• dünya çevresinde dönen bir kaç uyduya ve gezegen araştırmaya gönderilen uydulara ufo saldırısını nato gizledi ama var, yani ufo diyor ki fazla zıplama, sınırı fazla aşma, ay yeterli, ay harici araştırma yok diyor.
  koskoca evrende her halde yalnız değiliz, bizden önce yaşayan ve daha gelişkin canlılar vardır, yeni gelişenlerde vardır, bizlere gözükmemeleri belki de evrensel anlaşmaları vardır, dengeleri bozmak istemiyorlardır. tarikat liderlerine tapan insan dolu, bunlara mı tapmayacaklar?
  4 0 ...
 • ismail devrim'in intiharını ilk haber yapan gazatecinin gözaltına alınmasıdır. Oğluna okul pantolonu alamadığı için intihar eden ismail Devrim hakkındaki ilk haberi yapan gazeteci ve astakos haber sitesi genel yayın yönetmeni ergün demir, savcılığın talebiyle gözaltına alınmıştır.

  ülkenin iktidar aleyhine olaylarda reaksiyon verme hızı çok şaşırtıcı gerçekten. en hızlı oldukları konu yayın yasağı, eğer bu yasak konulana kadar haber yapılmışsa, yapanı gözaltına almak.
  9 0 ...
 • akp döneminin süper üstü bağımsız mahkemeler ve tarafsız jandarma -polis uygulamasıdır.

  herhangi bir olaydan ve suçtan gözaltına alınıyorsunuz ifadenize başvuruluyor .
  mesela işyerinde grev yada direnişe katılmışsınız yada bir demokratik protesto eylemi yapmışsınız gayet tarafsız tc. jandarması polisi sizi gözaltına alıyor ifadeniz alınıyor ama ifadenize imza attırmıyorlar doğruca savcı sizi mahkemeye ifadenizle sevk ediyor diyeceğim ama ..

  bu sırada adalet mekanizması 5 dakika ara veriyor ve savcılık ifadenizde ki beğenmediği yerleri değiştirip sizi zahmete sokmadan yeni şeyler ekliyor ifadede biz okuduk sanığa gerek yok biz iyi biliriz diye mahkemeye sevk ediliyor (ifade ve sanık) mahkeme hazretleri de aman reis kızmasın imza olsa ne olur olmasa ne olur diyerek ifadeyi kabul edip sanık hkında kara veri,yor.

  bu karar tutuklanma oluyor ,yüz kızartıcı suç oluyor ,yur dışı yasağı oluyor hatta ekmek arası tavuk döner yememe cezası bile olabiliyor.

  olmaz olmaz demeyin.
  bakın hakkımızı isteriz diyen işçi yüz kızartıcı suç işlemiştir diyerek sabıkasına eklenirken,
  efendim evimize gidecek yol paramız yok 3 aydır maaşımızı fazla mesaimizi alamadık 50 lira yok cebimizde diyen pasaportu olmayan işçiye yurt dışı yasağı konuyor.

  vallahi bravo işte böyle olacak adalet göz açtırmayacaksın işçiye ,emekçiye ,işsize gitsin intihar etsin.

  bu arada patronlar şikayetçi bu işçiler yüzünden huzurumuz kalmadı diyorlar memlekette oturma düzenimiz kalmadı diye şikayet ediyorlar .

  eee ne yapsınlar mesela milletin amına koyan meşhur işadamımız kendisi yiğit karadeniz delikanlısıdır ,türkiye'de işçiler huzursuz ettiği için gitmiş ingiltere'de mahalle (blok) satın almış.

  bakın hain işçiler yüzünden nasıl döviz kaçıyor dışarıya huzursuzluk yaratmasalar döviz dışarı gitmeyecekti.

  bence mahkeme hepsini direk asmalı idi.

  aferin.
  5 0 ...
 • şunlarmış.
  TCK 106 Tehdit
  TCK 188 Uyuşturucu Ticareti
  TCK 141-142 Hırsızlık ve Nitelikli Hırsızlık
  TCK 158 Nitelikli Dolandırıcılık
  TCK 204 Resmi Evrakta Sahtecilik
  Ve en önemlisi

  TCK 220 Organize Suç Örgütü

  Bu suçları işleyenler affedilecek.

  not: lan bunların hangisi " kader mahkumu " merak ettim. yeşillendirin.
  9 2 ...
 • kimsenin üstün gördüğü falan yok, ister kişi arabesk dinler ister rap. bana ne?

  her müziğin bir emek sonucu geliştiğini bir müzisyen olarak çok iyi biliyorum.

  ayrıca caz müziği daha çok müzisyenlere hitap etmektedir.
  kelime dağarcığın ne kadar dar ise derrida okuman zorlaşır ya da cioran ı çok iyi anlamassın. caz müziği de böyle bir şeydir.
  müzikal bir orgazmdır. zevk almasını bilene.
  4 1 ...
 • Yetersiz bakiye zihniyetine ait tespit.

