• hissetmiyorum.

  giriş notu; bu enrtyi siz okuyun diye degil icimi dökmek icin yazdım yani sizin icin sadece zaman kaybı.

  bugün bu cicege sahip olmak icin teyzeme dil dökerken annemin ev senin kurutup bakamadığın çiceklerin saksılarıyla dolu senin bi cicek mezarlığın var zaten bu da eksik kalsın diyince dank etti bazı seyler. tabire bak cicek mezarlıgıymıs. umrumda mı hayır. yine cicek alıp yine solunca ağlamaktan helak olup yenisini alırım ben. neden mi kendimi üzmeyi seviyorum. üstelik ciceklere olan tavrim insanlar icin de gecerli galiba biri hayatiniza girer ve cikar ve sürekli bu döngü devam eder. yani biri geliyorsa mutlaka gider. gitme ve gelme demeyi bilmek gerek. ciceklere bakamıyorsam bi daha cicek almamam gerek. bitmemesi icin baslamamak gerek. ama ben kendimi üzmeyi seviyorum. yarın sabah da ilk isim cicek almak.

  edit: cicek üzerine entry yazip cicegi bile ekleyemedim. dram.
  10 1 ...
 • iğrenç bir insandır kendisi. hakkında gerçek bilgiler vereceğim. itiraz etmesi de umurumda değil..

  öncelikle 1. nesil değil, 11. nesildir kendisi. 1. nesil hesabı sonradan satın aldı. ilk olarak 2016 baharında başka nickle yazıyordu. sonraları bu nickle geldi. 2017 başlarında 11. nesil bu nicke ait hesabı kapattırıp 1. nesil hesap satın aldı ve bu nickle yazmaya devam etti. ama asıl mesele bu değil..

  nickinin mevzusu da bu hikayede saklı...

  2016 baharı. muhtemelen mart ayındayız. benim de yıllar öncesinden bir entryim var. birini öldürünce polise yakalanmama yolları gibi bir başlıktaydı. taa 2013te yazmışım ve kusursuz cinayet nasıl işlenir? kendi çapımda anlatmışım entryde. derken bu mesaj attı, "işe yarar mı bu dediklerin? diye. nasıl bir kafaya ulaşmışsa ciddi ciddi başlıklarda yöntemler aramış ve benimkine denk gelmiş o kadar entrynin arasından. sordum sebebini. birini öldüreceğim dedi. şaşırdım yahu ciddi ciddi birini öldüreceğim deyince. aslında hiç huyum değildir özellikle o dönemler ama dedim kardeşim ver numaranı arayayım mevzu nedir anlat bana aslını diye. gönderdi numarayı ve aradım bunu. bakın burası çok ilginç ve iğrenç..

  bir kızla ilişkisi olmuş bu vatandaşın. kızla bir nevi fuck buddy takılıyormuş. takıldığı dönemler kızla yaptıklarını gizlice videoya almış bu geri zekalı. sonraları kız bu vatandaşı terk etmiş. yani elimde goruntuler var'ı. bu eleman da açık seçik porno tadındaki videoları kızın babasına göndermiş. babası kızla beraber mahkemeye vermiş bunu tabi. bu da kızın bu yaptıklarından sonra intikam almak için kızı öldürmeyi kafaya koymuş. hatta iyi hatırlıyorum bunu tanıdığım o birkaç gün içinde sözlükte cinayet ve intihar üzerine başlıklar açıyor ve entryler giriyordu.

  bana bunları anlatınca şok oldum. şerefsizlik yapmışsın da diyemedim açıkçası. "ayıp etmişsin sen de. yanlış yapmışsın gittiyse gitti değmez yazık etme kendine daha 20 yaşındasın be kardeşim' diyerek engel olmaya çalıştım. sanırım sonraları da vazgeçti..

  demem o ki arkadaşlar halen bu vatandaşla görüşenler varsa eğer hemen bağlantıyı kessinler. hele sevgili olan ya da bu tiple sevişmiş olanlar dikkat etsin kendine. saçma gelebilir bu tavsiyem ama olay maalesef böyle. iğrençsin!
  16 6 ...
 • yine bir film başlığı. yine eleştiriler üstüne eleştiriler almış bir film.. hangi film olabilir ki? tabi ki kaybedenler kulübü. ve onu savunacak olan yine yengec burger..

  ya hu 6 yazı yazılmış hepsi mi birbirine benzer? bunların içinde takip ettiğim yazar olmasına rağmen yapılan yorumlar neden hep aynı? film çıkalı 7 yıl olmuş. film de seks vaaaağğğr.. alkol vaaağğr.. tamam anladık bundan dolayı sevmiyorsunuz.

  hemen gidip sinem koballı romantik film izlemeliyim! peki.

  cem yılmaz'ın şöyle bir espirisi vardı. diyordu ki;

