• Maalesef en büyük problemimdir.

Elde etmek yerine elde edebileceğini bilmenin yetmesi, tutku yerine heves barındırmak, süreklilik yerine değişime yönelmek, çabuk tüketmek gibi nedenleri vardır.
    9 0 ...
  • cizre

460.
  • Artık terörden arınmış her adımda ayrı bir tarih yatan, her sokağı her caddesi mazlum insanlarla dolu, dinler mitler ve efsaneler şehri.

Bir kere gittim hayatımda 3 gün kalabildim. çok güzeldir cizıre...
    mem u zin destanı da vardır.
    3 0 ...
  • ibretlik bi olaydır. a haber ve atv izlemekten gazeteciliği artık saray yalakalığı zannediyor zavallılar. gerçekleri görmekten bu kadar korkan beyinsiz bi topluluk hiç görmedik daha önce, en son çöplükten gta nın şifrelerini bulup fetö şifresi diye bu mallara anlatıyorlardı.
    12 5 ...
  • sorduğu sorulara dikkat edin. Ne demişler insanın ne dediğinden çok ne sorduğu neyi merak ettiği veya etmediği önemlidir bazen.

Örneğin iki kelime konuştuktan sonra nerdensin, yaşın kaç ıvır zıvır gibi yüzeysel sorular karşınızdakinin yüzeysel biri olduğunu gösterir.

Bunlar yerine düşüncelerinizi, fikirlerinizi tanımaya çalışan insan fikrimce değerli insandır.
    9 2 ...
  • biriniz de çıkıp rammstein dememiş. üzüldüm... belki hiç dinlemeyenler var ve çok sevecek?

rammstein'dır.

edit: adam zaten rammstein'dan sıkıldım demiş şimdi gördüm. olsun. başkası dinlesin o zaman. ben başkaları için yazmış olayım diyelim.
    5 0 ...
  • itfaiyenin hortumu ile tanışması gereken akp'lilerdir.
    https://streamable.com/yqjqg

tayyibin oğlu şimdi mi aklınıza geldi?
    mazot gübre fiyatları şimdi mi aklınıza geldi?
    bedavadan maaş alanlar şimdi mi aklınıza geldi?

siz hayırdır oğlum? sarı yeleklilere mi özeniyorsunuz?

millet akıllanmış da vesaire.
    siz gider 31 mart'ta yine ampule basarsınız.

24 haziran'da bu ülkeye yaptığınız ihanetin bedelini ödeyeceksiniz, hem de açlıkla...
    15 9 ...
  • Bu saatler türkiye'nin en büyük en köklü fabrikalarından birinde asılıydı.
    anın görüntüsü
    anın görüntüsü

Hiç şaşmazdı.
    Emekçiler bu saatlere bakıp çalışır paydos ederdi.
    Yıllar boyu binlerce işçi emekçi bu saatin gösterdiği zaman boyunca çalıştı, üretti, ülkeye katma değer sağladı.

Şimdi bu saatlerin tıkır tıkır çalıştığı o fabrika kapandı.

Hurdaya gitmesine gönlüm elvermedi. Aldım attım bagaja getirdim işyerine koydum.
    Şimdi baktıkça 50 yıllık dev fabrika aklıma geliyor içim cız ediyor.

Her fabrika bir kaledir. Kapanan her fabrika ülkenin bir kalesinin düşmesidir.
    20 0 ...
  • başkanlık sisteminin ilk ulaştırma bakanı mehmet cahit turhan'dan çapulculara muhteşem bir ayar.

http://www.cumhuriyet.com...rusuna_skandal_yanit.html

çok da şey değildir.

sonuçta bu çağda cep tel olsun, telsiz olsun haberleşme var, sinyalizasyon da neymiş.

kaza işte, olmuştur, geçmiştir.
    hızlı trenin fıtratında kaza var.
    9 0 ...
  • "hemen arka saftaydık ya kanka" cevablı sorudur. bizim camiye de gelmediniz lan hiçbiriniz. neden gelmiyorsunuz aynı safta namaz kılalım. çıkışta caminin ocağından çay ısmar edeyim..
    9 2 ...