  Babasızlık acıdır ve bir çocuğun başına gelebilecek en dramatik olaylardan biridir.

  Her daim güçlü, kendine yetebilen, sağlam olmak zorundasınızdır lakin hayatla mücadelede, size zırh olabilecek, sizi destekleyecek o kutsal ellerden birini kaybetmişsinizdir.

  Hayatı kabuk bağlayarak, yaralarını kendi sararak yaşamayı öğrenmiş kadınlar kolay lokma değildir ey kuş beyinli varlık, haberin olsun!
  babasız kızların kolay tavlanabilmesi
  9 0 ...
 • dünyada bilim ve teknolojinin geldiği son nokta olan tübitak ile çalışma fikrinden dolayı insanların 28 defa düşünmesine sebep olacak çağrıdır. adama yurt dışında sınırsız imkanlar veriliyorken o imkanları bırakıp burada sırf siyasi görüşü muhalif falan ise yarın bir gün devlet düşmanı olarak yaftalanma ihtimalini tercih et diyorlar. koşarak geliyorlardır şimdi yoldalardır kesin.
  9 0 ...
 • tribünden özellikle sahaya ve kulübeye yakın yerden sataşmalar ve saldırılar olacaktır.

  rakip oyuncular özellikle valbuena, volkan,hasan ali,alper,şener, ekici, beşiktaştan oyuncu attırmaya çalışacaklar bakın buraya yazıyorum.

  eğer beşiktaş olur da öne geçerse hemen baskı arttıracaklar öyle ki, yönetim kurulumuz ve başkanımız ile kızlarına saldırılar olabilir, orası saracoğlu. barda filmindeki maç gibi geçmesini isteyecekler. tek beklentimiz allahın adaleti.

  valbuena
  ekici
  alper
  şener
  hasan ali
  volkan

  bu oyunculara dikkat. belki biri olmayabilir ama diğerlerinin hepsi sahada olacak.
  8 5 ...
 • benim en çok tepki gösterdiğim nokta bunun sanki cumhurbaşkanının kendi cebinden harcayıp halka dağıtmış gibi lanse edilmesidir. halkın parasıyla halka dağıtıyor ama halk bunu fark etmeyip seviniyor. ve sanki kendi cebinden harcamış gibi dağıtanı övüyor. benim takıldığım nokta bu.
  6 2 ...
 • Amerikalı askerlerin savaşlarda ölmesi ve amerikan halkının tepki vermesi , amerikan hükümetini çok zor durumda bırakıyor ve bu emperyalist ülke amaçlarına ulaşmakta zorlanıyordu.

  önce , suçluları orduya alarak bu tepkiyi gidermek istedi ,
  yine tepki gördü..
  sonra kimsesizleri orduya almaya başladı
  yine tepki gördü.
  çünkü amerikan halkı , ölümlere tepki veriyor , amerikalılar ölmemeli diyordu.
  robot askerler projesi çok maliyetli olduğu için amerika ne yapacağını şaşırdı..

  ve sonra çözümü buldular.

  öyle askerler bulmalıydılar ki, onlar öldüklerinde kimse üzülmemeli , hatta sevinmeliydiler.

  Amerika , cia tarafından , müslüman askerleri oluşturdu. bu " aptallar ordusu" islamiyet adına savaştığını zannedip amerikaya hizmet edecek böylece 1 tane bile amerikan askeri ölmeden savaşlar yapılabilecekti. ve bu " apttallar ordusu" ölümlerinde şehit oldukları için aileleri tarafından mutluluk ile karşılanacaktı..

  bu yöntem ile , amerika hem bölgedeki savaşan güçlerden kurtulacak, hem amaçlarına ulaşacak hemde silah ticaretini yapacaktı..

  yıllardır ortadoğuda silahların sadece ve sadece müslümanları öldürmesinin tek sebebi budur.

  kahrolsun amerika deyip , müslümanları öldüren müslümanlar bir gün bile sormadılar kendi kendilerine.. biz neden böyle yapıyoruz diye..

  en son örnek, iran !
  geçen gün iranda yapılan katliamda , bunun sorumlusunun amerika olduğunu ve intikamının amerikan yanlısı müslüman devletlerden alınacağını resmi ağız dile getirdi iranda..
  6 0 ...