• Doğrusu nefret etmektir.

  Bir bakıyosun anneler günü. Atlattık çok şükür diyosun geliyo babalar günü.
  Hadi ondan da kurtulduk diyorsun başlıyor sevgililer günü o günü bugünü ebesinin hörekesi.
  Normalde birbirinin yüzüne bakmayan insanlar böyle günlerde oy senin sümüğünü yerim samimiyetine kapılıyorlar. Buram buram iğrençlik, buram buram gösteriş.
  6 0 ...
 • danimarkalı dance-pop grubu aqua'nın aquarium* albümünden bir şaheser. adeta geçmişe geri dönmek istersiniz bazı zamanlarda.

  sözleri;

  Give me time to reason,
  Give me time to think it through
  Passing through the season,
  Where I cheated you

  I will always have a cross to wear,
  But the bolt reminds me I was there
  So give me strength,
  To face this test tonight

  If only I could turn back time,
  If only I had said what I still hide
  If only I could turn back time,
  I would stay for the night, for the night

  Claim your right to science,
  Claim your right to see the truth
  Though my pangs of conscience,
  Will drill a hole in you

  I've seen it coming like a thief in the night,
  I've seen it coming from the flesh of your light
  So give me strength,
  To face this test tonight

  If only I could turn back time,
  If only I had said what I still hide
  If only I could turn back time,
  I would stay.

  The bolt reminds me I was there
  The bolt reminds me I was there
  0 0 ...
 • Tiktok mu ¿ Bari Twitter olsa Instagram olsa anlamaya çalışacağım da tiktok mu ? Zehir içmiş ya bu kadın, nasıl kadın iki çocuk bakmış büyütmüş bir de vay anasını bir uygulama yüzünden sanal ortamda varolan bir hiçlik bulutu yüzünden öyle mi ? Yazık günah gerçekten mahşer yerinde neden intihar ettin dediklerinde düşünsene tiktoka giremedim diye diyorsun Allah korusun olur iş değil. ( evet uygulamanın tiktok oluşuna şaşırdım kadının herhangi bir sosyal medya platformu yüzünden intihar edişine değil dijitalleşen dünya ayağına elalem her boku yapıyor bütün hayatları internet üzülüyorum.)
  0 0 ...
 • tabiki de karşı tarafı düşünerek masturbasyon yapıp, boşalmak.

  Eğer bir tiksinme geliyorsa, asla ama asla görüşmeyin. bu tamamen hormonsal kafayı yeme durumudur. seks yapılırsa sonrasında pişmanlık duyulur (erkeklerin büyük çoğunluğu bu durumdadır )

  bir soğukluk geliyorsa olsa da olur olmasa da olur denir. ( ilişki ilerlerse sebepsizce bağlanma durumu gerçekleşir, bu sevilmeyen şeylerin yapılmasının, insanda sebepsiz çekim oluşturmasından kaynaklıdır. bağlanma duygusu yaratır. ve hayatınızı büyük ölçüde etkiler) mesela sigara içmek istenmez ama içilmeye devam edilir. bağımlılık oluşturur istenmeyen şeyleri yapmak.

  nötr ise gerçekten sağlıklı ve güzel bir ilişki yaşanır demektir. üstüne biraz da hoşluk duygusu geldiyse, ilişkiyi doğru yönlendirmeyle, nur topu gibi mutluluğunuz olur.

  eğer hala isteniyorsa, aşırı istenmiş demektir. bunun sağlaması birlikte olduktan sonra yapılınır. genellikle nötr veya soğukluk frekansına düşülünür ama hala isteniyorsa çıldırmaya hazır olun. sonu genellikle terk edilmenizle sonuçlanır.
  1 1 ...
 • e ticaret

  44.
 • Son bir aydır ciddi ciddi organik boyalı ahşap oyuncak sektöründe faaliyet yürütmeyi düşündüğüm alan.

  Kosgeb destekli olarak, bayan istihdamın tasarladığım modelleri imal edeceği, okul kreş gibi yerlere ücretsiz ürünler gönderip sosyal sorumluluk projeleri geliştireceğim, çocukların yaş gelişimine uygun, el becerilerini geliştireceği, zihinsel faaliyetleri artırıcı, tamamen özgün ahşap oyuncaklar üretip olabilecek en düşük fiyat politikasıyla önce yurt geneline daha sonra Avrupa’ya pazarlayacaktım. Hatta fabrika satış mağazasının içinde çocuklar bir oyun parkında oynar gibi bu oyuncaklarla ücretsiz olarak da oynayabilecekti.

