bugün

ipneliğin yaşta degil başta olduğunun canlı kanıtı.
(bkz: meyra ile 1an programı)

Tvde boş boş dolaşırken eskiden yanık olduğum meyra'nın program yaptığını görünce sevinçten 'ağla şimdi,istiyorsan mutluluktaaan' diye şarkıyı söylenmeye başlamıştım. Ya ki bu adamı görünceye kadar. ilk başta Fatih ürek zannettim, ama Fatih ürek delikanlı kalıyor bunun yanında.

Oturmuş Ramazan ayında yaptığı iyilikleri anlatıyor. Yok efendim 140 öğrenciye burs vermiş, yok efendim 745 ramazan kolisi dağıtmış...

Bu adam peltek ve ilk defa peltek birinden nefret ettim. Kahretsin.
Benim için tam olarak bir guilty pleasure.
murat övüç kim amk?
Programi vardi televizyonda hangi kanal bilmiyorum. Bi kez denk geldim herkes tek tek telefon ile baglanip merhaba falan diyor sonra obur telefona geciyorlar. Ilginc...
Şimdi kesin burada da vardır böyle "işte heteroseksüel durmadığı için gıcık oluyorsunuz gayet normal insan" falan diyecek, gidin sjw luğunuzu ötede oynayın. Ülkede yeterince boş insan yokmuş gibi bu kotayı layığıyla dolduran bir insan. Yine bir kerimcan vakası gibi, kızlarımızın neden olduğunu anlayamadığım bir gey erkek arkadaş açlığı var. Burnu havada olduğu için orayı da dolduruyor.

Bilmiyorum da sırf kendisini zevkine dövebilecek binlerce insan var bu topraklarda. Hani belki boş adam azalır diyeceğim ama kitle o kadar boş ki, boş adamlar azalacağına katlanarak artıyor memlekette.
hümanist merveleri kerizleyip cebini doldurmuş tip açık ve net.
sakirtlerden daha samimi ve dindar bulduğum şahsiyet. eglenceli program yapıyor.
aslında izlemesi keyifli kişilik.
beyni botoks yaptırırken erimiş sanırım...
bi de bu çıktı başımıza. amma popüler oldu arkadaş bu? yazık! gayliği özendirmeyin pirim vermeyin bunlara!
görsel

ay ne yakışıklı maşallah.
--spoiler--
ırmağının akışına ölüyoreee sizi çok seviyoreee
--spoiler--

görsel
https://youtu.be/V1pClppnAGQ
https://youtu.be/8q1QU3o_8Cg
Enteresan hikayesi olan adamımsı kişi.
Sizeneeee, sizene kardesim milletin huyundan suyundan hayatindan. Siz her seyinizle karakterinizle hayatinizla huyunuzla suyunuzla 4 4 luksunuzya.
çoğu dal daşşaklı adamdan daha adamdır. fiziksel görüntüsü kimseeyi ilgilendirmez. yaptıklarını göstermesi de kimseyi ilgilendirmez. siz de yaptıklarını yapın boy boy yayınlayın. komiktir. güldürür. kendi dünyası vardır. kimseye zararı yoktur.
Allah’ı kitabı dilinden düşürmeyen muhazafakar bir ibnedir.
Bu ibneler genel olarak allahı kitabı dilinden düşürmüyor.
(bkz: Bülent Ersoy)
Tahammül etmenin çok zor olduğu bir ses tonu ve konuşma tarzına sahip.
Oğlu varmış.

Dusunsene bu adamin oğlusun. Allah başka dert vermesin.
nargilecilere korku salıp özür diletmiş. olum adam sulukulenin prensi, kobra murat'ın kankası yamyam gibi yer valla.