• 'HAYATTA en dayanamadığı kitle sendikacılarmış ama eyt'lileri görünce sendikacıların elini öpermiş.'

Neymiş; eyt'liler emekli olup torunlarının geleceğine ve parasına göz dikiyormuş...

ismail alpen in eyt liler hakkında attığı tweet

50 yaşına gelip, primlerini doldurduğu halde emekli olamayan adamlar ne yapacaklar ismail? Üstelik genç olmadıkları için iş verilmezken?
    Madem öyle; sosyal medyadan anlayan 2 eyt'liyi istihdam et de, en azından sözlükle ilgilensinler. Ne dersin?
    15 0 ...
  • takriben 2 ay önceydi, bu arkadaşımız benim rumeli göçmenliğimi refere ederek yine türk olmadığımı iddia etmişti.
    yine kendi iddiasına göre de kendisi safkan türktü.

"peki" dedim, "hadi gel açalım e devlet soy bilgilerimizi, bakalım senin soyunun geçmişi kaç yılına, benim soyumun geçmişi kaç yılına dayanıyor" dedim.

kabul etmedi.
    kıvırdı.
    mesajlar da hala duruyor, bana inanmayan arkadaşlara ekran görüntüsü olarak atarım bu kendi soyundan sopundan emin olmadığı için kıvıran hevali.

evet benim bir yanım giritli, bir yanım selanikli, bir yanım da çanakkaleli.

ben soyumla sopumla gurur duyuyorum.
    benim atalarım abdülhamid'e karşı dağa çıkarken, benim atalarım 9 eylül'de izmir'e girerken, seninkiler askerden kaçıp tekkelere sığınıyordu her çomarın yaptığı gibi.

o yüzden burada soy sop muhabbetine herkesle gir, ama benle girme heval.

hadi öptüm gözlerinden.

rumuz: beyaz türk...

tekrar notu: isteyenlere özel mesajla bu hevalin soy sop testinden nasıl kaçtığını kıvırcık yaptığını atabilirim.
    11 1 ...
  • Hacer Cesur 25 kişinin yaşamını yitirdiği tren kazasında eşini kaybetmiştir.
    Eşi için, ‘borcu yoktur’ yazısı gerekir. maliyeye gider. Ama bu yazıyı vermek için 120 lira para istenir.
    Yanında o kadar para olmadığı için ödeyemez. Vergi dairesi de yazıyı veremez.
    hacer hanım eve döner. tcdd heyeti hacer hanıma taziye ziyaretine gelmiştir. bu durumu heyete anlatır ve ekler: ‘bize niye böyle davranılıyor? Benim eşim, devletin sahip olduğu trende öldü. Hâlâ üç kuruşun hesabı yapılıyor!’ der.
    TCDD heyetinde bulunan avukat hemen söze girer;
    ‘Ben 120 lirayı veririm. Merak etmeyin. Ama siz de dava açmayın.’
    https://odatv.com/120-tl-...ava-acmayin-24051956.html
    not: " insanlığın bittiği yer neresi" diye soranlara bunu anlatın.
    29 3 ...
  • mansur yavaş başkanım tarafından açıklanmış hırsızlık ve ahlaksızlık, aynı zamanda şerefsizlik ve adilik.

ankara'nın eski ve sabık belediye başkanı melih gökçek, kendisine ankara büyükşehir belediyesi tarafından tahsis edilen 3 cip kullanıyormuş, ciplerden biri de zırhlıymış.
    melih gökçek in belediyeye ait cipleri kullanması

mansur başkan şu açıklamayı yaptı;

--- spoiler ---
    makam araçlarını en az sayıya indiriyoruz. sekreterlerin altında araba var müdürde yok. belediyede 3 cip var biri zırhlı, yaklaşık değerleri 1 milyon. melih gökçek’e tahsis edilmiş. iade istedik ikisi geldi. satacağız. ihtiyacımız yok. zırhlı araç kendisinde kaldı, iki personelle.
    --- spoiler ---
    melih gökçek in belediyeye ait cipleri kullanması

melih gökçek, sen hangi sıfatla, hangi hakla belediyeye ait 3 cipi kullanıyorsun.
    hadi kullandın, bunların ikisini iade edip birini neden hala gasp ediyorsun?
    bu cipler üstelik şoförleri ile birlikte hizmet veriyormuş gökçek'e...