  ''bizim seyircimiz acımasız, o kesin. burada ne aktiviteleri harcadı bizim seyirci. dünya çapında insanlar geliyor da burun kıvrılıyor. film izliyor. titanik, aman finalde batıyor ne biçim film. bakış açısı bu.''

  kusura bakmayın ama adam sonuna kadar haklı. ''gereksiz eleştiriler gizli hayranlıksa eğer o da en çok bu filme yakışır.''

  bana bir türk filmi gösterin ki müzikleri bu kadar başarılı olsun, film içinde kitaplardan alıntı yapılsın..

  bence bu filmde çok seks var diyenler seksi en çok hayal eden ama bir türlü sekse kavuşamamış insanlar.

  bu arada yeri gelmişken söyleyeyim. seks yapmayı çok kafanıza takıyorsunuz. neden dünyanın en zor işiymiş gibi burada devamlı seks muhabbeti var onu da anlamış değilim.

  yazarın biri ciddi ciddi sıkılmadan sonuna kadar gelebilen var mı? demiş.

  ben geldim tatlım. hem de 4 kere bira içerken..

  bana fazla rahatsın falan demeyin lütfen olması gereken bu.

  eğer bu film türk filmi olmasa gayette çok beğenirdiniz kusura bakmayın.

  bu arada hala kadınlarla seks yapıyorlar ''bunlar nasıl kaybedenler'' diyen var.

  bir sahne var. sadece o sahne filmin adını özetler nitelikte.

  radyo işi için para almaları lazım. kaan ve mete görüşmeye gidiyorlar. onlara para teklif ediliyor ama onlar viski, köfte ekmek ve yol parası istiyorlar. çünkü para alsalar da onlar paralarını buralara verecekler. en son da kaan ''tüh yaa çikolata yazmayı unuttuk'' diyor.

  işte sizler her zaman çikolata yerine parayı tercih edeceğinizden o ''kaybetmişlik ruh haline'' hiç giremeyeceksiniz ve sene 2050 de olsa filmde seks var deyip eleştireceksiniz. *
  25 7 ...
 • •memleketim,vatanım,ülkem için inşallah hayırlı olan kişi kazanır.

  •••kitap adam siyaset sevmez ama belki birkaç kişinin kulağına küpe olur birkaç kelam edeyim.
  öyle zannediyorum ki buralarda oy verdiği- veya taptığı demek daha doğru olur- kişiyi ve partiyi söylemekten hiç gocunmuyorsunuz sevgili arkadaşlar.

  neden çünkü sanalsınız değil mi ? maskelerinizin arkasında kimse sizi tanımıyor.
  sizler oylarınızı kapalı bir kabin içerisinde vermiyorsunuz sanıyorum.bilmem ben kapalı bir kabinde veriyorum.

  •••soner hangi partiye oy vereceksin diye soranlara,bu benim mahremimdir söylemem derim.
  kitap adamın oy verdiği partiyi sadece kendisi bilir.

  sizlerin içerisinde de bu ülkede ki pek çok insan gibi partiye değil başındaki insana taptığı için oy veren arkadaşları ağzım açık bir şekilde gülümseyerek entrylerini okuyorum.
  verdiği partiyi ve kişiyi ahmakça ve bedbaht bir duruma düşmekten gocunmaksızın ulu orta yerde övüyor ve bağırıyorsunuz.

  •••gizliliğin ve mahremiyetin önemi keşke daha sağlam olsa.

  yahuu yine de ısrar edip sorar iseniz kitap adam hangi partiye oy vereceksin ?

  •••akp olmadan dinimi...
  •••chp olmadan atatürk'ümü...
  •••mhp olmadan devletimi sevebiliyorum evelallah.

  umarım bir gün çok okuyan,çok anlayan ve verdiği partiye bilinçli bir şekilde oy veren yeni nesilleri görmek bana nasip olur.
  •••ve tekrar ediyorum lütfen oy verin arkadaşlar.
  24 3 ...
 • millet ittifakı adına verdiğimiz taahhüttür.

  aktroller, korkmayın.
  söz veriyoruz, size insan gibi davranacağız.

  yaptığınız kansızlıkları, şerefsizlikleri yüzünüze vurup sizi utandırmayacağız.
  makarnaya, kömüre, bir cezve kahveye yıllarca milletin geleceği ile oynadığınızı, yoksulun yetimin hakkının "bu milletin amına koyacağız" diyenlere yedirilmesine sebep olduğunuzu kafanıza kakmayacağız.

  sizi insan yerine koyacağız.
  sahibinizin yaptığı gibi size köpek muamelesi yapmayacağız.

  size millet ittifakı sözü.
  size şerefli bir yaşam vaad ediyoruz.
  şerefinizi de yanınıza alın ve artık vicdanınızın sesini dinleyin.

  siz köle değil, insansınız.
  insan gibi yaşamaya ihtiyacınız var.

