• Egolu değil de zekasız diyorum ben.
  Kaslardan beyine hava gitmemesinden, beyin yollarına giden damarlarının tıkanmasından, tek meziyeti protein tozuna abanıp kas yapmak olan birine egolu dahi demem. Mal derim.
  Anca Starbucksta babetlerinizle oturur karı kız kesersiniz tırrekler.
  6 2 ...
 • değerli kulüp üyelerine ilk sürprizimiz.

  bu ayın 20'sine kadar herhangi bir gratis mağazasına gidiyorsunuz ve "ben, uludağ sözlük ponçik kabul edilmiş kozmetik kulübü üyesiyim" deyip kasiyer kıza başlığın ilk entrysinde yer alan nickinizi gösteriyorsunuz anında yüzde 10 indirim kazanıyorsunuz.

  güle güle harcayın.
  6 1 ...
 • olgunlukla alakası yoktur. değişen yaşam standartları ile alakalı bir durumdur. önceden evi, arabası ve hatta çeyiz düzecek parası olmayan insanlar bile yuvadır deyip evleniyordu. zengin olup şanslı olanlarınız haricinde anne babanızın mal varlığına bakın bir de evlendikleri zamandaki ellerinde olana bakın. 20-30 senede beraber özveriyle elde etmişler neye sahiplerse. şimdi evlenmek için bir ev sahibi olmak, iyi bir iş sahibi olmak neredeyse şart. bunlara kolay erişen insanlar da gündelik eksikliklerde memnuniyetsizlik buluyor. beraber yola çıkılacak insan sayısı az bu sebepten.
  4 1 ...
 • tcdd genel müdürü isa apaydın.

  bu sabah saatlerinde tren kazasının yaşandığı anda twitter hesabı şu şekildeydi;
  tcdd genel müdürünün türk bayrağına sığınması

  13 aralık 2018 ankara tren kazası haberinden sonraki birkaç saat içinde twitter profili değişti böyle oldu;
  tcdd genel müdürünün türk bayrağına sığınması

  daha da yoruma gerek var mı?
  11 2 ...
 • barış terkoğlu' nun bugünkü köşe yazısı başlığı. çerçevelet as duvara.