Hırsızlık, yolsuzluk, kul hakkı yemek, tüyü bitmemiş yetimin hakkına tecavüz etmek bunların genlerine işlemiş artık.
    Yuh olsun be abv...

ey ak partili kardeşim.
    ey sevgili vatandaşım.
    senin tüyü bitmedik yetiminin hakkını bu melih gökçek neden gasp ediyor?
    bunun için de bir şey söylemeyecek misin?
    buna da ses çıkarmayacak mısın?
    hala susacak bu hırsızları, gaspçıları savunacak mısın?
    23 5 ...
  • akp trollerinin bu sabah saat 5'te sosyal medyada mesai yapması durumudur.

eksi sozluk aktrolu sabah 5'te pkk'lilarin ekrem ımamoğlu sevgisi diye bir başlık açmış ve deniz feneri'nin kanalından haber koymuş:

https://hizliresim.com/P74jRb

aynı dakikalarda uludağ sozluk trolu de aynı başlığı açmış ve kaynak yine deniz feneri'nin haber sitesi.

ak trollerin sabah 5 mesaisi
    5 2 ...
  • Malumun ilamı olan ankettir. Hepimizin bildiği sonucu paylaşmışlar.

--spoiler--
    YSK'nın 23 Haziran'da seçim tekrarı kararının ardından gözler istanbul'a çevrilirken, anket şirketleri de ellerinden son anket sonuçlarını paylaşmaya devam ediyor. Bu anket şirketlerinden Konsensus Araştırma'nın son yaptığı çalışmaya göre; seçmenlerin yüzde 50,2'sinin Ekrem imamoğlu'na, 48,1'inin Binali Yıldırım'a ve 1,7'sinin diğer partilere oy vereceğini ifade etti. Anketle ilgili açıklama yapan Konsensus Araştırma Başkanı Murat Sarı, "31 Mart'ta Ekrem imamoğlu ile Binali Yıldırım arasında açıklanan 13 bin 700 oy farkının, 23 Haziran'da seçimler yenilendiğinde yaklaşık 180 binin üzerine çıktığı görülüyor." dedi.
    --spoiler--

Kaynak: https://t24.com.tr/haber/...-oy-farki-aciliyor,822776
    5 0 ...
  • Adamdır erdal’ın nasıl bir it olduğunu teee çocukluğunda görmüştür.
    0 0 ...
  • oldukça yararlıdır.

yeşil şişelerde satılır ve bir sürü mineral içerir. meyve aromalı olanları da vardır. fazla içerseniz asidik etkisi dolayısı ile ülserinizi tetikleyebilir ya da midenize zarar verebilir.

maden suyu ve soda olarak da bilinir.
    1 1 ...
  • Papa'nın vaftiz babası olmasına ramak kalmıştı Tayyip Erdoğan'ın. Bu zaman zarfında eller şak şak peşindeydi; 'bir müslüman lider hoşgörü ile kimlerin takdirini celbediyor bakın' babında. Şimdi aynı eller bir gerçek değil de, bir 'iddiaya' parmak sallıyor. Kurgular, senaryolar hazır; kafalar pırıl pırıl. Bakın şimdi de benden bir senaryo; PKK'ya bu kadar nefret doluysak sormak gerek kendisini destekleyen hdpnin mecliste ne işi var? Tamam hadi diyelim ki Tayyip Erdoğan, itler sürüsü dağlardan inmesin diye ağızlarına bir parmak bal çaldı. Barajdan gecemezler derken geçtiler, bu kez de ittifak olayı. En kalabalık partiyle ittifak kurulunca, geriye kaldı elma armut portakal. Adamlar meclise girecek ama kulvar farkı var... Ben niye klavyemi yoruyorum ki? iktidar olma hırsıyla Türkiye politikasını paramparça eden bir siyasi partinin hangi konuda analiz etme hakkı olabilir?
    '-hiç...'
    2 1 ...
  • 27 yaşına kadar, bir kaç on tane kadınla flört etmiş, sevgili olmuş, görmüş geçirmiş bir abiniz olarak demeliyim ki, evliliğin kendisi mantıksızlıktır. içlerinden kaçıyla bir ömür geçirilebilirdi diye düşünüyorum 1 tanesi olabilirdi belki bilemiyorum. bi saniye dinle bitiriyim.

olaylara çok realist yaklaşan bir insanım ve demeliyim ki insanoğlu çok komplike bir varlık. doğru insanı bulmak için değil onlarca insanı tanımak yüzlerce hatta binlerce insanı tanımanız gerekiyor karar vermeniz için.

bir de günümüz insanının zihniyeti bozuldu bu ortamda doğru insana denk gelmek on binde 1 ihtimal. doğru insana denk gelinmediği için zaten bugün mahkemelere gidin kapılarda kuyruk var. yüzlerce genç çift patır patır boşanmaya geliyor, mahkeme sırası bile alamıyorsunız.

özetle doğru insana denk gelmeniz imkansıza yakın olduğu için evlilik mantıksızlıktır.
    6 5 ...