neler var dedirtir. Sadece mutlu olmaya bakın.
    2 0 ...
  • eski aşklarıma sorarsanız öküz, sevgilime sorarsanız aslan, arkadaşlarıma sorarsanız ayı, anneme sorarsanız minik kuş, abime sorarsanız deve şeklinde değişiklik gösteren testtir.
    7 0 ...
  • Komple platoniktim.
    Bazen iyiki öyle olmuşum diyorum bazen de keşke söyleseymişim diyorum.
    Ama şu saatten sonra gerçekten bidaha hissedebilir miyim böyle duyguları diye de çok merak ediyorum. Sanırım kapandı o defter.
    7-8 aydır kimseye karşı hiçbir şey hissetmiyorum, yaprak kımıldamıyor içimde.

Bazen utanıyorum kendimden, bazen bunu bir gururmuşcasına kullanıyorum içimde.

Bazen hiç arzulanmadın, hiç sevilmedin diyorum kendime, bazen de sen tertemizsin, hiç kirlenmedin diyorum.
    Her türlü kandırıyorum kendimi.
    6 1 ...
  • insanları kıyafetlerine göre yargılamak hoş bir davranış değil lakin laflarim türk bayanlarina rica ediyorum nerede ne giyeceğiniz bilin. Bence bunun bir dersi falan da olmali. Yani tabiki istediğiniz gibi giyine bilirsiniz ama hastaneye giderken allı güllü giyinmeyin cenazede düğün kıyafeti giymeyin. Gerçekten çok iğreti duruyo. Birde lafım kilolu bacilara bilmiyorum elbise mi yetmiyo ama lütfen dekolte giymeyin zannettiginiz gibi olmuyo çok kötü bir görüntü Mona Lisa tablosunda ki burhan altıntop gibi.
    6 1 ...