• bir cumhurbaşkanı sözü. vatandaşı kısmen de olsa sevindirecek kararı tek başına aldığını savunur. eleştirilerin odağı olan kararların sorumluluğunu ise başkaları üstlenir. Akpli olmak da zor. topaç yetişemez bunların dönüşlerine.

- risk devam ediyor, sokağa çıkmak yasak.
    + doğru karar. rehavete kapılmak yok. bakanımız haklı.

- risk misk yok, yasağı kaldırdım.
    + reis çok doğru karar verdi ya, zaten bunalmıştık.

evet, klasik bir akpli dönüşü okudunuz. iyi günler dileriz.
    8 1 ...
  • saat 14.00 civarı tekrar indirileceği söylenmektedir.

sokağa çıkma yasağı kaldırıldı

kaldır indir kaldır indir. bakkal kepengine döndü lan. gece iyi takip edelim haberleri. belki 23.00 civarı gene yasak derler yarın sabah kalkıp işe gelmeye çalışırız 3000 lira kitlemesinler.
    13 0 ...
  • şaşırttı mı, hayır. oradaki o orospu çocukları geberse gram üzülmem. sikerim öyle işi. asil türk askeri değil onlar. ruhları terörist amına kodumun çocuklarının. damarlarında kürt kanı var ne de olsa. sikik göt laleleri.

edit: başlıkta kurtaran demiyor, eziyet edenlerin kürt olması diyor. kurtaranın kürt olması, eziyet edenlerin kürt olduğu gerçeğini değiştirmiyor. ayrıca ben bütün kürtleri kast etmedim. ama kabul edelim ki %95'i böyle bunların.
    14 10 ...
  • dün tbmm'de milletvekillikleri düşürülen 3 vekilin kim olduğu, kimler olduğuna dair bilgilendirme amaçlı konu başlığı...

1-hdp hakkari milletvekili leyla güven;
    https://streamable.com/twki7b

hdpkk'lı çok net...

2-hdp diyarbakır milletvekili musa farisoğulları;

şehit eren bülbül'ün katilinin cenazesinde saf tutan bir terörist kendisi;
    milletvekilliği düşürülen 3 vekili tanıyalım

kendisini diyarbakır milletvekili olarak değil, amed milletvekili olarak tanımlamış bu terörist.
    türkiye cumhuriyeti'nde amed diye bir vilayet olmadığına göre bu teröristin milletvekilliği yapmasına da gerek yok.

ve gelelim 3. isme.

3-chp istanbul milletvekili enis berberoğlu...

kendisi masum gösteriliyor.
    neden?
    çünkü chp'li...

bakınız chp'li enis berberoğlu'nun ne ile suçlandığını ve bu suçtan hüküm giydiğini hepimiz biliyoruz.

zaten enis berberoğlu'nun milletvekilliğinin düşürülmesine de en sert tepkiyi berberoğlu'nun suç ortağı vermiş.

suç ortağı terörist can dündar.
    dünden beri bütün dünyaya türkiye'yi şikayet eden vatan haini bu piç, enis berberoğlu'nun suç ortağıdır.

enis berberoğlu hürriyet'in genel yayın yönetmenliğini yaptığı dönemde açık açık fetö'yü desteklemiş, fetö'nün ergenekon ve balyoz kumpaslarını desteklemiştir.

fetö'nün tetikçisi enis berberoğlu'nun ergenekon'u terör örgütü olarak nitelediği ve şerefli namuslu türk askerlerine iftiralar attığı fetö emri ile yazdığı köşe yazıları hala hürriyet'te duruyor;
    https://www.hurriyet.com....-un-bddk-baskini-11003259

ergenekon ve balyoz kumpasları sırasında nedim şener ve soner yalçın'a yakınlığı nedeniyle kaç kişiyi hürriyet gazetesinden çıkardığını küçük bir araştırma ile bulabilirsiniz.

yani bu adam fetö'nün chp'nin içindeki truva atıdır. daha doğrusu fetö'nün truva atının içindekilerden biridir enis berberoğlu.
    -----------------------------

her 3 milletvekili hakkında yapılan işlem de doğrudur.

bu 3 milletvekilinin vekilliğinin düşürülmesinin karşısında olanlar saflarını belli ediyorlar, çok iyi oluyor, çok da güzel oluyor.

