• Change.org da baslatilan ve 550.000 kisinin imzaladığı kampanya.
  Tecavüz gibi insan dışı bir eylemi yapanların en agirnsekilde cezalandirilmasini ben de istiyorum.
  Ancak
  Böyle bir yasanın çıkması istismara çok açıktır.

  Mesela ben kadinsam ve ölmesini istedigim biri varsa tecavüzle suçlarım. Veya yatağa isteyerek atar ondan sonra kendimi saldırıya uğramış gibi yaralar ardindan tecavüz etti diye şikayet ederim. Sevisirkenki sperm ve doku örnekleri de tecavuz icin yeterli bir kanittir.
  Toplumda zaten düşünmez bile. Tertemiz cinayet.

  Tecavüz için en adil ceza hayvanlara yapılan kısırlaştırmadir. Cerragi operasyonla değil ama, kökünden kazıyarak. Sonucta insan dışı bir eylem dedik. Ha devlet kesenin agzini açarsa suclunun cinsiyetini degistirip genelevde zorunlu kamu hizmeti olarak da calistirabilir.
  13 13 ...
 • fenerin verilmeyen golüde tinercilere emzik olsun.

  adamlar kollanarak yenemediler. fenerbahçe yenerse böyle yener.

  bu yüzden daha büyüktür. kudurun lan.
  8 2 ...
 • Kurallar gereği rakibe çift tekme dalınca sertliğe bağlı olarak kırmızı kart çıkar. çift dalıp Aatıf'ın ayaklarını yerden kesip uçurdular, kırmızıyı geçtim sarı bile çıkmadı. Tinerciler olsa sözlüğü ayağa kaldırmışlardı şimdi.
  8 2 ...
 • Şimdi allah büyük konuşturmasın ama 5 sene okuyup da asgari ücrete çalışmam. Eğer öyle bir şey olursa siktirir gider babamın dükkanında esnaflık yaparım daha iyi. Zaten onunda yaşı geçer o zamana kadar. Yani olmaması gereken bir durumdur.
  4 0 ...
 • Uyarı: görüntüler mide bulandırıcıdır, yemek yerken falan bakmamanız tavsiye olunur.

  Kadına benzemediği gibi kadından soğutan, estetikten yoksun dişi öşexlerin yaptığı eylemdir.
  Gözlüklü abiye dikkat!
  https://twitter.com/Rudaw...status/964821366129258496
  afrin için yapılan çıplak eylem
  afrin için yapılan çıplak eylem

  Edit: haykırdım mk bu ne lan?
  afrin için yapılan çıplak eylem
  19 2 ...
 • Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama..
  Dünyanın her yerinde herhangi bir canlı düşünün. Veya kendinizi de düşünebilirsiniz. Bir insan ki bulüğ çağında kendi kontrolünde olmayan bir anatomiye sahip. Genel olarak 14-15 yaşlarda etkili bir şekilde çıkar ortaya cinsel arzular bu anatomiye bağlı olarak. Söz dinlemez, öldürseniz geri çekilmez bir yapıdır bu. Ülkenin refahına göre şekil alır çünkü kurallar vardır yasaklar vardır önünde. Ya rahatsındır ya da ne olursa olsun suç işler cezanı alırsın.
  Bizim ülkemizde en başta din ve namus denen yaratıklar vardır. Önüne geçmiştir cinsel yaşamın, hayatını mahvetmiştir. Genelde evlenmeden cinsellik cezalıdır bizim ülkemizde ve diğerlerinde. Enazından 20 yaşına gelmeden evlenemezsin. Ateşten kadına kıza dokunamazsın. Üstte yok başta yoksa ki hele kimse sevmez seni, evlilikse hayal paran yoksa nasıl evleneceksin kendine bakacak durumun yok. Ama öyle ya da böyle cinsel arzular önde gelir. Sevgilin varsa yasaktır dokundurmaz, nişanlın bile dokundurmaz. Hatta bazen karın bile kapris yapar vermez. E suçlar, aldatılma kaçınılmaz olur neticede. Çünkü herkes birbirini mutsuz etmek için yarış yapar halde benim ülkemde. Güzel bir kıza yaklaşmayı bırak uzaktan baksan ters ters bakar sana benim ülkemde. Güzelsin desen yersin küfürü, belki çantayı ve hatta etrafta fırsatçılar saldırabilir sana kan gövdeyi götürürcesine. Bir kadınla birlikte olup ayrıldıktan sonra kadın ‘’beni kullandı’’ deyivermiştir. Kullanılmak erkeğe mahsus bir şey olamaz çünkü benim ülkemde. Kullanılan hep kadındır.
  Bir erkeğin mahvedilmiş hayatı kadına patlatılır, kadınınki de erkeğe.
  Toplumca böyle sınırlanıdırlmış, yasaklanmış bir ülkede çocuklara tecavüz, kadına tecavüz, hayvanlara kadar tecavüzleri duymaktan kurtulamayacağız asla.
  Türkiye’de böyledir, Afganistan’da, Hindistan’da, Pakistan’da, Arap ülkelerinin bazılarında değişmez bu facialar hep benzerdir.
  Ama gelişmiş ülkelerde, Rusya’da, yoksul ve eğitimsiz olsa bile Uzakdoğu ülkelerinde, Orta Amerika ülkelerinde böyle facialar duyamazsınız hiç, yasak yoktur cinsellik üzerine ki buna rağmen saldırılar olmaz buralarda kolay kolay.
  Yanında erkek bile varken gülümseyip hatta ‘’çok güzelsiniz’’ diyebiliyorsunuz buralarda. Ve etrafınızda gören duyan herkes bizdekinin tam tersine ortak olabiliyor bu gülümsemelere. Anlatmakla bitiremem zaten dünyanın her tarafında benim gördüklerimi.