  Farkında mısınız?
  Fethullah Gülen’i 2008’de beraat ettiren kararı verenler, ilhan Cihaner’e kurulan kumpasta ise FETÖ’nün tezlerini destekleyenler bugün yargının tepesinde.
  Farkında mısınız?
  FETÖ imamı Suat Yıldırım’ın çalışma arkadaşı, örgütün derneği KADiP’in Yönetim Kurulu Üyesi, Abant Toplantıları’nın katılımcısı, Dinlerarası Diyalog çalışmaları için Vatikan’a yol yapan Ali Erbaş bugün Diyanet’i yönetiyor.
  Farkında mısınız?
  Erdoğan’ın tehdit edildiği toplantıda en önde oturan, Bilal Erdoğan’ın ortağı Mehmet Gür TUSKON davasında ifadeye bile çağrılmadı. Bilal Erdoğan’ın Akıncı Üssü davasına Adil Öksüz ile ABD’ye gidip gelenler arasında görünen ortağına da bugüne kadar soru soran olmadı.
  Farkında mısınız?
  Zaman gazetesi hisselerinin 2014 yılındaki sahibi, sık sık Pensilvanya’da “arınan” Fettah Tamince, soruşturmalardan Cumhurbaşkanı avukatlarının “başarılı” savunması sayesinde kurtuldu.
  Farkında mısınız?
  15 Temmuz darbesinin beyni Adil Öksüz, kolunda Hava Kuvvetleri armalı saatle gözaltına alındı. Emniyet’e sorguya ısrarla götürülmedi. Savcının 2 kez tutuklama istemesine rağmen “tarla bakmaya geldi” diye serbest bırakıldı. “Pes” eden savcı “Fethullahçı zihniyet hâlâ yönetiyor” diyerek görevini bıraktı.
  Farkında mısınız?
  Bazı davalara “para iddiaları” karıştı. Kimi savcılar görevden alındı. Polis, hapisteki FETÖ sanıklarından ifade bile aldı. Geçen hafta istanbul’daki bir savcı, mal varlığındaki 660 bin TL açıklanamayan artış nedeniyle görevden alındı.
  Farkında mısınız?
  AKP izmir il Binası’nın 15 Temmuz’da bile mal sahibi, Işık Sigorta’nın da Gediz Üniversitesi’nin de kurucusu Ahmet Küçükbay tutuklandıktan sonra, en bilinen markasına AKP’ye yakın Mustafa Latif Topbaş ortak oldu. Küçükbay’dan istenen bir dizi paradan sonra yandaş medyada aleyhindeki haberler durduruldu. Etkin pişmanlıkla tahliye edildi. Kaynağı örgüt olanlar hariç, serveti iade edildi.
  Farkında mısınız?
  FETÖ’de ilk akla gelen “çatı davası”nda 72 sanıktan sadece 7’si tutuklu. Kalanlar nerede? 65’i de firarda. Haklarında yakalama kararı çıkmadan isimlerini yandaş medyada çarşaf çarşaf yayımlatanlar, yurtdışına çıkışlarını da izledi.
  Farkında mısınız?
  Bank Asya’ya para yatırma suç delili sayılırken bankanın sahipleri hakkındaki iddianame yeni çıktı. Farkında mısınız? 15 Temmuz’a kadar FETÖ’nün yayın organlarında nutuk atan, “Ben Hizmet hareketini bir terör örgütü olarak görmüyorum” diyen parti lideri AKP listelerinden milletvekili oldu. Partisi Cumhur ittifakı’na katıldı.
  Farkında mısınız?
  Kot markasıyla ünlü TUSKON yöneticisi işadamı, adliyeden “ifademi verdim ve aynı gün işimin başına döndüm” diyerek çıktı. Davaya giren MASAK raporu ise Bank Asya’ya yatırdıklarının, FETÖ kurumlarına darbeye kadar aktardıklarının listesini veriyordu. Zaten koca TUSKON dosyasında bugün hapiste 10 kişi var. Tabii ki kalanlar aramızdalar!
  Farkında mısınız?
  Fethullah Gülen’le sevgi dolu fotoğrafları ortaya çıkan Nurettin Nebati, Berat Albayrak’ın yardımcısı oldu. “Nasıl oldu” diye soran Nurettin Veren gazetesinden kovuldu.
  Farkında mısınız?
  “FETÖ ile nasıl mücadele edilmeli” raporu yazan Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı’ndaki daire başkanının telefonundan ByLock çıktı.
  Farkında mısınız?
  Türkiye’de birileri “evlerinden incil çıktı” haberleri yapıyor. Yurtdışındaki Fethullahçılar bunları kendini haklı göstermek için kullanıyor. Türkiye’deki saçmalıklar FETÖ tanıtımına malzeme oluyor.
  Farkında mısınız?
  Adalet Bakanı, birkaç gün önce yurtdışında FETÖ ile mücadelenin kaybedildiğini adeta itiraf etti.
  Farkında mısınız?
  Yargı imamları yakalanıp ceza bile alsa onlarla irtibatı ortaya çıkan bazı hâkim ve savcılara kimse soru sormuyor.
  Farkında mısınız?
  FETÖ’nün diğer tarikatlara sızarak yoluna devam ettiğini yazan Emniyet’in mahrem yapılanma raporu sumen altı ediliyor.
  Farkında mısınız?
  Medyada dün en ateşli Fethullah propagandası yapanlarla, bugün herkesi FETÖ’cü ilan ederek tutuklama listesi açıklayanlar aynı kişiler.
  Farkında mısınız?
  “Herkes” FETÖ’cü olursa aslında “kimse” FETÖ’cü olmaz. Bu sıralar “herkes FETÖ’cü” ile “kimse FETÖ’cü değil” arasında dikkat çeken uyum var.
  Farkında mısınız?
  15 Temmuz şehit yakınları ve gazileri darbeden sonra yaşananlara isyan ederek küsüyor.
  Farkında mısınız?
  Hem Pensilvanya’da hem Ankara’da birileri “FETÖ ile çözüm süreci”ni fısıldıyor. “FETÖ ile mücadele”deki tesadüf sayılamayacak gidiş, Türkiye’yi ancak af ile sıyrılabileceği bir enkaza götürüyor.
  Farkında mısınız?
  Bütün bunlar olurken Necati Doğru’ya ve Emin Çölaşan’a FETÖ davası açılıyor.
  Tehlikenin farkında mısınız?
  6 2 ...
 • meczup fatih tezcan'ın 13 aralık 2018 ankara tren kazası sonrası attığı tweet ile hızlı tren müteahhidi, "bu milletin amına koyacağız" vecizesinin sahibi mehmet cengiz'i yalamasıdır.

