epilepsi

110.
  • Çok zor ve kötü bir hastalık. Sevdiğiniz birinin o durumda olması sizin elinizden hiç bir şey gelmemesi... Yazacak çok şey var da ne halim ne dermanım ne de isteğim kaldı. Bu da kötü bir anı olarak sözlükte kalsın.
    4 0 ...
  • Karşıdakinin işini kolaylaştırmak için daha da kötüye götürürüm ilişkiyi. Böylece daha kolay terk eder. Biz de böyle yardımseveriz. (bkz: swh)
    3 0 ...
  • ben gülüyorum bu adama. biliyonuz ben beni güldüren erkeklerden hoşlanırım.
    4 0 ...
  • itici sıfatı geçen bir başlığa fotoğraf atıp kezolar falan yazan herhangi bir yazardır.

reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla kendinizi itici çirkin şu bu diye etiketlemeniz ilgi çekmiyor. aptal görünüyorsunuz sadece.

saygılar.
    11 2 ...
  • minik bir siyasal islamcı hokus pokusu ile gerçekleşen mucize...

video;
    https://twitter.com/aykir...tatus/1309798783341998080

görüntülerde, normalde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza gitmesi gereken kızılay yardım kolileri açılıyor ve içinden çıkan ürünler itina ile suriye nur derneği kolilerine yerleştiriliyor.

kızılay'a bağış yapan vatandaşlarımız, yaptığı bağışlar kolilenip ihtiyaç sahiplerine teslim edildi zannediyor, ama vatandaşlarımızın dişinden tırnağından yaptığı bağışlar videoda görüldüğü üzre suriyeli derneğe gidiyor...

ulan kızılay...

bu kırdığın cevizler bini aştı.

bu kaçıncı rezaletin?
    7 2 ...
  • Adamlar o kadar imam hatip lisesi aciyor. Bu adamlari tatmin etmek zorundalar ki sonra seslerini cikarmasinlar.

Bu ulkede en cok bu ulke insani icin calisip hakkini alamayan saglik calisanlarina uzuluyorum. Okumalari ayri dert, calisma hayatlari ayri dert.
    4 0 ...
  • haberlerde görülmüştür. maske dolayısı ile makyajım gözükmüyor diyen kızlar bu sefer gözlerini makyajla süsleyip püslemişler. Neden peki? Tanımadığın insanların ilgisini makyajla mı çekeceğini sanıyorlar? Fikirler yok mu oldu? Önemli bir durum bence. ilgi çekmek Takıntılık yapmış.
    4 0 ...
  • Kadın çok korkmuş belliki. Utanma duygusu ve aileden de korku ile büyüdüyse cesaret edememiştir. Bir de ucunda çocuklar ve eşi var. Ne kadar tacizci suçlu olsa da türk toplumunda kadına kötü gözle bakılıyor. Bunları düşünüp sesini çıkaramamış olmalı. Olay o yuzden uzamışta uzamış. Şimdi artık gönüllü olduğunu söyleyecek ve kurtulacaktır büyük ihtimalle. O yüzden kız çocukları büyütulurken korkuyla değil de kendine özgüvenli buyutulmelidir. En ufak bir kotu olayda sesini çıkarmalı, kendini savunmalıdır.
    5 0 ...
  • Pandemiyi takmayıp düğün yapan akp li başkanı, kanuni Görevini yapıp ikaz eden ve uyaran polise: "sen akp düşmanı mısın?" Diye sür, birkaç gün sonra Virüse yakalanınca:"uyarıları dikkate alalım, maske mesafe hijyen kurallarına uyalım" diye sosyal medyada artistlik yap, duyar kas, kurallara uyan masum vatandaş pozunu oyna. Performans ve Oyunculuk harika..
    6 1 ...
  • bu adamı sevmiyorum çünkü ne dedigini pek anlamıyorum anladıgım kısımlarıda pek ilgimi çekmiyor ama bu kadar çok siyasi paylaşım yapıyor anlamıyorum. türkiye'de ünlü oluyorsun para kazanıyorsun ama başka ülke hayali kuruyorsun.
    2 0 ...