• Ankara büyükşehir belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelerde ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimi gören öğrencilerin servis ücretini karşılamaya başlamış.

Sen nası bi kralsın Mansur başkan. Her gün başka bir icraat...

ankara bşb den yoksul ailelere servis yardımı
    9 0 ...
  • Adam Babacan bir tavırla kızı uyarmış, kız gelmiş adamın nickaltına kısmen özel hayatını ifşalamış.

50 yaşında adam sana mı soracak nereden sevgili bulacağını ?

Erector emmi yanındayız. Çoluk çocukla muhatap olma.
    9 0 ...
  • Bu gece yusuf fahir babayı rüyasında gören yazar. Astral seyahat yaparak yusuf fahir babayla havada uçarak gece Kadıköy şükrü saraçoğlu stadına indik. Yusuf fahir baba eliyle bir iki ufak hareket yaparak bana birkaç görüntü gösterdi.

Fenerbahçe galatasaray maçı başladığında, fenerbahçe maça çok hızlı ve oyunu rakip sahaya yıkarak bunaltıcı bir şekilde başlamıştı. Ama golü bulamamıştık. Sonra gs 30. Dakikadan sonra oyunu dengeleyip son 15 dakikayı üstün oynamış, ancak ilk yarı 0-0 sona ermişti.

ikinci yarı dengede başlamış gibi görünse de, fenerbahçe bir tık daha baskılıydı. Kontra yakalayan gs onyekuru ve adem ile fırsatları değerlendiremiyordu. Fenerbahçe 60. Küsur dakilarda haklı bir penaltı kazanıyor ve max kruse ile 1-0 öne geçiyordu. Bu dakikadan sonra baskısını artıran gs, bir türlü gol bulamıyor, bulamadığı gibi de 80. Küsur dakikalarda vedat muriqi'in golüne engel olmayarak 2. Golü ağlarında görüyordu. Ve maç 2-0 sona ermiyor, "valla bak gol yemeden bırakmayız lütfen" diyen fb defansı ve altay, gs'den uzatmalarda bir gol yiyor, golün isminde oyuna sonradan girecek olan ve etkisiz kalacak falcao yazıyordu. Maç 2-1 bitiyor ve Yusuf fahir baba görüntüyü kapatıyordu. için rahat olsun evlat diyerek beni tekrar gönderiyordu. inşallah tersine çıkmaz rüya. Hayırlısı.
    3 0 ...
  • aldığınız bütün hataların saat hatası sertifika hatası vb. sebebi ssl ne bilmeyenler için (bkz: ssl) ssl'in yenilenme işlemi çok basit maksimum 20 tl ila 50 tl arasında olan bir sertifika alıp sunucu ya hosting e kaydetmek en fazla 10 dakkalık iş ama bunu sadece zall yapabilir o da bu hatayı ne zaman fark eder sözlüğe girip bakar bilmem biri şuna twitter den haber versin ssl'in süresinin dolduğunu söylesin.
    5 0 ...
  • Sahsen benim yapamadigim olaydir. Asiri mantiklidir. Mesafe her zaman iyidir. Ben bunu basaramadigim icin genelde insanlar yuz bulup tepeme cikiyor. Ciddi kalamiyorum elimde degil.
    1 0 ...
  • Mantıklı insan işidir. insanı insandan korur zira günümüz insanlarının çoğu iyi niyetinizi suistimal edip yüz verince astarını istedikleri için gereklidir. Bu insanların Güven problemi had safhadadır, zamanında Çokca incinmiştir, aşılması kalın duvarları vardır, elinde değildir, hoşgörüyle yaklaşılmalıdır. Kimse bu noktaya durduk yerde gelmiyor. Ön yargılı insan cephesinden bakınca o soğuk, suratsız, mesafeli, ukala dediğiniz insanların çoğu nerede, nasıl davranması gerektiğini bilen saygılı ve seviyeli insanlardır genelde. Tanıyınca Çok eğlenceli bile olduklarını görür, utanırsınız.

Yani Soğuk değiliz aslında, gereksiz vıcık vıcık samimiyetlere girmek yerine zamanla oturan insan ilişkilerini tercih ediyoruz. hepsi bu.
    4 0 ...
  • https://www.planetdp.org/...roseannas-grave-dp37567#1

Diğer ismi Roseanna's Grave olan tatlı mı tatlı bir jean reno filmi. izlerken sık sık tebssüm ettiriyor, kullanılan cümleler şahane. Genel hatlarıyla gününüzü şenlendiricek bir film.
    Marcello'nun karısı roseanna kalp hastasıdır ve ölümü yakındır. Tek arzusu ise yaşadıkları kasabanın mezarlığına, kızlarının yanına defnedilmektir. Ama sorun şu ki bu mezarlıkta 3 kişilik yer kalmıştır ve yanında ki 2 dönüm arazi zengin bir admındır ve burayı kiliseye satma niyetinde de değildir. Bu sebeple marcello kasabada kimsenin ölmemesi için çabalar durur ki mezar yerleri dolmasın; hastanelere gider hastaları ve yakınlarını telkin eder, geçer yolun ortasına trafik polisliği yapar, emniyet kemeri takıp takmayanları kontrol eder, alkol almış olanları arabayla evlerine bırakır falan. Fakat bir gün hiç beklemediği bir şey de olur.
    0 0 ...
  • uyumayı ve alkolü boşver.

spora takıl. işine odaklan.

işin seni depresyona sürüklüyorsa işini değiştir.

yerini değiştir, cinsini değiştir. elinden ne gelirse.

fakat işin yarattığı çöküntüyü ne bir insan, ne de aşırı büyük bir şey olmadıkça bir olay yaratabilir.

depresyonun sebebi işsizlikse şayet hile yap.

içinde bulunduğumuz dünyada ayıbı gayıbı yok bu işin.

hırsız ol, çal çırp demiyorum ama hayatta kalmak zorunda olduğuna göre algılarla oyna, kendini değiştir, geliştir, bazen yapmasan da yaptım de.

öyledir ya zaten hayat; binmese de bindi derler.

fakat şunu unutma güzel kardeşim...

sağlık gittiğinde geri kalan her şey bomboş. hiçbir anlamı önemi yok.

önce can olacak ki cananlara halin kalacak.
    1 1 ...
  • yakın zamanda ülkemize de ulaşmayı başarmıştır. nerede kaldınız corona bey? gözümüz yollarda kaldı yahu. türkiye'yi gözümüzün önünde yok etmenizi sabırsızlıkla bekliyoruz. van'a zaten birşeyler demek zor. 1 hafta içinde haritadan sileceğinize inanıyorum.

şaka bir yana, cidden bu sefer bittik. şaka yapmıyorum. van'a giren, götümüzün dibine de girer.
    1 0 ...
  • (bkz: Fakat Müzeyyen bu derin bir tutku)
    Kitabın adından etkilenip dm atmayın lütfen kızlar. Sırf sevgilim namus cinayeti işlemesin diye kitabı almadım, özetini bile okumadım.
    1 1 ...