• Şimdi eskiye dönüp bakıyorum da ben de yapmışım bunu ,e gençlik heyecanları falan işte.utanıyom şimdi,Ne ağlamışım be,damn it!üşenmedigim bir gün silicem hepiciğini.
    5 0 ...
  • 've damarımda akan toprak'

bir sırrı vaktinden önce saklayıvermişim
    cümle coğrafya ve dahi dağları sıkıntı basmış.
    ben artık sürekli hançerlenirim
    iki tiren öpüştü mü kondüktör yanar

ah sen bana bakma tiyatrolarımı taşra tertibler
    benim anlattıklarımla biraz heterodoks kaçabilir sevgilim
    yani hükmetsene aksine ki, bir bin yıl sırtımızda paklanmayacak
    ve allah'ın isa isminde bir sevgilisi yok!

evet bugünlerde biraz siyaset ehli çocuklar olduk
    mesela bundan böyle senin adın petrus olsun sevgilim
    ki bir ağaca teşekkür etmek için davranıyorum da bazen
    oluk oluk pantalonlar devriliyor kanatlarıma...

ve şimdi ben sevgilim
    sana beyaz renginde değişik çoraplar temizliyorum ağlayarak.
    ve lâl ve gül ve döl,'ve damarımdan akan toprak'
    ve sonra eczama saplanan o tersinden lunapark
    o kült, o hırkalar...

ah nasıl lezzetli asalar birikiyor kirpiklerimde
    ve kooperatifler boyu gül koklayan beynelmilel varakalar!

gidişini başka türlü açıklayamıyorum...

gidiyorum bu / sayfa 16*
    5 0 ...
  • annemin kanser olduğunu bir süre bilmiyordum. sadece çok hasta olduğunu ve hastanede yatması gerektiğini biliyordum. bir çocuk için "çok hasta olmak" da kötü bir şey. kanser olduğunu öğrendiğimde de pek tepki verememiştim. sadece onun eve geleceği günü iple çekiyordum. görmeye gittiğimizde ancak beş dakika görebiliyordum, onda da başımı okşuyor, gülümsüyordu, o kadar. eve gelecek, hastalığı yenecek diye çok dua ederdim. her akşam servisten inerken annem bugün gelecek derdim, heyecanlanırdım, eve bi gelirdim annem yok. ısrarla geleceğini hayal ederdim. geldiğinde de meğersem "ölecek bu kadın, son günlerini ailesi ile geçirsin" diye eve yollamış doktorlar. ben hala iyileşeceğine inanıyorum, eve geldiyse her şey tamam diyorum. o eve geldiğinde kanserin ne olduğunu çok iyi anladım. birkaç santim şiş dilinden, gırtlağındaki 2 cm delikten, o deliğin üstündeki siyah metalden, sabahları nefes alamayıp balgam çeken bir makineye gidişinden, mama ile beslenişinden... korkmanın nasıl bir şey olduğunu ilk kez kanserle öğrendim sanırım. bir sabah boğazındaki balgamı tüküremediği için boğuluyordu, ablam için çok normal bir durumdu bu, öksürüyordu aslında annem, ben ölüyor sanıyorum. korkudan altıma sıçıyordum, ablamı zorla uyandırım temizlettim boğazını. o işlem bitince nasıl rahatlardı. kanser çok boktan bir şey. insanın sevdiği biri kansere yakalanınca mahvoluyor. seni de öldürüyor kanser.
    14 0 ...
  • kukla

4738.
  • sanırım 16 yaşımdaydım. o sıralar sözlüğü yeni keşfediyorum, taaa dokuzuncu nesilim... kukla abim yaşındadır. o kadar gülüyordum ki komikli entrylerine, çıldırıyordum. entry yazsa diye beklediğim bile olurdu, her gün profilini kontrol ederdim. sınıf arkadaşlarımı en arka sıraya toplar, kuşimato temalı entrylerini güle güle okurduk. millet gelip, "hani oğlum kukla komikli bi şey yazmış mı okuyalım? yazmamışsa eskilerden bul" derdi. artık eski tadı alamıyorum. sanırım ergenken çok komik geliyordu. gene komiktir elbet ama okumuyorum artık. şimdi aslına pek de sevmiyorum ama ergenliğimi süslediğin için teşekkürler abicim. saygılar. fakesi makesi var mıdır bilmiyorum ama anonimliğin verdiği gizi harika kullanmış yıllarca. bak bize, komple teşhir, komple meme şov.
    14 3 ...
  • dgs 2018

