• bir takım orosu çocugunun iftirasıdır.

bence piç olan sensin amına kodumun ne idigü belirsiz orospu çocugu hadi yine banla.

meraklanma peşindeyim mahkemelerde seni sürüm sürüm süründürmeden ananı sikmeden bırakmayacagım.

orospu çocuguna bak yav yılların pısırık fetöcüsü gelmiş bize ahkam kesiyor hadi lan orospu çocugu gidip andımıza karşı gelenlerle hesaplaşsana hadi banla beni de rahatla senin ananı sikecegim ama emin ol.
    8 3 ...
  • allah günah yazmasın cefakar annemin sütlaçını hiçbir zaman severek yemedim. tabi bunu ona hiç belli etmedim. her seferinde "anneciğim ellerine sağlık pek güzel olmuş..bi daha ki sefere de muhallebi yap olur mu?" diyerek gönlünü aldım. nitekim muhallebisi çok güzel idi.. bu nedenle sütlaça karşı çocukluğumdan ileri gelen bir sevgisizliğim söz konusuydu.. sütlaca olan bu olumsuz bakış açım uzun süre devam etti. askerliğim sırasında karşılaştığım Amasya'daki lokantanın ( ptt' nin yanındaki bahçeli lokanta) fırın sütlacı, sütlaça olan bu olumsuz bakış açımı adeta 180 derece değiştirdi..askerliğim bir bahar sabahı bittiğinde, bir fırın sütlaç müdavimi olarak çıkmıştım garnizondan dışarı. artık ben eski ben değildim..
    4 0 ...
  • Rte'nin yaptığı yeni açıklamadır:

https://www.vaziyet.com.t...urkcu-degilim-h37148.html

Reis önceden de gürcü olduğunu iddia ediyordu. Neyse en doğrusunu reisimiz bilir yarın aborjinim dese ben ona da inanırım.
    9 2 ...
  • Hayırdır amınakoyayım ya, heriflerdeki tribe bak, kürt çocuğuna nasıl türküm dedirtirmişiz. Ulan türkiye cumhuriyetinde sizin yeriniz ne ki gocunmayın diye kendi evlatlarımızı türküm dedirtmekten mahrum bırakacağız? Sizin potansiyel terörist piçleriniz rahatsızlık duyuyor diye bizim çocuklarımız niye türküm diyemiyor? Amele herif. Sanki iranda ırakta yaşıyor. Türk toprağında türk andını sike sike okutacaksın evladına. Veya okuldan alacaksın.
    6 2 ...
  • özel mesajda parası ile övünen hayvan
    Son zamaanlarda böyle tipler türedi sözlükte. Adamla tartışıyordum ve artık gına geldi,Sürekli uzun uzun paralaflar döşeyip taciz ediyor. Çalışmam lazım seninle uğraşamam gibisinden bir şeyler söyledim ve bana bordrolu çalışan filan demeye başladı. Mesleğimi daha söylemedim bile. Sanki hordrolu çalışmak suç, çok yanlış, büyük utanç. Ben utanırım ya böyle konuşmaya insanlarla. Asla onursuz bir adam olmadım. Yeri geldi hamallık yaptım inşaatlarda, yeri geldi holdinglerde çalıştım ama asla paramı hak etmemezlik yapmadım. Bu ve bunun gibi görgüsüz ayılar memleketi mahvediyorlar. Yazık len. Çalışan demir paslanmaz, kansız piç arlanmaz. 1200 TL Yatırım faizde 5k veriyormuş. Tipini siktiğimin görgüsüzü.
    13 5 ...
  • Önce eksini al. Sonra meral aksener i iyi tani.
    Meral aksener stepne olmaz.
    Vatansever bir kadin.
    Mhp li ve akp dumencilerin iftiralarina mertce dik duran insan. Kadin. Anne.
    Sizlere insanlik dersi veriyor hala anlayamiyorsunuz. Alismissiniz dumencilere kaptan size tuhaf geliyor...
    9 4 ...
  • türkiye yapı mimarisi düşünün,
    evlerin çoğunluğunda 60 x90 duş teknesi ve duş sistemi var,
    bu alanda siz sevgiliniz ile ancak duşa girer, sevgilinizin sırtına kese atabilirsiniz.
    türkiye şartlarındaki evlerin duşları sevişmek için yeterli alana sahip değildir.
    burada suçlu dış güçlerdir.
    5 0 ...
  • Cemal kaşıkçı olayı ile ilgilenmemek umursamamaktır.
    Araplar bir başka arabı öldürmüş.
    Zerre umurumda değil.
    Bana ne amk hain ortadoğu farelerinden.
    Yesinler birbirlerini.
    Dün bu ortadoğu farelerinin arabası bir otoparkta bulundu. Yavşak medya saatlerce oradan canlı yayın yaptı.
    Bizim ülkemizin çok daha önemli sorunları var.
    Örnegin sma hastaları bugün itibariyle tam 668 gündür ilaçsız.
    Yavşak medya bunu gündeme getiriyor mu? Hayır.
    Fox tv den tut a habere kadar her yerde cemal kaşıkçı.
    Sokayım cemal kaşıkçıya.
    Sokayım bütün araplara.
    6 3 ...
  • üzmüştür. hayat pahalılığı malum. siyasiler her ne kadar kriz yok her şey mikemmel deseler bile bir pazara çıkınca veya markete gidince, yemek salonuna oturup ailece karnımızı doyurak deyince durum netleşiyor tabi.

yıllar önce hatayda iken hafta sonlarının değişmez yiyeceği idi bu soslu döner. 1.5 milyon lira idi yanlış hatırlamıyorsam. iki elinle kavrardın ağaç dalı gibiydi maşallah. kendini zorlayıp öğle saat 12 civarlarında bundan 2 tane yiyince akşamında yemek yiyemiyordun ertesi sabahı ise hafif bir kahvaltı ile geçiştirebiliyordun. öylesine doyuruyordu insanı. birkaç sene içerisinde istanbulda açacağım lan bunun dükkanını. sözlükten gelenlere yarı fiyatına olsun hadi sabah sabah vereyim müjdesini *
    5 1 ...
  • Ayrıca bu nasıl bir manav ki diye merak ettiren manavdır.

50 liraya ejderha meyvesi filan satıyor hehalde. Ayrıca işe arabayla gelen çocuğu koleje giden kasiyer mi olur mk.

Kesin kadınla ilişkisi vardı ve kendisi müsade etti öküz öldü ortaklık bitti.
    10 0 ...