• Onlar ki, ne kadar şanslı olduklarından bihaberdirler. Özellikle ege'nin harhangi bir yerinde yaşayanlar hayatlarının her gününü şükrederek geçirmelidir.

  istanbul'da yaşamanın bir ayrıcalığı yok aksine bu gürültünün, kalabalığın ve pisliğin içinde insanın ömrü kısalır.
  4 0 ...
 • Ben de arabayı bir türlü şeritte tutamıyorum, meğer psikolojide onun anlamı kaygı problemiymiş, ah şu kaygılar.
  0 0 ...
 • Yüz güzelliği için sadece burun yeterlidir diyemeyiz. Ama Altın oranı belirlemede önemlidir.
  Karadenizli veya doğulu iseniz yüz güzelliği için pek şansınız yok.
  1 0 ...
 • Bu saatlerde seninle balkonumuzda oturup birbirimizi izlerdik. Sen gittiğinden beri sabahlara kadar yalnız oturuyorum o balkonda. Bana söylediklerini düşünüyorum. Seni özlüyorum. Bunu tüm hücrelerimle söylüyorum. Keşke geç olmadan anlayabilme şansın olsa keşke geç olmadan birbirimizin olabilsek.
  2 1 ...
 • "insanların sizi tanımaları, havaya girip size nasıl zarar verebileceklerini bulmaları ne de olsa biraz zaman ister... Henüz size kötülük etmenin en kolay yolunu bulmaya çalıştıkları sürece, biraz nefes almak mümkündür. Ama işte o bağlantı noktasını buldukları an, her gittiğiniz yerde kör tuttuğunu beller. Sonuçta en keyifli dönem, gidilen her yeni yerde henüz bir yabancı olmaya devam ettiğiniz zaman dilimidir. Sonrasında, o aynı hırtlık yeniden başlar. insanın doğası budur. işin püf noktası, o sevgili dostlarımızın sizin zayıf noktanızı iyice bellemelerini gereğinden fazla beklememektir. Tahtakurularını sığınacakları çatlaklarını bulmadan önce ezmek gerek. Öyle değil mi?.."

  gecenin sonuna yolculuk
  1 0 ...
 • ölüm

  4001.
 • Gereğinden fazla anlam yüklenen tırı vırılarda bugün: ölüm!

  Tanım: çocukken bilinmeyen, gençken merak edilen, yaşlanınca kaçılan şey.
  1 1 ...
 • Anasının dizinin dibinden ayrılamayan doğaya salsan aç kalacak yemek yapmaktan anlamayan üst düzey yıkık erkektir. Yemek yemek için bir kadına ihtiyaç duyar. Ve yıkıklığını gizlemek için yemek yapan erkeklere laf sallayan erkektir.

  Biz yalnız yaşayan gerçek alfalar. Kadınlara muhtaç kalmadan karnımızı en güzel şekilde doyururuz.

  Siz bir kadının mama kabınıza mama koymasını bekler iken biz güveç pilav yapar ve bu yemekleri yapabildiğimiz için ömründe güveç nedir bilmeyen pilavın p sini yapamayan kızlara hava atarız ve günün kahramanı oluruz.

  Evet lafım sana...

  Yemek yapan erkeklere laf atan başlık açan troll user.
  3 0 ...
 • Herkesin eli çok güzelmiş verdim artınızı ancak (#42319339) cicikuscicikus hanım o nasıl iki boğumlu uzun bir orta parmaktır öyle, gerçekten ürkütücü.

  Birine pandik atsa adam öldürür. Taşıma ruhsatınız vardır umarım.
  6 0 ...
 • cevap hakkı veren yazar.
  (bkz: #42318675)
  insanları sevmediğimi söyleyecek kadar cesurumdur. yani sorun sende değil bende!

  geçenlerde yaptığın şey çirkindi, trol ya da değil. bir bedenin sadece o bedendeki kişiye ve o kişinin izin verdiğine ait olması gerektiğini düşünecek kadar romantiğim.
  fotoğrafını paylaştığın kadın buna izin vermiş olsa dahi, bedeninin özelliği böyle bir yerde sergilenmemeli.
  sevdiği kadına/erkeğe çeksin atsın fotoğraflarını, eyvallah, hiçbir şey diyemem. nude atmak güzeldir zaten ben de yapıyorum arada. kıps kıps.
  ama bunun yeri burası değil.

  cinsellik için çok rahat insan harcanıyor şimdilerde. buna ortak olanlardan hoşlanmıyorum. seni gördüğümde de hoşlanmadığımı belli edeceğim. sen de yap. sorun değil.
  kötü bir trole bile bu kadar açıklama yapıyorsam gerçekten iyiyimdir.
  öpüyorum.
  11 1 ...
 • Sözlük içi efsane Bir replik.

  Sen baya baya dede olmuşsun üstad. Evet.
  8 0 ...