şunu unutmayın ki akp devlet değildir. devletin üzerinde hiçbir güç yoktur. bu 3 vekilin tbmm'den gönderilmesinin sebebini siyasi boyuta indirgemek yanlıştır. buradan siyasi malzeme çıkarmaya çalışmak yanlıştır.

devlet gerekeni yapmıştır.

pozisyon temiz, oyna devam...
    11 4 ...
  • lut kavmi

222.
  • Eşcinsellikle ilgili her konuda adı geçen kavim. Helak olmuşlar Eşcinsel oldukları için.

Ya arkadaş, anlamadığım şu:
    3 aydır heteroseksüel halinle evden dışarı çıkamıyorsun, çıksan iş yok güç yok, Yiyecek ekmek için para bulamıyorsun, devlet yardımı ile geçiniyorsun...
    Bu da bir nevi helak olmak değil mi?
    Hani homoseksüeller helak oluyordu?

Hala neyin derdindesiniz, nerelerde takılı kalmışsınız?
    Gerçekten kitlelerin afyonu dedikleri bizim kitleleri de uyuşturmuş. Toplumsal bir uykudayız.
    7 2 ...
  • Yoktur.
    insanoğlunun başına her şey gelebilir.

Bakınız ben Koyu yeşilaycıydım mesela. asla sigara içmem derdim hep. Bu dünyada sigara içecek son kişi bile olmam derdim. içen herkesle kavga ederdim.
    Sen ergenlikte bile içme içme, sonra durduk yerde hiçbir sebep yokken meraktan kendi kendine başla, alış, sonra 2 yıl iç. insan mallığına doyamıyor biliyor musunuz?:)) insanın kendi kendine ettiğini kimse etmiyor onu da deneyimledim bu arada. nasıl acırdım o verdiğim paralara.
    3 çocuğun karnı doyardı be sözlük:(.
    Cahillik işte. Bazı şeyleri yaşamadan öğretmiyor tükürdüğümün hayatı.
    fazla merak başa bela çocuklar, yapmayın.

Bıraktım bu arada tamı tamına 1 yıl, 1 ay, 3 gün önce. Hop yavrum göster kol kasını!
    10 0 ...
  • Eşcinselliği legal göstermek isteyen eşcinsellerin dillerinde pelesenk olmuş cümle. iyi o zaman amk, hayvanlarda cinayet de var, bir çok hayvan başka bir hayvanı gözünü kırpmadan öldürebiliyor ne yapalım şimdi, öldürmeyi meşru mu kılalım? Ya da bir horoz, canı istediği zaman, rızası olsun olmasın başka bir tavuğun üstüne çıkabiliyor. Peki bu durum bize tecavüzü aklıyor mu? Başka bir örnek, bir aslan şayet ondan güçlüyse bir diğer aslanın yaşam alanına istediği gibi el koyabiliyor, peki şimdi gasp olayını normal mi karşılamalıyız? sizin argümanlarınıza göre bunları insanlarda da normal karşılayalım, çünkü doğada var, öyle mi?

Bırakın bu işleri, insan insandır. Bir insanı bir hayvandan ayıran en büyük özelliği aklıdır. Eşcinsellik normal falan değildir, derha tedavi edilmesi gereken bir tür psikolojik hastalıktır.
    10 6 ...
  • Hissedilen: Yeni açılmış paketten yapılan mis gibi kahve ile güneşi selamlıyorum...

anın görüntüsü

Aslında olan: ühüü, güneş bile doğmadı. 5.00 de kalktım ayılmaya çalışıyorum *
    2 0 ...
  • Demokraside yaşıyorsunuz. Başka bir insanın tercihi sizi ne ilgilendirir?

Sırf sizin hoşunuza gitmiyor diye neden başkasının hayatına karışırsınız?

Siz kimsiniz? Ne hakkınız var?

Televizyonda Netflix diyorsunuz, izlemeyin efendim.. paralı zaten, aboneysen de kapat aboneliğini.

Decathlon ilan koymuş, alışveriş etme madem.. sana ne...

izlemeye , alışveriş etmeye mecbur değilsin ama başkasının tercihlerine karışamazsın. Sen nasıl kendi tercihini yaşıyorsan, herkes kendi tercihini yaşayabilir, yaşayabilmeli..

yoksa ortaçağda yaşamaktan ne farkımız kalır..
    3 0 ...
  • Moronların yürümez abi yea dedikleri ilişki türü. iki insan birbirini gerçekten seviyorsa çok da güzel yürür. Yürütemediyseniz bunda uzak mesafe ilişkisinin bir problemi yok, dip dipeyken de ayrılacaktınız. Çünküm salaksınız. Sadece zordur o kadar, edebiyat yapmayın.
    3 1 ...