  bugün meydana gelen tren kazası ve son 48 saatte yaşanan içinde cengiz holding'in dahil olduğu birtakım olaylar tesadüf değilmiş, araştırılmalıymış.

  tweet şu;
  https://twitter.com/fatih...tatus/1073094617602637824

  ekran görüntüsü;
  fatih tezcan ın mehmet cengiz i yalaması

  ulan mal fatih!

  bunlar tabi ki tesadüf değil.
  cengiz'in yediği yoksul yetim hakları burnundan gelmeye başladı.
  kaçış yok.
  ilahi adaletin tesadüfü olmaz da, sen nasıl bir yavşaksın ki 9 insanımızın öldüğü bir kaza sonrası bu yandaş müteahhidi savunmak için siper alıyorsun?
  6 1 ...
 • Bunun en acısını yemiştim, asabiydi sanırım adı.
  Bakın arkadaşlar, ben acı süs biberi leblebi gibi yiyen insanım, bunu yerken ağlamıştım.
  Ama yine de bitirdim Ehehe.
  6 0 ...
 • Bir Alfred Hitchcock filmini yarısına kadar izleyebildiginiz diye,googlela Stanley Kubrick yazıp filmlerini ezberlediniz diye,kültürlü olmuyorsunuz. Geceleri evde cayinizi demleyip 3 saat entrika dizileri izliyorsunuz gizli gizli. Kültürlü olmak önce kendi cografyanda olana bitene hakim olmakla baslar. O yüzden sizi dizilere verdiginiz şansı,yerli filmlere vermeye davet ediyorum.
  Şöyle de tamamen yerli filmlere odaklı film seçerken size yardımcı olacak bir link bırakıp onerilerimi söyleyeceğim.
  Link:
  https://koalaninfilmdefteri.wordpress.com

  Onerilerim:
  Fakat Muzeyyen Derin Bir Tutku Bu
  Kar
  Sarmaşık
  Sınav
  Her Şey Çok Güzel Olacak
  Masumiyet
  Ahlat Ağacı
  Polis
  Aşkın Gören Gozlere Ihtiyaci Yok
  Arkadaslar Arasında
  Ölümlü Dünya
  Kış Uykusu(uyanin lan! ödüllü film)
  Neredesin Firuze
  Av Mevsimi
  Gönül Yarası
  Dar Alanda Kısa Paslasmalar

  Daha devam etmemek için kendimi zor tutuyorum. Siz tutmayın ama.
  8 1 ...
 • şu feminen suratlarda erkeklik emaresi aramak; memesiz bir hatunun, iki boş avucu doldurarak iade etmesi kadar imkansızdır.

  bizim türk erkeği, 2 yaşındayken bile şunlardan daha erkeksi yemin ederim.

  yaprak kıpırdatmayanlarda bugün.
  7 1 ...
 • yozgatın çekerek ilçesi doğumlu. küçük yaşta ailesiyle beraber geçim derdinden dolayı adanaya göçtüler. adananın 19 mayıs mahallesinde gecekonduda 6 kardeşi ile birlikte ikamet ediyor. favori yemeği hamburger. en sevdiği içecek ülker link. güllü hayranı. ileride colaradoda yaşamak istediğini belirtiyor.
  7 0 ...