  Hepimizin duyduğu Adana faciası; 4 yaşında çocuğa tecavüz ediyor 20 lik herif. Azmış işte, düğünde şalvarlı da olsa kadınları uzaktan izleyip dururken. Yukarı çıkıp belki de mastürbasyon yapacakken çocukcazı gördü, zaten savunmasız ve uyur vaziyette iken. Kimse de yok . Akıl baştan gitmiş bacaklarının arasına geçmiştir beyin. Olan olmuş tabiki. En sapık en cahil dediğimiz insan bile suç işlemek, hayatını karartmak istemez bana göre bu uğurda sonunu aklına getirebilirse. Maalesef düşünemiyor. Ama bakın sorgulanıp tutuklanırken normal bir insan gibi açıklamalarda bulunuyor. Millet sokaklarda ‘’idam..! idam..! diye bağırıyor. Yani çözüm bu başka bir şey yok bizde.

  iyi bilinen Özgecan’a tecavüz olayındaki tecavüzcüyü bir başkasıyla yer değiştirdiğini farzetsen, gerçekte tecavüz eden kişi.. idam..! idam..! diye bağırıp küfürler edecektir olayı duyduğu yerde.

  Öte yandan 14-15 yaşındaki kızlara göz koyan, sulanan 60 lık adamlara bakın. Çünkü o yaşlarda görmemiştir cinselliği, belki ileriki yaşlara kadar. Geçmiş zamanla birlikte parası da varsa, güçlenmişse içinde kaldığı ukteyi yerine getirmek için sapık da olabiliyor, cani de olabiliyor düşüncesizce. ileriki yaşlarda daha dün yediğiniz dayağı unutursunuz ancak çocukluğunuzu asla unutamazsınız.

  Adını koyarsan hastalıktır veya sapıklıktır elbette. Lakin bana göre en büyük suçlu toplumdur. Herkes tertemiz doğar çünkü anasının karnından.
  Çocukları hep sevmek lazım ki yoksa başımıza bela olurlar, büyüdüklerinde..
  8 3 ...
 • Türklerin Doğal Destanları

  SAKA DESTANLARI

  (bkz: Şu)
  (bkz: Alp Er Tunga)

  Bu destanlar Şu ve Alp Er Tunga adındaki Türk komutanların hayat hikayelerini dile getiren destanlardır.

  HUN DESTANLARI

  (bkz: Oğuz Kağan Destanı)
  (bkz: Atilla Destanı)

  Oğuz Kağan Destanı Bir Türk Komutan olan Mete’nin hayatını işleyen bir destandır.

  GÖKTÜRK DESTANLARI

  (bkz: Bozkurt Destanı)
  (bkz: Ergenekon Destanı)

  Bu destanlar Türklerin ilk olarak tarih sahnesine çıkış hikayelerini anlatmaktadır.

  UYGUR DESTANLARI

  (bkz: Göç Destanı)
  (bkz: Türeyiş Destanı)

  Göç destanı Uygurların ana yurtlarında nasıl göç ettiklerini konu alır.
  Türeyiş destanı ise Uygurların tarih sahnesinde nasıl var oldurklarını işleyen destandır.
  6 0 ...
 • teknoloji bilgisi akıllı telefon.

  felsefe bilgisi atam olmasaydı.

  doğa bilgisi mangal alkol.

  siyaset bilgisi türkiye' nin % 60'ı aptal.

  savaş bilgisi bir daha çık gel samsun'dan.

  tarih bilgisi adınız yorgo olurdu.

  deprem bilgisi tayyip' in alt yapısı işte.

  din bilgisi benim kalbim temiz

  ramazan bilgisi ramazan da içmiyorum. ( bu biraz sıkıntılı gibi)

  ahlak bilgisi sevişirim evlenmem.

  kadın bilgisi hamile kalırım doğurmam.

  çocuk bilgisi bu yaşta namaz mı olur.

  astronomi bilgisi senin burcun ne.

  biyoloji bilgisi biz maymundan geldik.

  şeklindedir arkadaşlar. az önce bir paylaşımda rastladım bu ibretlik tespite. ilk etapta abartı gibi geldi ama, sonra hak verdim.

  ne de güzel özetlemiş solcuları. evet.
  11 5 ...
 • yaşanılan her şeye kader diyip işin içinden sıyrılan badem bıyıktır. en basit örneği şu 2-3 karısını öldürüp evlilik programına katılan bi eleman vardı. neden öldürdün denilince " kader olarak " derdi. gayet mantıklı yani bi badem bıyıklının gözünden bakacak olursak. kaderde varmış, olmuş. mümin gardaşlarımın %99.9 u bu kadere inanır. olan her şeyin olması gerektiği için olduğunu, allah tarafından önceden belirlendiğini falan düşünür. qader olarak..

  elon baba yukarı heavy falcon'u gönderdi, eminim bu da quran da yazıyordu. kader olarak.
  6 1 ...
 • mutluluk sebebimi kendime değil başkalarına bağlıyor oluşum beni üzüyor. bu yüzden en ufak olayda sinirleniyor, tahammülsüzleşiyorum. çünkü başkalarının beni üzmesine izin veriyorum. ne koşulda olursam olayım kendimi sevsem, kendimi ah bir kabullenebilsem... o zaman kimse düşmanım olamazdı. şimdi ise en büyük düşmanım kendimim.
  12 0 ...