• hadi benden size bi taktik *
    yeni tesla'lar, aynştaynlar yetiştirmek istiyorsanız hamilelik boyunca bademi şekerle birlikte dövüp bu karışımı yiyin.

annemde dedi ki ben sana hamileyken çocuğun zeki olması için çilek yenileceğini duydum. yedim ama bi işe yaramadı dedi....

allah'ım bu nasıl bir laf sokmadır nasıl nasıl....
    8 1 ...
  • genel olarak hor görüldüğüm ve itelendigim için bilemedigim şey.
    bi sevilmeyi çok gördünüz halbuki size her gün börekler açıp keşkekler bişirebilirdim.
    5 1 ...
  • bu iki güzel insanı haklı mücadelelerihahahahaha kusura bakma sevgili okur; tam söyleyeceğim gözüm caps'e takılıyor.

tanım: oruç moruç derken işi başka şeylere vurmuş, türk devletinin maaşına muhtaç, türk düşmanı iki şahıs.
    nuriye ve semih in açlığına ses ver
    5 4 ...
  • ah keşke entry silene kadar trolleri silseler.
    bu arada senin entry sayının iki katı kadar benim silinmiş entryim vardır .s

peşin not : entry başıma kalabilir.
    3 0 ...
  • Aşşağdakini yazdırandır.

kusura bakma yollamak zorundayım ismim melis 1 yasındayım bir ölüyüm beni öldürdüler eğer bu maili 10 dakika içinde 15 kişiye göndermessen bu gün akşam yatağının başında olacağım bir bıçakla seni öldürmek için geleceğim allah rızası için eğer yollarsan yaklasık 4 tane seni sewen 4 tane kişi sana acılacak cumartesi günü öpüleceksin zinciri bozma sevdiğin cocuk veya kız sana yarın çıkma teklifi etcek
    1 0 ...
  • papazkarası baht

içimizde renkliyiz dışımız siyah
    zifiri karanlık suçumuz firar
    kaçımız heba oldu kaçımız ziyan
    güzel günler gelecek yüreğim dayan

kuru ağaçlardan soluk çiçeklere
    insana kasveti enjekte et
    sevgin ve nefretin entegre hep
    bi umut var elbet yeni sekmede

saygım yok -- kaybım yok
    ama kaygım çok şansım tırt
    çabaladım bak kılı yardım kırk
    daha yaramadım -saygınlık

kazanamadım kimin gözünde-
    o kim kiminle ha kimin elinde
    kim kimseydi benim gözümde
    hiç kimseydim-kimim özümde?
    2 0 ...
  • ne zaman filmdeki esas çocuk veya kız bir şeylere sinirlense ya da üzülse eline makası alır ve ayna karşısında rastgele vurur makası. sonra ortaya çıkması beklenen şey şu oluyor haliyle :
    http://i.elmaelma.com/storage/old//d/news/43007.jpg

fakat bu orospu çocukları sanki hepsi birer kuaförmüş gibi o mükemmel saçlarını daha da mükemmel bir hale getirebiliyorlar. isyanım var sözlük!!! hollywood'a da atom fiziğine de profesörlüğe de lanet olsun. ohh rahatladım. çok şükür bugün de sinirlenecek bir şeyler buldum.
    4 1 ...
  • 11-14 cm arası olan penistir.
    19 cm değil diye üzülmeye gerek yok.
    Penisi kısa ya da ince diye partnerinden şikayet eden kadın ilk önce benim vajinam neden bu kadar büyük ve geniş diye dert yansın. Anormal vajina genişliği ve uzunluğu olan insan neden penisten şikayet ederki?
    Normali 14 cm’lik yere 20 cm almaya calışan, kafayı büyük yarakla bozan şıllıklara patlıcan öneriyoruz.
    Alın patlıcan rahat edin.
    hem önünüzü hem arkanızı hem de gözünüzü doyurur.
    Akşama da patlıcan oturtma yaparsın, karnını da doyurursun.
    Amk yarrak meraklıları.
    34 5 ...
  • 2-a sınıfından berkecan arkadaşımızı alkışlarla yerine alıyoruz.

Herkes her gün tuvaletini yapıyor ama kimse yaptığını şaheser kabul edip başlık açmıyor. Narsistliğin de bir sınırı olur. Hayvanlarınki tezek veya gübre oluyor, çok faydalı. Ama ben bir tane kasılarak yürüyen inek görmedim. Gece gece iyi laf soktum bu arada, rahatladım. Bana bu fırsatı veren başlık sahibine teşekkürler.
    9 1 ...
  • eski sevgili

3352.
  • az önce kaza bela arkadaşın twitterinde önüme düştü ( arada mesleki etkinliklere katılmak için arkadaşın hesabı kullanıyorum kendime ait yok ). Son birkaç twitine baktım birinde şu minvalde birşey yazmış, '' şu an 3 exim insta storymi stalklamış avucunuzu yalayın'' vs. vs.

benim instam da yok, yani bu exlerin bir tanesi ben olamam, şimdi basit matematikle bu kızın 4 veya daha fazla eski sevgilisi olması lazım.
    ben ikinciydim bildiğim kadarıyla,

(bkz: erkeklerin hep ikinci olması)

(bkz: sen ikincisin aşkım)

şimdi ayrıldığımız kısa sürede iki kişiyle daha birlikte olmadıysa kız beni koparmış resmen.

(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)

allah bilir stalk atmayan kaç tane daha ex var onları yazma gereği duymamış.

diyeceğim o ki (bkz: bilemiyorum altan bilemiyorum), yani diyeceğim bir şey yok aslında, ne denir onu da pek bilmiyorum bu durumda.

bu geceki tek mutluluğum o 3 '' gerizekalı '' (according to my ex) arasında olmamam sanırım.

düşünsenize eskiden sevdiğiniz kadın sizi rakam olarak görüyor, hem de tanımadığınız başka rakamlarla birlikte, ne diyelim, (bkz: iyi olan kazansın) demek isterdim ama mutsuz olmasına da gönül razı değil.

en güzeli nasip.
    12 0 ...