• genelde pkk'ya karşı kapsamlı operasyonlarda ortaya çıkar. aşırı hümanizm soslu, her şeyi seçime bağlayan yüksek salaklık içerir.

ayrıca bu korkak tipler delikanlı gibi çıkıp pkk sempatizanıyım, pkk'yı haklı buluyorum diyemezler. barış istiyoruz, faşistler, insanlar ölmesi diye salak saçma slogan atarlar, kuru solculuğun arkasına saklanırlar.
    7 1 ...
  • karma sıfatları arasında kesinlikle ve kesinlikle berkin elvan da bulunmalıdır.
    8 0 ...
  • Bu kisa dünya hayatinda arkamda iyiki benim babam olmuşsun iyiki senin oğlun/kızın olmuşum diyecek insanlara sahip olmak.
    Lisede kaldığım 2 senenin ardindan acik liseye yazildim suan 65 kredim var ve sabah 8:30 - 18:00 çalışıyorum eve gelmem 7yi buluyor hatta tam yemek yiyorum 7 gibi oluyor. Bunu neden söyledim çünkü saat tam 7de oturuyorum ve 12ye kadar ders çalışıyorum. Şuan ise ara verdim biraz dersler karıştığı için. Eve gelip yemek yiyip dur 10 dk oturayım yemekler sinsin diyecek vaktim bile yok. Hatta yetersiz kalıyor günde 3 4 saat uyuyarak gecede çalışmayı düşünüyorum. Üniversiteye gidilecek yurtdisina cikilacak meslek ele alinacak. Ne icin? Mutlu bir aile icin. Bunlari neden anlattim çünkü etrafımda bi baltaya sap olamamış aldigi maasi ota boka harcayan cok insan var hepsiylede iletisimimi kestim mutlu muyum? Fazlasıyla. Kendinize bir iyilik yapin ve kendinizi gelistirin kitap okuyun bilgilenin. Umarim eşime Hayirli bir eş cocuklarima iyi bir baba olarak göç ederim bu dünyadan.
    13 1 ...
  • Biri, Konsere gitmek mesela *

Konsere gidilemiyorsa, konseri eve getirmek * aç son ses müziğini dinle. Son ses dinleyemiyor musun kulaklıkla dinle *

mümkünse aynı zamanda dans et * yalnız veya bir partnerle, farketmez. Bedenindeki biriken kötü enerjiyi terle attığını hissedeceksin.

Bir de duş aldın mı tamam *

Enerjik müzikler ve enerjik danslar benim gibi deli dolu bünyeler için şahane stres atma yöntemleri.

Akşam üstü coldplay' in konser linki geldi hediye, çıldırdım, göndereni yerim * https://youtu.be/kcriZ9xzRvc

Sonra aynı şarkıyı kylie ile söyledikleri görüntülerini de buldum, şahaneler * tabi bu kadar sakin dinleyemedim şarkıyı, kurtlarımı döktüm *

coldplay& kylie minogue- can't get you out of my head

https://youtu.be/PPAuyQ560MA
    17 7 ...
  • insanı hayrete iten destekler var.

-daha 1 ay önce abd zerrab üzerinden türkiyeyi sıkıştırıyordu. şimdi kolluyor.
    -rusya, hep kürtleri toplantıya çağıran bir devletti, ypg temsilciliğine izin vermişlerdi.
    -ermenilerden destek var(en ilginci bu zaten)
    (bkz: türkiyedeki ermenilerden afrin harekatına destek)
    -hollanda ile referandum seçimi için az kala savaş çıkacaktı. adamlar afrin hakkında öyle bir açıklama yapmış ki sanırsın ki mevlüt çavuşoğlu açıklama metnini yazmış .
    (bkz: hollanda nın zeytin dalı harekatını destek mesajı)
    https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
    -nato, daha 1 yıl önce türkiye'nin nato'ya üyeliğini sorguluyordu, hdp'li birkaç ismi natopa'da önemli koltuklar vermişti. şimdi afrin operasyonuna destek veriyor.

yahu bu rte sakın ülkeyi satmış olmasın. ciddi ciddi kıllanmaya başladım. ne oldu da bu ülkeler 1 yıl içinde 180 derece döndü.
    16 3 ...
  • Sabah akşam kadınlara hakaret edip sonra neden kadınlar bize yaklaşmıyor, kezban bu türk kızları vs diye ağlamayın. Kadınları sevin, bir eşya olarak değil insan olarak kabul edin. Sonra zaten onlar da sizi sever.
    7 3 ...
  • Gayet düzgün bi şekilde kendimi ifade etmeme rağmen hıncını beni donuzlayarak almış yazar. Bu mevzuda saflarımızın farklı gözüktüğü birçok yazarla konuştum kimseden bu dönüşü almadım, şaşırttı.

Dilerim mutlu olur.
    19 5 ...
  • sen ne dersen de, buraya ne yazarsan yaz herkes herşeyi biliyo sayın ibiş efendi..
    pkkyı da fetoyuda çosturan akpdir.

zamanında bu ikisiyle de ortaktı..
    açılım süreçleri, habur-imralı-oslo görüşmeleri, hocaefendimiz,dön ne olur, ne istediler de
    vermedik,türk okulları,ergenekon balyoz vs vs...
    siz cidden bu kadar aptal mı sanıyosunuz ya milleti..
    8 0 ...
  • şu zengin çocuklarına bazen cok özeniyorum lan. sırf üni okumak zorunda olmadıkları için. bok bok bilgisiz slayttan ders anlatan doçlar, akademisyenler, egoist itlerin egolarını cekmek zorunda olmadıkları için. elimde olsa hepsinin derisini yüzerim derisini. orospu cocukları. kendine profesör dedirttiren yardoç gördü lan bu gözler. profesör.. okulunuz batsın. cahil şerefsizler sizi.
    11 1 ...