  Bu amaçla hemen alan adlarını kontrol ettim. Biraz klişe olacak ama ilk olarak aklıma oyuncak atölyesi geldi. Bu alanda faaliyet gösteren bir firma zaten vardı, enseyi karartmadım olmadı biz de oyuncak fabrikası deriz dedim. Demez olaydım o da alınmıştı.

  Ulan dedim kendi kendime biraz daha enternasyonel birşey bulmam lazım, neticede nihai hedef Avrupa pazarı. Tamam lan dedim toyfabrik olsun. Gözlerimde o an eurolar ışıldadı lan sözlük. Hemen gugılladım bi de ne göreyim. Toyfabrik Alman menşeli bir vibratör, dildo üreticisi çıktı amk! Şu an metni hazırladım orospu çocuklarını çocuk ve gençlerin bilişsel ve zihinsel gelişimini olumsuz etkiliyor diye almanya sanayi bakanlığına şikayet edicem. Kimse genç dimağları zehirleyemez taam mı!
  2 0 ...
 • tüh ben de kendimi tek ve özel sanmıştım. meğerse herkese aynı şeyi yapmış. aldatıldım, kandırıldım, duygularımla oynandı.
  3 1 ...
 • Benim için tamamen o kafadan çıkmış olmaktır. Bütün güzellikleri ya da boku püsürü bir yana evlilik benim gibi insana yaramaz. Aksine daha agresif daha saldırgan yapar. içimden geçen bir şeyi her yapmak istediğimde kendim dışında bir karar organını daha düşünmek zorunda kalmak ruhumu yorar ve buna asla alışamam. Bu Da beni zamanla saldırgan hale getirir. GöZünü kapatıp her şeye eyvallah çeken, aman Ali Rıza bey ağzımızın tadı bozulmasın diyenlerden değilim ben. Üstüne giderim, sorgularım, eleştiririm. Boyun eğemem. insanın kendini tanıması gerek. Kendime de karşındakine de yapmak istemem böyle bir şeyi.
  7 2 ...
 • on ikinci nesil yazar.
  (bkz: #41698953)

  yavrum bana laf atıp nickaltı açtırıyorsun ama? hoş mu bu yaptığın?
  ortalama altı güzellik ortalama üstü kilo falan... ucuz değil mi sence de?
  yoksa tanışalım mı dediğinde hayır cevabı verdiğim için içerledin mi sen?
  yapma öyle lütfen. üzülürüm. taş gibi hanımlar var burda onlarla ilgilen lütfen.

  öpüyorum.
  9 1 ...
 • WhatsApptan bana gönderdiği evrağı yanlışlıkla sildiği için ona tekrar yollamamı isteyen müdürümü telefona "Keloğlan" diye kaydettiğimi ve evrağı bana gönderenin isminin kabak gibi ortada olduğu ekran görüntüsünü, görüntüyü gönderdikten sonra farkettim.

  Eger bugün hala kiramı ödeyebiliyorsam "herkesten sil" sayesinde. Adamsın "herkesten sil."

  Bir WhatsApp efsanesi.*
  6 0 ...
 • adam "oğuz türkmenleri çingenedir" diyor.
  üstelik kendisinin de türk olduğunu iddia ediyor.

  kafayı yemiş.
  çernobil faciasında bile türkiye'yi suçlayan bir adam. sovyet politbüro üyesi sanki.

  yörüklerin çingeneliği meselesine gelince.

  yörüklere çingene denildiği doğrudur.
  bunu diyenler siyasal islamcılardır.

  yörüklerin göçebe olmaları sebebiyle onlara "çingene" demişler zamanında.

  misal balıkesir'in dursunbey ilçesi ile bursa'nın orhaneli ilçesi arasındaki bir mevki "çingene yurdu" olarak adlandırılır.
  oysa ki bu bölge bir türkmen yurdudur. hiçbir zaman çingeneler bu bölgede yaşamamıştır.
  bu tanımlama tamamen yörüklerin göçebe olmasından kaynaklıdır.

  barış hemen şimdi nickli yazarın nasıl bir türk düşmanı olduğunu bilmeyen yok.
  o yüzden yörüklere "çingene" diyerek aklı sıra hakaret ediyor.

  ha, ben çingene tanımını asla ve kata hakaret kabul etmem.
  bilakis çingeneleri severim. çingeneler iyi insanlardır. ama yörüklere çingene demek ve bunu sinsi bir şekilde hakaret amaçlı söylemek tam bir yavşaklıktır ve yanlıştır.

  edit: şu fotoğraf 1880 yılında alman antropolog felix von luschan tarafından çekilmiş, fethiyeli bir yörük türkmen'e ait fotoğraf.
  elazığ baskil teslim abdal köyü mezar taşları

  baris hemen simdi'ye göre bu fotoğraftaki adam çingene...!!!
  şaka mısın ihtiyar sen?
  10 1 ...