bugün

(img:#2158674)

Bir kezban beyanı.

Iykk.
Peynirden iskelet mi yapmış deli...
Kadehlere reçel mi koymuş lan o kırk yıl düşünsem aklıma gelmez. Ama çay tabaklarını samimi buldum.
Ekmeği kalp şeklinde kesip, yumurtanın sarısını o kalbe denk getirmeyi düşünen üst akıl sahibidir!

"Kocişi" için özendiği gibi,evine gelen her hangi bir misafirine özeniyorsa ellerine sağlıktır.
Keşke ben de birinin kocişi olsam.
Sabah sabah kahvaltiyla uğraşacam aq.
Üşengeçlikten 48 kilodan yukarı cikamiyom.
görsel
Çay tabağına takildim. Herşey süslü püslü çay tabakları kahvehane tabağı gibi. Bunu hazırlayana kadar ogle olur.
Tuğralı kolyesi olduguna eminim.
Aşkın sonuna biber koymuş. inceliğe bakar mısınız. Swh.
kingim ile kahvaltı saati diyenleri gördü bu gözler.
Düşüş ıq belirtisi. Bu Tür gerizekalılar yedikleri içtikleri herşeyi süsler paylaşırlar. Of gene ütü koktu.
erkeğin kalbine giden yol midesinden geçmiyor, öğrenin artık şunu.
erkek yatakta mutluysa kendi karnını kendisi de doyurur anlayın artık bacılar
Benim hatun boyle story atsa boşarım la! Bu ne ya iq -100
Halbuki kocişinin istediği şey nutella sürülmüş bir amcık.
halbuki kocişinin istediği şey, kremşanti sürülmüş bir amlık sevgi.
kocişinin a.q.
ne yalan söyleyeyim böyle bir kahvaltı sofrası önüme gelsin isterdim.
Kadın kocasından görmediği ilgiyi sosyal medyada arıyor. Bide kendi kendini övmüş. Yazık gerçekten.
Kadin duygusal olabilir kocasini gercekten cok seviyor olabilir. kadın bir farklilik bir guzellik katmis sofraya. Ne var bunda. Neden herkesi her seyi elestirmek. Zorundasiniz. Her gottigi yerin fotografini cekilip kafede ictigi kahvenin storysini atanlar kadin icin boyle bir fotografi atmamliymia diye yorum yapdi. Ben sofrada bir gariplik goremiyorum. Ama siz beyler kendinizi sevmeyen deger vermeyen zor kizlari sevdiginkz icin boyle seyleri garipsemeniz cok dogal.

Ayrica kadinin muhtemelen turbanli oldugu dusunulerek de linc edimis kadin .kemalistler baska bir diyeceginiz var mi?
Sıkıntı şu sofrayı hazırlamasında değil, şu storyi paylaşmasında gibime geldi.
aşiret reislerinin zengin çocuklarıyla evlenen kadınlar böyle oluyor. aslında olan şey aşk değil. lüks Hayatın verdiği mutluluğun ve minnetin dışa vurumu.
(bkz: kadınların gerçekten sevmemesi)
bugünlük de cinsiyetçiliğimi konuşturdum. dayanamadım.
insanlar sevdiklerine nasıl hitap edeceklerini size soracak değiller bence. Ben de eşime kocişkom demeyi çok severim. Kezban sözüymüş. Kezbanlıkta çoğunuz benimle kapışırsınız. Hah!
Ee? Sana ne, size ne, bana ne ve kime ne ??
işte erkek delisi şiddet seven kadın modelidir bunlar.

yarın bir gün dayak yerler sosyal medya da yardım isterler.

bu tarz kadınların kendisine saygısı yoktur.
Milletin mutluluğu neden bizim toplumumuzu bu kadar alâkadar ediyor. Hayır, anlamıyorum abi ama neden götünüze batıyor ? Biri de başörtülüdür kesin demiş, ya bizim insanımız vasat ve haset, bu toplumdan bir sikim olmaz alayı şerefsiz alayı kahbe alayı çürümüş kokuşmuş.

Size başımızdaki liderler bile fazla reziller sürüsü.
güncel Önemli Başlıklar