• olum benim bilmediğim bir mecra var da orada toplanıp hepimiz sevgili olalım da bu piç sap gezsin mi dediniz ne yaptınız. kampüse gidesim gelmiyor, milletin sınıfında fakültesinde el ele geziyorlar bizim sınıftan 7 tane halı sahaya takım çıkartıyoruz.
  4 0 ...
 • Gerçek iyiler sır tutmayı bilen, hainlik yapmayan, arkadan vurmayan, satmayan ve niyeti kötü olmayan kişilerdir. Amacından sapanlar anca kendini kandırır. Bu kadar basit.
  6 0 ...
 • beşiktaş

  19503.
 • Pepe sarı gördü derbiyi kaçırdı olmadı,
  Olmayan pozisyonu görüp talisca'ya sarı verip devre dışı bıraktılar olmadı,
  Münih maçı üzerinden sosyal medyada moral bozdular olmadı,
  Maça 79 cm ofsayt golüyle 1-0 önde başladılar olmadı,
  Fernandao taraftarlara adice hareketler yapıp kaos yaratmak istedi olmadı,
  Net penaltı es geçildi yine olmadı yine olmadı.

  sadece rakibi değil, aynı zamanda tüm olumsuzlukları tüm zorluklarıda yendik.
  Dolayısıyla 3-1 sadece bir skor değildir.
  Bir ruhun ayağı kalkışıdır!
  Asi bir ruhun isyanıdır.
  Ben bu reddedişi, bu kabul etmez karakteri bekliyordum.
  gereğinden fazla rahattım. Olacakları hissetmiştim.
  Çünkü beşiktaş'ın bu baskıya aşırı tepki vereceğinden emindim.

  Bize bu keyifli geceyi yaşatan tüm ekibe teşekkür ederim.
  17 4 ...
 • Şaşırtmamıştır.

  Bayern'den medet uman fb'den bayern'in acısını almış olmak da ironik.

  El sikiyle gerdeğe giren, güvey değil gelin olurmuş. Hadi köyünüze..
  4 1 ...
 • Ne Fenerbahçe büyüklüğü, ne diyonuz siz amina koyim?

  Bundan birkac gun once besiktasa sikli soklu yuruyen siz degil miydiniz?

  Bugun o iddia ettiginiz 30 santimlik borularinizla bize dogru 31 cekip, sokmayi iddia eden de siz degil miydiniz?

  Noldu simdi amina koyim? Yenilince mi "fenerbahce buyuklugu bir macla kuculmez, iste bu yuzden haddinizi bilmez takimsiniz besiktaslilar" oldu?

  Ya ha, ya aahahhahahaah ya bir siktirin gidin allah askina ahahahahahah...
  20 5 ...
 • pepe'siz talisca'siz Beşiktaş'tan 3 yiyen, bayern'den kaç yiyer diye sorduracak bir derbi.

  edit:maç sonu mini mini bir kuş konmuştu şarkısı çaldı haahhaahahahahahahhaahahahahah
  16 1 ...
 • bence el ele gezmek, sarılarak uyumak, yemek yemek.
  8 2 ...
 • bahçe veya balkon varsa, ev müsaitse ve tüy de dökmüyorsa pek de zorluk çektirmeyecek mantıklı olan eylem. evin küçük bir bölümünü kedi ile paylaşmayı gerektirir. suyu sevmedikleri için bulundukları yere biraz koku yayabilirler, buna kumunu her gün değiştirmek, orayı sık sık havalandırmak ve oda parfümleri çare olabilir. kedi kumu yerine bir leğende yumuşak toprak da kullanılabilir altına gazeteler de serildiğinde pek sorun kalmaz fakat sağlığı ve sağlığınız açısından barındığı yer her gün temizlenmesi gerekir.

  bunu hayvanları eve hapsetmek olarak görenler de var bi bakıma haklılar fakat gel gelelim ki gerçek anlamda herkesin hayvansever olduğu bir ülkede yaşamıyoruz, haberlerde her akşam bir hayvanın zehirlenerek veya işkence ile öldürüldüğünü izliyoruz. kimimiz her gün bacakları araba ile ezilmiş, diğer hayvanlar tarafından yara almış veya şiddet görmüş yaralı bir hayvanı kurtarmak için çabalıyoruz. kedi görünce korkmak başka bir şey ama kediyi sevmediği için öldürmek bambaşka bir olay. gösteriş için eve alıp da heves geçince sokağa bırakmak da o cana edilen en büyük eziyettir.

  sokakta yaşamayı seven canların ev ortamına ayak uydurmaları uzun zaman alabilir özellikle de daha önce insanlar tarafından zarar görenlerin kapalı ortama alışması ona gösterilen sevgiye, anlayışa, onu aç ve susuz bırakmamaya, evdeki sessizliğe ve huzura bağlıdır zira ona yüksek sesle bağırılması, kızılması, evdeki veya yakınlardaki bir gürültü dahi onu ürkütebilir ve bir yere sinmesine, saklanmasına veya evden kaçmasına sebep olabilir. fakat ev kedisi gibi uysal olan sokak kedileri de var sanki yıllardır sizinleymiş gibi hemen alışıverir eve.

  3-4 senedir evde bakmaya çalıştığım bir kedim kapıyı açık bulduğu an evden kaçıyordu taa ki şiddete uğrayıp ameliyat olunca tedavi için eve gelene kadar, artık kapalı balkonda kendine bir yer edindi çıktığında en fazla sokağı ve gökyüzünü seyrediyor, canı istediğinde çıkıp yemeğini yiyiyor, canı istediğinde gelip kendini sevdiriyor, her şeyi canı istediğinde yapıyor, tek sorunumuz aşırı tüy dökmesi ve annemin hastalığının nüksetmemesi için odaya giremiyor bu yüzden de canı sıkılıyor, tam olarak iyileşince büyük ihtimalle sahiplendireceğim.

  üstü kapalı terasımız da köpeğimize ait ama evimiz eski ve küçük olmasaydı da uygun olsaydı sokakta baktıklarımı da eve alabilirdim. bi dönem bulundukları yerde istenmedikleri için sahiplendirmeye çalıştığım sokak hayvanlarına kimse yuva olmak istemedi, cins olup olmadıklarını soranlar oldu, sonra da malûm birçoğu öldürüldü bu yüzden imkânı olanın bir kediye yuva olması hem kendi psikolojilerine iyi gelebilir hem de bir canı kurtarmış olurlar.
  16 3 ...
 • padişah: çekmiyo siktiğimin çölünde!
  vezir: benimki çekiyor valla hünkarım.
  padişah: ne ki senin hattın?
  vezir: hattı ziyade ül sefa
  padişah: ben de ona geçicem. kaç lira ödüyorsun sen?
  vezir: 20 gümüş akçeye, her yöne 1000 dakika, 1000 mektup hünkarım.
  padişah: faturalı mı?
  vezir: hayır hünkarım faturasız.
  padişah: iyiymiş...
  18 2 ...
 • Evleneceği kişinin gözlerine bakmaya bile kıyamayan bir erkeğin kendisinden daha önce ona başkasını dokunduğunu kabul edememesindendir. Ayrıca, annenin eski partnerinin dnasını çocuğa aktarması diye bir durum var. Dileyen arkadaşlar internetten bu konuda yapılan bilimsel araştırmalara ulaşabilir. Son olarak, o muhteşem cümleyle noktalamak istiyorum iletimi. "Bir çaya 5 kişi parmağını soksa pis deyip içmezsiniz ama daha önce başkalarının dokunduğu bedenlere aşk deyip sarılabiliyorsunuz."
  17 9 ...
 • kapat