• --spoiler--

  O muhteşem dizi böyle saçma sapan bitti. Dünyaya 3 ejderha getirmiş, ejderhaları sayesinde night king ve ordusu öldürülmüş, yıllarca eziyet çekmiş ve mücadele etmiş olan kadın herkesin hiçbir boku olmamasına rağmen övdüğü ve sevdiği sümsük jon snow tarafından öldürülüyor. Sadece yazık diyorum. Yazıklar olsun.
  Yalnız en kralını da ejderha yaptı. Tahtı eritti, jon'a da dokunmadı sırf targaryen diye. Aldı dany'in cesedini uçtu gitti ejderha kayasına. Ama yazık oldu.

  --spoiler--
  1 0 ...
 • Sanırım ilk defa böyle bir durum yaşadım. Birini reddettim, hem de tüm açıksözlülüğümle. Dürüst olduğum için içim rahat ama 1-2 gündür tanıştığım biri olsa da kalbini kırdıysam diye endişeliyim. Ama suçun benim olduğunu düşünmüyorum. Hiç tanımadığın birine böyle bi teklif yapamazsın, bence yani.
  2 0 ...
 • Hiç bir yaptırımı olmaz. Büyük resmi gördüm demek istemiyorum ama bu küresel ticaretteki amerika payının azalmasının sinyalleri. Apple telefon satışlarındaki aslan payını samsung'a kaptırdı. Samsung zirveye yerleşti. Arkasından huawei'nin ciddi bir satış trendi var. Yazılımda ciddi bir rekabet içerisinde yer almaya başlayan bir doğu piyasası var. Bu saatten sonra google istediği ambargoyu koysun. Çin "moogle" ile girer piyasaya.
  3 1 ...
 • 32 yasinda ve evlenmeyi dusunmuyorsaniz .annenin aklinda gaylik ibnelik gibi bir takim dusuncelerin olusmamasi icin belli araliklarla yapilmasi gerek.

  siz oturun ben balkonu silecegim der ceker gider.

  ben de sıkılırim kalkar camlari silerim.
  partnerim supurgeyi acar.
  tozlari hep beraber aliriz.
  annem tesekkur eder benim eve geliriz.

  bu bizim aile ici rituelimizdir.
  4 1 ...
 • Mübarek Ramazan günü sahurumu yaparken denk geldiğim komik başlık. En son öğlen baktığımda sitkisiyrilan olarak adıma başlıklar açıyordu. adamın ne yarası varsa gece olmuş hala beni sayıklıyor. Bıkmadı tacizden.

  O kadar kolaysa, basitse sen olaydın siz olsaydınız akademisyen. Ama sözlük bekçiliği sizin için daha prestijli tabi. sen küçük beynini yorma böyle şeylere, daha sabaha var. El ayak fotoğrafı kovala. Belki güzel çıkar.
  8 2 ...
 • galatasaray

  20518.
 • her türlü pisliğe, piçliğe, puştluğa, namertliğe, oyuna, hileye ve en önemlisi adaletsizliğe rağmen sezonu 2 kupayla kapatmış ve 22. şampiyonuğunu kazanmış türkiye'nin en büyük spor kulübü.

  biz geçen sezon da şampiyon olduk ama bu kadar sevinmedik. bunun nedenleri belli. bilmeyenlere de itinayla hatırlatılacaktır elbette.

  ve tabi sırf aptalca bir taraftarlık içgüdüsüyle hükümetspor tarafında saf tutanlar da unutulmayacak.

  ulan galatasaray çok büyüksün ya. vallahi kendime gelemedim hala ya kaç saat geçti.
  10 8 ...
 • (bkz: The viper)

  Şu sözlükteki en değişik tip. Modlar bunu neden kayırıyor orası ayrı bir olayda gerçeği yazınca hemen ağlayıp sildiriyor nasıl bir torpili varsa. Gerçi sözlükte torpilin olsa ne lan ezikliğe bak.

  Eleman başlıkları takip edip atıyorum anın görüntüsünde bir yerin fotoğrafın atıyorsunuz ben oraya yakınım buluşalım hemen geleyim gibi damlıyor. Elemana cevap vermiyorsun ısrarla mesaj atıyor cevap vermeyince açık falan eksiliyor bildiğin takıntılı yani.

  Hayır sözlükte kızlara yürürsün konuşursun anlarım da bunun ki bildiğin sapıklık. Sözlükte 10 senedir bulunan biri olarak erkek kadın demeden bu sorunlu arkadaş dikkat edin. Özelde ağlar birazdan. Mod abilerine ağla bana ağlama hadi naş naş. Evet.
  10 1 ...
 • tengir budun

  1556.
 • (#41565998)
  saygı istiyorsan önce o saygıyı hak edeceksin samimiyetsiz herif. çok mu zoruna gitti sana zevzek demem? dilini tutmayı öğren o zaman. hükümet eleştirine katılmıyorum diye beni akitlikle suçlayacak kadar heyecanlı, şerefsiz diyecek kadar da fanatiksin. devletin yaptığı doğrudur veya yanlıştır demedim. meşrulaştırmadım hiçbir şeyi. dediklerin maalesef doğru değil. aklı olan herkes de görebilir bunu. şu anki eğitim sisteminin rezaletini de senden iyi biliyorum. senden tek istediğim bir çözüm yolu önermendi.

  ha peki sen naptın? kemik gören it gibi kahve ağzıyla bana saldırmayı tercih ettin. işte bu yüzden zevzeksin. şu sözlükte ne samimiyetine ne de seviyene asla inanmadım. şu ana kadar da haksız çıkarmadın beni. buradaki çoğunluğun nabzını tutarak yaptığın primciliğin midemi bulandırıyor.

  Edit: beyler kafanız yerinde mi? Kimse eğitim sistemini savunmuyor burada, az önce belirttim bunu. Abinizi savunmak isterken yanlış ithamlarda bulunuyorsunuz.
  20 8 ...
 • kolpacı avukatları beni tam 3 defa mahkemeye verdi.
  2 davamız halen sürüyor.

  aha bak bunu da yazacağım bir dava daha açın, açmazsanız hatırım kalır.

  delikanlı değilsin binali yıldırım. mert değilsin sen.
  yazıklar olsun sana.

  delikanlı biri, mert biri, göz göre göre şu yalanı söyler mi?
  https://twitter.com/BY/status/1129894409644990464

  sileceksin bunu, silersin diye başka bir link veriyorum;
  https://streamable.com/yidfv

  şimdi senin her sandıkta görevlin olacak, her sandıkta gözlemcin olacak, ama seçmene oy pusulası vermeyecekler, seçmenin tipine bakıp "aaa bu ak partili" deyip ona büyükşehir oy pusulası vermeyecekler ve bu konu ortaya çıkmayacak öyle mi?

  gerçekten şu dediklerine inanan bir ak partili var mı acaba?

  yazık...
  mert olun biraz ya.
  kazanırsın, kaybedersin, ama mertliğini, delikanlılığını kaybetmeyeceksin şu hayatta...
  12 1 ...
 • tarihcix ve kirtasiyecicocuk vardı bir de efsanelerden. bunlar da her kızın mesaj kutusunu ziyaret etmiştir mutlaka.

  1-2 kere yalandan kız gibi entry girdim "ihihihi" ile biten ve yemin ediyorum bana bile yürüdüler, mesajları hala kutumda durur.

  bekar mısınız? diye soruyor bir de. gönül de eylendirmiyor, ciddi düşünüyor pezevenkler. he desem nikahına alacak.
  20 0 ...