• şort giymiş tacizi hak etti.
    açık giyiniyor erkekleri tahrik etmek için.
    gece dışarı çıktı yollu.
    bana gülümsedi kesin bu kadın verir.

gibi iğrenç düşüncelere sahip sapık zihniyetli insanlar. nefes alsak afedersiniz orospudur hak ediyor damgası yiyoruz. Türkiye'de kadın olmak zor bazı hemcinslerimiz bile böyle iğrenç şeyler söyleyebiliyorken.
    5 0 ...
  • "Varlıkların özü ve yapısı üzerine özgür bir düşünce olan Yunan Felsefesi, doğu dinlerinden alınma çeşitli tasarımlarla açıklanamaz. Bunu bilgi konusunda açıkça görebiliriz: îlk Yunan düşünürleri, birtakım bilgileri elbette Doğu’dan almış­lardır. Bu arada geometri bilgilerini Mısırlılardan, astronomi bilgilerini de Babil’lilerden edinmişlerdir. Ama Yunanlıların Doğudan aldıkları bu bilgileri, bu bilme
    gereçlerini 'işleyiş ve değerlendirişlerinde, Yunan düşüncesinin, başka hiçbir yerde bulamadığımız başarısını çok açık görebiliriz. Yunanlılar, Mısırlıların parça parça bilgilerinden bir'sistem' geliştirmiş, yalnız teknik nitelikte olan bilgilerinden 'teorik bir bilim' yaratmışlardır. Thales, Pythagoras,Eukleides` (Öklit), böyle bir geometriye yol açanların başında gelir."

Macit Gökberk
    3 1 ...
  • kahvaltı

421.
  • Keşke biri bana hazırlasa dediğim.

Ya da biri gelse arabayla beni alsa şimdi, deniz kenarına götürse de simit çay yapsak, sonra kahve içip çikolata yesek sonra da uyusak.

Ama ev temizlemek zorundayım.
    4 1 ...
  • babam annemi döverken, elindeki demir çubuk, vajinama isabet etti.

senin ben yalanını sikeyim minik orospu. sonra bunlara tecavüz edince biz suçlu oluyoruz. kardeşim işim gereği ne kızlar görüyorum bir bilseniz, hepsi orospu burada duyar kasmayın abiciğim. bu orospular anasını pazara götürüp satar, sonra babalarına ''pezevenk'' deyip suçu babalarına atar.
    5 14 ...
  • 5.

Dayımın baldızı öptü aşkım yakışıklım diye diye. Burdan tüm sözlük kızlarına sesleniyorum eniştelerinizin küçük yeğenlerini öpmeyin. Kadın 45 yaşına geldi. Halen daha görünce elim ayağım birbirine karışıyor amk.
    6 0 ...
  • Bu nasıl bir güzelliktir ki sabahın bu saatinde buhranlı bir kafayla açtım rastgele bir bölümünü. Kaç yıl geçti üstünden bi bakayım şeklinde nostaljik bir arzuyla açtım. Açış o açış ard arda üç bölüm izedim başından kalkmadan. En kilit bölümlerden birini açmışım tüylerim diken diken izledim. Özellikle türkan şoray'ı. Çocuk halimle izlediğim diziyi şimdiki aklımla tekrardan izlemem gerektiğini farkettim. Çok iyi oyuncular var şimdi epey ünlenen. Esas iş ise iki efsanenin başrolde ustalık işi performanslarını sergiliyor oluşları. *
    3 1 ...
  • çünkü onlar sevgimi haketmiyorlar.

her güzel anının ardından çekip gidiyorlar. sağanaktan önce açan güneş gibi.
    vedalar beni yoruyor sözlük. cidden haketmiyorlar. duyduğum aşkı anlamıyorlar. ardından nasıl bir ceset bırakacaklarını bilmiyorlar.
    5 0 ...
  • ABD Başkanı Donald Trump'ın, yıllar önce New York Times gazetesine yazdığı bir mektupta, Nobel ödüllü ünlü Türk yazar Orhan Pamuk'u okuduğunu belirttiği ortaya çıktı.

Donald Trump’ın 2005 yılında New York Times gazetesine gönderdiği bir mektupta okuduğu yazarlar arasında John Updike, Philip Roth ve Orhan Pamuk’u saydığı ortaya çıktı.

Yıllar sonra ortaya çıkan mektup, ABD’de ‘Bu mektubu Trump gerçekten kendisi mi yazdı’ tartışmasını da beraberinde getirdi.

Donald Trump, ABD başkanı seçilmeden önce milyarder bir işadamı ve televizyon yıldızı olarak tanınıyordu.

- “Kaybeden” yazarlara karşı klasik Trump -

Ancak Trump’ın mektubunun devamında, Trump’ın bilindik tavrı ve ifadeleri dikkat çekiyor.

Trump, bir yazardan ‘kaybeden’ diye söz ediyor ve kendi yazdığı kitapların ‘klasikler’ diye övüldüğünü belirtmeden geçmiyor.

Trump’ın iş dünyasında ve hayatta nasıl ‘kazanılacağı’ konusunda şimdiye kadar yazdığı 19 kitabı yayımlandı.

https://www.cnnturk.com/d...m&utm_campaign=buffer
    2 1 ...
  • Lan şu nickini değiştir.
    Annenin haberi olsa seni oklavayla döver velet seni.
    25 1 ...
  • artık kusma getiren haberlerdir.

bir gün 3 yaşındaki çocuk tecavüz edilir.
    bir gün 5 aylık bebek öldürülür. yarın ne var? hayır yarın ne var pis insanlar.

gerçekten idam gelmeli. bu cümleyi ilk defa kullanıyorum fakat gerçekten aştı artık. yeter bu nedir ya? iyice zıvanadan çıktı insanlar. böyle insanların hapse girmesi kurtuluş olur. bıktık artık yeter!!
    11 0 ...