• benimdir. çünkü mobil uygulamadan giriyorum ve bildirim gelmiyor. bana mı sadece ayarlardan mı bilmiyorum. bakıyorum mesaj geleli 3 gün olmuş ne diyimki.
    (bkz: gerçek kezbanlık bu değil)
    2 0 ...
  • mamudo

8.
  • Aşık mahzuni şerif türküsü.

https://youtu.be/9l1H5RXpegE

kurban gelir payin yoktur
    haftan yoktur ayin yoktur
    ankara'da dayin yoktur
    mamudo kurban niye dogdun
    1 0 ...
  • Esad yönetiminin ypg'ye sunduğu maddeler şöyle:

1.Afrin yönetiminin tamamı (karakollar, idari binalar, yollar, okullar hastaneler vs.) Esad yönetimine teslim edilecek.

2.ypg'nin tüm ağır silahları suriye ordusu'na devredilecek.

3. Bölgedeki 52 askeri üs suriye ordusu'na devredilecek.

4.Bölgedeki sivillerin silah taşıması yasaklanacak.

5.Bölgede askerlik çağına gelmiş tüm erkekler suriye ordusu'na alınacak.

Özetle esad ypg'ye "ya köpeğim olursunuz ya da türkler hepinizi gebertir" demiş, ortada bir esad-ypg işbirliği falan yok.
    5 0 ...
  • Tüm gerici, trollük yaptığını sanan zavallı orta anadolu çıkışlı çomarları gördüğümüz her yerde üşenmeden, gerektiğinde 6 saniye bekleyerek eksiliyoruz adı altında başlatmış bulunduğum kampanyadır.
    5 1 ...
  • Dişlerin gerçek renginin sarıya yakın olmasından dolayıdır.

Ha bi de deli gibi fırçalamanıza rağmen beğenmeyen diş doktorunuz vardır.

Diş etimi kazıdım resmen.

Neyse sövmüyorum.
    7 1 ...
  • Kara kaşlı teröristin fotosunu türk bayrağıyla sentezleyip kapak fotoğrafı yapacak kadar şuursuz, millet milliyet düşmanı sözde solcu yazar. O bayrak islam nişanıdır, asakiri mansurei muhammediyenin dalgalandırdigi bayraktır. Git orak kullan çekiç kullan sana mı kalmış bizim bayrağımız? Çapulcu..
    7 1 ...
  • ona; ilk defa bir Kızı seviyorum onun için nasıl hareket etmem gerek bilmiyorum diye söyleyin.
    bence bu konuda acemilik ve dürüstlük en iyisi.
    mesela ona şiir okumak isterken onu görünce şiiri unutmanız bence şiir okumaktan daha romantiktir.
    7 2 ...
  • harry kewell

1746.
  • 10 sene önce futbol türkiyede galatasaraya karşı oynanan bir oyundur diyen filozofdur...

adam haklı beyler.
    8 8 ...
  • hahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahhahahahahha.
    15 7 ...
  • Ve sizin 0.7 kullanıyor oluşunuz, hayatta yaşanacak Ender acılardandır.

Sırf bir kız falan belki uç ister diye kalem kullanmadığım halde 0.5 0.7 ve 0.9 uçların hepsini taşıyorum.

işini sağlama alıcaksın bu devirde.
    8 5 ...