• Buraya girip bunu yazmayı öyle çok istedim ki!
    Hesabı gözyaşları ile dondurup bir daha açamam diyordum.
    3 ay hastanede geçirdim herkesten uzak şekilde.
    Ulaşmak istediğim kişiler oldu seslerine dahi ulaşamadım.
    Kimseyi üzmek istemiyorum dedim tedavi sürecinde kendime.
    Tedavi olumlu sonuç verince ve solunum cihazından sonra kendi başıma nefes alma sevinci yaşamak paha biçilemez bir sevinç oldu bana.
    Rabbime çok şükür. Ellerim titreyerek yazıyorum şuan.
    3 ay boyunca hastane kokusuna adapte bile olamadım havayı soluyamadıktan sonra.
    Kanser değil ben güçlüyüm!
    Saçlarım değil ben güzelim.
    Uzayacak biliyorum. Kökü bende.
    Gün gelecek bu sefer bu kızıl peruğu atacağım kendi saçlarıma bakıp güleceğim.
    7 0 ...
  • ümmetçilikten zerre fayda görülemeyeceğini anlayan erdoğan'ın bakü'deki türk dünyası zirvesinde birşeyleri idrak etmesidir.
    rte nin ümmetçilikten türkçülüğe geçişi

en azından öyle umuyoruz.

(bkz: 12 ekim 2019 arap birliği toplantısı kararları)
    hain arap köpeklerinin türkiye'nin barış pınarı harekatı'nı kınaması sonrası bakü'de toplanan türk konseyi zirvesinde barış pınarı harekatımızın haklılığı ve türk dünyasının türkiye'nin harekatını desteklediği ortak bildiri ile deklare edildi.

erdoğan bakü zirvesinde şunları söyledi;

•Özbekistan'a yürekten aramıza hoş geldiniz diyorum.

•Macaristan Başbakanı'nı bu sene aramızda görmekten memnuniyet duyuyoruz.

•Türk Konseyi gibi yapıların dünya siyasetinde rolünün daha da arttığını görüyoruz. Bu zirve tarihi bir nitelik taşıyor. Türk Konseyi gibi yapıların dünya siyasetinde ağırlığı artıyor.

•iyi dost, iyi günde çağrıldığında, kötü günde ise çağrılmadan gelendir.' Siz kardeşlerimden çok düşlü bir destek veriyoruz. Bize destek veren liderlere buradan teşekkür ediyorum.

•6 devlet tek millet olmayı arzu ediyoruz.

ya sayın erdoğan, gördün mü kötü gün dostunun kim olduğunu?

Gazzenin kumundan çok imiş meğer kalleşi,
    Nasıl sırtından vurur insanı din kardeşi?
    Filistin, Trablusgarp, Yemen illeri,
    Hangisini kanım ile sulamadım?
    Gezdim cephe cephe bütün çölleri,
    Türke Türkten başka dost bulamadım...

türk'ün türk'ten başka dostu yoktur, bunu geç de olsa anladığınızı umuyorum artık.
    (bkz: ümmetçilik vatan hainliğidir)

22 3 ...
  • (bkz: imamoğlu döneminde olmuştur)
    (bkz: halk süt)

"süt her çocuğun hakkıdır" sloganı ile başlatılan hayırlı, halk yararına icraat.
    https://streamable.com/4fcje

her gün çıkıp "ama imamoğlu tatil yapıyor, hiç icraat yapmıyor" diyen ampul trollere kapak olsun.

adam icraat yapıyor.
    önce hırsızları kovdu belediyeden.
    sonra sokuk tarikatlara ve vakıflara aktarılan milyonları durdurdu.

eh, çalma, çırpma işleri bitince de milletin yararına icraatler peş peşe başladı.

bundan sonra istanbul'da her çocuk ücretsiz süt içecek.

bunca yıldır çocuklara süt içirmeyip tarikatları besleyen, müteaahhitleri zengin edenler utansın.

hırsızların belediye ile ilişikleri kesilince belediyenin kaynakları, imkanları da bollaştı tabi...

not: kafir izmir(!) belediyesi bu uygulamayı 2005'ten beri yapıyor.
    (bkz: izmir belediyesi nin 2005 ten beri süt dağıtması)
    25 8 ...
  • Bu adam ya mal ya rol yapıyor dedirtir. Şimdi tespit yaparken bile insan bir düşünür acaba yapacağım tespit saçma mı ya da ne bileyim tutarlı mı diye. Türkiye'den bahsediyor onların uçağı var diyor alenen. He hee Biz muz cumhuriyetiyiz daş atacaz zaten napak. Tam bir Mal.
    6 0 ...
  • nickaltına gelip erkeklik taslar seni şöyle yaparım böyle yaparım diye ama olmayan askerlik anılarını falan anlatır. ahahah.

ben hayatımda bundan daha ezik çok az insan gördüm. kepazelik resmen bu ya.

sözlükte sevmediğiniz birine küfretmek istiyorsanız alkolik oldum deyin. aynı işlevi görecektir.
    12 1 ...
  • Adamlar 20 gün askerlik yapıp hava atıyor.
    Ben bu ülkeye deniz piyade çavuşu olarak tam 20 ay ( 600) gün askerlik yaptım. Helali hoş olsun. 20 gün askerliği bu yaşımda (58 ) yaparım.
    15 0 ...
  • Kimsenin giyimine ve yaşam tarzına karışmak haddime değildir fakat bu yazar o metal şeyleri nasıl montalamış yüzüne. insan rahatsız olur be. Ne bileyim bir yerlere takılır yüzü yırtar yok anam değişik bir yaşam tarzı.
    8 0 ...
  • Mevsimlerin güzelliği bile görecelidir.

güzellik göreceli bir kavramdır

Kimi çok kasvetli bulur, kimine göre eşsizdir sonbahar güzelliği.
    12 0 ...
  • Daima yedekte birden fazla potansiyel sevgili bulundurmalarıyla birlikte bu yedekte bulundurduğu erkeklere o kadar hanım hanımcık, seksle hiç alakası olmamış, sanki sekse ihtiyacı olmayan bir varlıkmış numarası yaparlar ki aklınız hayaliniz durur.

Kendisini serseri, varoş, dejenere erkeklere hardcore tokmaklattırırlarken efendi erkeklerin parasını yemeleri ancak bu erkekleri seks'in ''s''sini duyukları anda azarlamaları ve namuslu rolüne bürünmeleri. 30 yaşını geçtikten sonra ise hiçbir şey olmamış gibi bir zamanlar değersiz gördükleri efendi erkeklere kapağı atmaya çalışmaları.
    7 2 ...
  • Ya arkadaşlar bu ev işi kadının göreviymiş gibi konuşmak ne oluyor? Hamile olunsa da olunmasa da ev işleri ortak yapılmalı. Yardımcı olmak ne?
    Kadın sizin hizmetçiniz değil kendinize gelin.
    8 1 ...