15.
  • sonuçları açıklanmıştır. benim açımdan sonuç mu. hoşgeldin 4 kasım 2018 kpss önlisans sınavıdır. yani kısacası yine umduğumu bulamadım. roman gibi paragrafların arasında boğuldum. tıpkı hayat gibi.
    15 0 ...
  • çok boş bi yazar.

kelimelerinden bok akıyor resmen. midemi bulandırıyor.

fazlasıyla tiksinç. inşallah tez vakitte silinir.
    11 1 ...
  • Bir kiz babasi olarak soyluyorum;
    Umarim bu mertebeye erisemezsiniz. Umarim cocugunuz olmaz. Umarim kisir kalirsiniz ibneler.
    15 2 ...
  • orospu çocuklarının yeni hainliği. hem de bayram arefesinde...

--spoiler--
    PKK'lı teröristler ile güvenlik güçleri arasında bu sabah sağlanan sıcak temas sırasında 4 asker şehit oldu, 5 asker ise yaralandı.Adıyaman’da Kömür Beldesi bölgesinde önceki gün mermer ocağını asan ve 4’ü iş makinesi olmak üzere toplam 13 aracı yakarak ateşe veren teröristlerle sıcak temas sağlandı.

Merkeze bağlı Kömür Beldesi kırsalında bulunan mermer ocağını salı gecesi basıp, ateşe veren PKK'lıların etkisiz hale getirilmesi için operasyon yürüten güvenlik güçleri, bu sabah kırsalda bir grup teröristi fark etti.

YOLA DÖŞENEN BOMBA PATLATILDI: Derinsu köyü Gisrik Mezrası kırsalında yola döşenen EYP zırhlı askeri aracın geçişi esnasında patlatıldı.

TERÖRiSTLER ATEŞ AÇTI: Tuzaklanan bombanın patlatılması olayında yaralanan güvenlik güçleri askeri araçlar ile operasyon bölgesinin dışına çıkartılırken, teröristler ateş açtı. Güvenlik güçleri ile teröristler arasında çatışma yaşandı.

Olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi. Sevk edilen sağlık görevlileri bölgedeki yaralıları alarak Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.
    --spoiler--

Pkk nın siyasi uzantısı barajı geçsin, meclise girsin diye oy veren zavallılar size ancak acıyoruz. Bu millet ve tarih sizi asla affetmeyecektir.

tam da bayram arefesinde,

rabbi m ailelerin acısını hafifletsin!

yaralılarımıza acil şifalar nasip eylesin!

tüm şehitlerimizin kanında boğulacak olan orospu çocuklarına inat;

bir ölür, bin doğarız!!!

bazı yalakalar da, şehitlik için yazılanlara demogoji diyor!

askerlik bile yapmadan yorum yapanlar var! sizin başsağlığı dilemenize ihtiyacımız yok ne olduğunuzu biliyoruz! gidin ayna karşısında şarkı markı söylemeye devam edin, ya da sözlükte am göt memeye devam edin!

Kimileri kanlarıyla vatan yapar, kimileri o vatana olan borcunu 13-18 bin liraya ödemiş sayılır!!!
    15 4 ...
  • dizilerdeki bırakın ulan o kızı geyiği.
    taş kesil uleeen.
    simdi varsa yoksa zengin genc yakisikli kaslı zeki komik uzun kültürlü patron geyiği.
    mahallenin gençleri ölsün mü amk?
    7 0 ...
  • hiçlik

89.
  • "Hiç olmak"

Sordum: aşk'ın sırrı nedir?
    Dedi: yarda yok olmaktir.
    Sordum: yarin isteği nedir?
    Dedi: samimi olmaktir.
    Sordum: samimiyet nedir?
    Dedi: hep yare bakmaktir.
    Sordum: bu nasil olacak?