• olur da bu adamlara gönlünüzü kaptırırsanız ve evlenmeyi düşünüyorsanız, bilin ki annesiyle evleneceksiniz. annesiyle arası iyi ise sıçtınız bacılarım.. annesine çok bağlıdır, o ne derse odur. aksi olamaz.

  o yüzden bu erkeklerin annesini tanıyın daha çok. eğer annesi iyi huylu, yumuşak kalpli ve gelinini oğlunu kendinden ayıran bir tehdit olarak görecek biri değilse çok güzel. ancak biraz olsun aksini sezdiyseniz koşarak uzaklaşın bu erkekten. aksi iddia edilemez; 3 yıla ya boşanırsınız ya da kavga dövüşlü bir evliliğiniz olur.

  evet, yengeç burcu erkekleri hakkında hiçbir yerde dile getirilmeyen bir gerçek bunlar maalesef. bir kova erkeği olarak 8-9 tane yengeç erkeğiyle arkadaşlık yapmış biri olarak tecrübelerim en azından ilişki açısından budur. en yakın ve çocukluk arkadaşımın yengeç olduğunu da belirtmek isterim.
  5 1 ...
 • Bacımızdır.

  Bunların evli olanları daha da fenadır. Evinde ne olup bitti, ne yedi ne içti, kim geldi, kim gitti, o ne dedi, bu ne dedi, eşi nerde, nereye gitti, nereye gidecek, afedersin haftada kaç gün sevişirler, kısaca her b.*ku anasına anlatmazsa ölecek tiplerdir bunlar.
  Günde on defa anasını arar.
  Özel hayatı yoktur, onun için, anne ile oğul arasında gizli, saklı yoktur.

  Var böyle manyaklar!
  Evlerden, kadınlardan ırak!
  11 0 ...
 • Şu cümleyi bir türk söyleseydi, hemen ırkçı, faşist, kafatasçı ilan edilirdi. Kürt söyledim mi demokratik hak oluyor..

  Bunların övünecek nesi var ki bu kadar şişiniyorlar, çözemedim.. Demek ki milliyetçilik her milletin içinde bir içgüdü olarak varmış. Milliyetçiliği hiçbir ideoloji yok edemez..

  Bunların milliyetçiliği türk düşmanlığı üzerine kurulu ama.. Ben bir türk olarak türklüğümü seviyorum, bununla istediğim gibi de övünürüm. Diğer türklerin de bunu yapması lazım. Kürtler dahi övünüyorlar, biz niye övünmeyelim ki?? Ne mutlu türk'üm diyene cümlesini bile "ırkçılık" sayan geri zekalı türkler var.. Siz burada ırkçılık edebiyatı keserken, bunlar aşırı bir ulusal dayanışma içerisindeler..

  Türklerde, kürtlerin sahip olduğu milliyetçiliğin zerresi yok.. insaniyetçilik, hümanizm, politik doğruculuk, ümmetçilik zırvalarıyla ulusal bilincimizi kaybedeceğiz.. Türklerin acilen ulusal dayanışmaya sahip olması şart. Ulusal dayanışmanın olmadığı milletler, sıradan bir topluluk olma yolunda ilerler.. Türkler de sıradan topluluk olma yolunda ilerliyorlar.. Bilge kağan cidden çok haklıymış.. Türkler başlarına bela gelmedikçe, bir türlü uyanamıyorlar.
  3 0 ...
 • derdin ilaç yazdırmaksa git aile hekimine sürekli kullanılacak raporlu ilaçlar sistemde kayıtlıdır randevusuz aile hekimine git yazdır. haa amaç kontrol muayenesi ise mutlaka randevu bulunur ama hadi bulamadın diyelim git hastaneye doktor 6 ay sonunda kontrole çağırmıştı deyin size sıra verirler, hemen işkembeden sallamayın biraz kafayı çalıştırın , sizin tembelliğinize sistem ne yapsın.
  t: olmayan rezilliktir.
  9 1 ...
 • ne diyeceğimi bilemediğim tweettir. dedesi bu vatanı satıp giderken kendisinin böyle bir tweet atması, atatürk'ün ve milli mücadele kahramanlarının bizi nasıl ruh hastalarından kurtardığının göstergesidir.

  https://twitter.com/ORHAN...tatus/1366637589776728067
  6 0 ...
 • dünya haritalarında kullanılan Mercator projeksiyonu gerçekte yüzölçümü daha büyük olan ülkelerin, yüzölçümü kendisinden daha küçük ülkelerden daha küçük görünmesinin sebebidir. yuvarlak dünyayı düz bir zemine aktarma zorluğunun yanı sıra ayrıca ülkelerin bunu bir propoganda kolu olarak kullanıldığını da düşünüyorum.

  Merkator'ün yöntemiyle yapılan haritalarda sadece Ekvator çizgisine yakın olan bölgeler gerçek yüzölçümlerine yakın olarak çizilebilir. Kutuplara doğru gittikçe şekiller bozulmaya başlar. Bu nedenle Rusya, Kanada gibi ülkeler haritada büyük yer kaplarken Afrika kıtası ekvator çizgisine yakınlığı nedeniyle bu ülkelerden daha geniş yüzölçümüne sahip olmasına rağmen daha küçük görünür.

  https://www.cnnturk.com/t...daha-buyuk-gorunur?page=9
  5 0 ...
 • büşra

  260.
 • Hayatımda tanıdığım en o...nun ismiydi.
  Markette hırsızlık yapar faturayı personele keserdi

  Ah bir karşıma çıksa sabaha kadar duvardan duvara halı gibi carparim valla.
  3 0 ...
 • Irak'ın devrik lideridir. Liderliğinde pkk'yı ve ırak-iran savaşında orduya ihanet eden kürtleri inim inim inletmiştir. Ülkesinin birliğine ve bütünlüğüne önem veren bir kişiydi. Sıkı bir arap milliyetçisidir. Litrelerce kan verip kuran-ı kerimi yazdırmıştır. Kendisinin yumruğundan korkan kürtler, ne yazık ki türkiye'ye kaçmıştır.. Saddam işi biliyormuş valla..

  Şimdi ıraklılar, saddam'ı arıyorlar.. Ne kadar acımasız ve sert bir lider olsa da kannımca ırak gibi bir ülke için, iyi bir liderdi. Amerika kendisini devirince, halkının gözü önünde asılmıştır.. O asılma anı da hiç gözümün önünden gitmez..
  5 1 ...
 • kilogram fiyatı 750 tl ile piyasaya arzı endam eden eriği karşılama cümlesidir.

  https://odatv4.com/erik-c...ini-solladi-02032120.html
  4 0 ...
 • Diskinizda kan, yag, asiri kotu koku ve ishalden baska ek bir sikayetiniz yoksa
  , dumduz sulu ishal geciriyorsaniz Haslanmis patates, yogurt, kefir, bol su.

  Ya da gitmisken eczaneye ugrayip probiyotik isteyebilirsiniz.

  Yok eczaneye kadar gidemem fena circir olmusum diyorsaniz patates ve kefir falan alin.

  Ya aslinda o kadar kotu degilim, eczaneye de giderim, hatta ortalikta dolanayim biraz cikmisken hazir yasaklar da kalkti ama ishalim iste diyorsaniz bosu bosuna ugrasmayin. Bol su icin, dinlenin.
  3 0 ...