  24 haziran'dan sonra size insan muamelesi yapacağız.
  sözümüz söz...
  29 17 ...
 • Sanırım artık tayyip gitti.
  Artık bundan eminim.
  24 hazirandan sonra aktrollerle eğlenmek çok zevkli olacak.
  Dur bi orgazm sigarası yakayım.
  Ohhh yaktım evet.

  nasıldı o şarkı ya?
  hah buldum;
  bay bay hepiniz, hello loliniz.
  https://www.youtube.com/watch?v=OstYFFwsyRc+

  hadi bay bay...
  23 8 ...
 • Dünyanın neresinde olursa yaz mevsiminin tatil anlayışını benimseyememek, bunlardan hoşlanmamaktır. Denize girmeyi; kumsalda güneşlenmeyi, koşmayı ve yaz tatil beldesi olarak adlandırılan yerleri sevmemek.

  denizi izlemeyi ve soğuk havalarda sahilde olmayı severim ama kendimi bildim bileli denizde yüzmekten, güneşlenmekten hoşlanmam. Aslında sıcağın kendisinden hoşlanmam. Antalya, bodrum vb. Yerleri hiç mi hiç sevemedim. Yaz tatili denince akla gelen bu şeylerden çok sıkılır ve kaçarım.

  tatil denilen şeyin bunlarla sınırlı anlayışından olsa gerek tatilde yapılabilecek onca şeyden habersiz gibiyiz. Hoş ben bir sandalyede sınırsız kahve, sigara ve düşünce uğraşı ile çürümek kadar hiçbir şeyden zevk almam ama yine de bu tatil türlerinden başka şeyleri yapabilirim. Tabii avarelik ve öylece oturmayı hiçbir şeye değişmem.

  vallahi eğlenmeye bile üşeniyorum.
  25 4 ...
 • ece ayhan

  175.
 • Hayatı boyunca yoksulluk ve Sefalet içinde yaşayan şair; son dönemlerinde yattığı hastanede huysuzluğu ve aksiliği nedeniyle kendisini sevmeyen ve hizmet etmek istemeyen doktor ve hemşirelerin kötü muamelesine maruz kalır. Bunun üzerine refakatçisi ve arkadaşı ayhan bozkurt'a; dönemin başbakanı olan yakın arkadaşı bülent ecevit'i aramasını söyler. Ertesi günü hastaneye başbakanlıktan telefon gelir. Bizzat kendisi arayan bülent ecevit şair ile hasbıhal ettikten sonra ayhan, özel odaya alınır. Tüm hastane masrafları karşılanır ve kendisine her gün en sevdiği tavuklu pilav servis edilir.

  Biricik ikinci yenimizin, şiiri acıyla yoğurulmuş sürrealist şairidir. Bazı şiirlerini anlayabilmek ciddi kafa yormayı gerektirir.

  (bkz: şiirimiz mor külhanidir abiler)
  18 7 ...
 • Yazar kuzenim Jessica day'le yüzyüze yaptığımız eylem. Sadece 2 ya da 3 kere yaptık zaten. *

  Önce buluşulur.. sırasıyla gündelik hayat, dersler, müzik, sinema ve ilişkiler konuşulur. Daha sonra Kahve yapılır ve sıra sözlükle alakalı konuşmaya gelir.

  Arkaşlar hepinizin dedikodusunu yapıyorum demek isterdim ama sadece kötü sözlere dedikodu dendiği için ve ben genelde herkesin iyi yönlerini söylediğim için bu sayılıyor mu??

  Sadece sözlüğün elitleri, minnoşları ve ilgi çekmek isteyen yazarları hakkında güzelce konuşuyoruz.. eveeet hatta yakında altın günü yapabiliriz.

  Katılmak istiyorsanız Nütfen bize ulaşmayı unutmayın. iyi günler. *
  34 4 ...
 • Yazar kuzenim Jessica day'le yüzyüze yaptığımız eylem. Sadece 2 ya da 3 kere yaptık zaten. *

  Önce buluşulur.. sırasıyla gündelik hayat, dersler, müzik, sinema ve ilişkiler konuşulur. Daha sonra Kahve yapılır ve sıra sözlükle alakalı konuşmaya gelir.

  Arkaşlar hepinizin dedikodusunu yapıyorum demek isterdim ama sadece kötü sözlere dedikodu dendiği için ve ben genelde herkesin iyi yönlerini söylediğim için bu sayılıyor mu??

  Sadece sözlüğün elitleri, minnoşları ve ilgi çekmek isteyen yazarları hakkında güzelce konuşuyoruz.. eveeet hatta yakında altın günü yapabiliriz.

  Katılmak istiyorsanız Nütfen bize ulaşmayı unutmayın. iyi günler. *
  34 4 ...