• bu şekilde birilerini öven diğerlerinin salak olduğunu ima eden kişilerin yaptığı art niyetli habercilik örneğidir.

doğrusu; lgs sınavında 565 ÖĞRENCi BiRiNCi OLDU.
    http://www.hurriyet.com.t...er-belli-oldu-mu-41253254

keşke ülkeye kaçak yollarla giren milyonlarca insanları bu şekilde bir sınava tabi tutsaydınız ya da avrupa birliğinin yaptığı gibi belirli özelliklere göre izin verilseydi o zaman herhangi bir sorun olmazdı. ülkede sadece suriyeli sorunu değil, afgan, pakistan vs bilumum 3. dünya ülkesinden kaçıp gelen ne olduğu belirsiz ellerinde kimlik dahi olmayan tipler olması sorun. bu şekilde arap seviciliği ya da suriyelileri içeri alanlara, onlara kimlik dağıtanlara, kendi vatandaşı dururken onları memur yapanlara karşı sempati besleneceğini düşünüyorsanız size oy veren en cahil kesim bile bu konuda sizi yalnız bırakır. bu partinin amacı ona sorgusuz sualsiz itaat eden, bir kitle oluşturmak olduğunu herkes çok iyi biliyor. diğer türlü de bu kişiler üzerinden ab den para alıp bu parayı kullandığınız da biliniyor. emin olun bu şekilde hiç bir yere varamayacaksınız. bu millet size uyarı sinyali verdi bakalım aklınız başınıza gelecek mi? göreceğiz..

aşaığıda ki suriyeli cevaplıyor; "elimde bir bavul ile sınırdan geçtim. kimse bana kimsin demedi" o bavulun içinde bomba olsaydı ve onu metroda patlatsaydı bunun hesabını o koltuklarda oturanlar verecek miydi? hiç birisi istifa edecek miydi? peki sen sorgusuz sualsiz oy veren, allaha değil de insana tapan hemşerim, senin evladın o bomba ile öldüğünde bunun nedenini hiç düşünecek miydin?
    başına bir şey gelmeden bir şey yapmazsan başına gelecekleri kabul etmiş olursun.
    https://www.youtube.com/w...?v=7CgJVOmzpZ8&t=270s+
    4 0 ...
  • Boşuna hayal kurmayın.

Kocası öldükten sonra da sizle muhabbeti keser kocası öldükten sonra sizi napacak mk kocası için katlaniyodur size.
    7 1 ...
  • Memeleriyle gündem olan yazar. Kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Karışmayın lan şurada meme atan bulmuşsunuz saldırıyorsunuz. Evet.
    5 0 ...
  • Trt sanatçısı Sevim Tanürek’e ehliyetsiz araba kullanıp bir de çarpıp 8 de 8 kusuru maktule yükleyip (o dönemki mahkemede değiştirilmişti)öldüren katil.O dönem belediye başkanı olan babası olayı örtbas edip maktulün ailesini de bir güzel tehdit edip cinayete ortak olmuş o dönem davaya bakan hakimi çok önemli makamlara getirmiştir.Kendisi katildir söylemiş miydim?Cinayeti örtbas eden babası da katildir.
    5 0 ...
  • Güney Afrika ülkelerinden olan Namibya'da gerçekleşen olay.
    Ördek o gür sesiyle vakvaklayarak suya düşen bebeği ebeveynlerine haber veriyor ve yılın hayvanı seçiliyor...
    4 0 ...
  • tırnak içinde söylenilen senin yerinde olsam şöyle yapardım cümlesinin kurulmasına ayar oluyorum nedense. bence bu cümle bir anlamda, bir insanın böyle mutlu olduğuna karışılması anlamına geliyor. hayır tamam belki önermesinde, fikrinde haklıdır ama, senin yerinde olsam dediği kişinin mutlu olmadığını nerden biliyor, onu anlamıyorum.
    11 0 ...
  • Iddia doğruysa, duruma Siyasi bütün duygu ve düşüncelerden uzaklaşarak bakmak lazım.

Eşine üzüldüm. Hiçbir kadın aldatılmayı, aldatıldığını sosyal medyadan öğrenmeyi ve en önemlisi bunun kendisine müstehak görülmesini hak etmez. Etmemeli.
    6 0 ...
  • bugüne kadar defalarca hoş olmayan şeyler de yazdım ama başa gelen çekiliyormuş.
    sevince insan türbana bakmıyor.

önemli olan mutlulukmuş.

herkese nasip olsun inşallah.
    haftasonu kısmetse.
    11 7 ...
  • konserden ziyade her an üstlerindeki ufacık kumaş parçalarını da parçalayıp erotik film çekeceklermiş gibi gelmiştir. ya bu tipler bu ülkede meşhur oluyorlar ya insan kafayı yakar. onlar nasıl kıyafetler hem sizi kim şarkıcı yaptı amk.

suriyelilere girmiyorum bile. savaştan kaçmış mağdur kardeşlerimiz. yersen. ahmedin mehmedin götünde ayı bağırıyor sıcak altında çalışmaktan millet nerelerde.
    10 1 ...
  • kafayı sıyırmış la bunlar.
    bu ülkede elini sallasan camiye değer.

benim evimin 30 metre ilerisinde cami var. onu geçince 120-140 mt. ilerisinde bir cami daha var.
    ve evimin ters yönünde 150 metre ilerde 3. bir cami daha var.

not: ula olm.
    " ossursan cemaat duyar,
    ossurmasan neyin var diye millet sorar " derler ya o hesap...
    bi siktir git ya, bi siktir git. yobazlığını az ötede yap. kiriştek misin nesin?
    8 0 ...