t i b b

223.
  • eskiden kendi halinde takılan vasat bir tipken ne olmuşsa özgüven depolayıp millete atar yapmaya başlamış. burdaki ilk zamanlarını da biliriz isim yapmak için yapmadığı kalmamıştı 1-2 arkadaş edinmiş herhalde açık ve net.
    12 4 ...
  • çok acı. enkaz oldum,yok oldum. onunla gezdiğimiz yerler, ellerinin güzelliği, pamuk ayakları,güzel gözleri... allahımm bir insan bu kadar mı güzel kokar. ona sarıldığımda kokusunu içime çekerdim. çok özledim kokusunu, dudaklarının tadını, sarıldığımda kollarımın onu sarışını... onun yiyemeyip benim bitirdiklerimi, elleriyle bana hazırladıklarını.

evlenme planları yaptık, hayaller kurduk. annemlerle tanıştı, annemler de çok sevdi onu, o da annemleri çok sevdi. sevdiğim kızla ömrümü dolduracaktım, kızım sevdiğim kadına benzeyecekti. ailem onlar olacaktı... ama olmadı. kaybettim onu...

şimdi fiziksel olarak bir yerlerde, başkalarından sevgiler ummakta. kendisi başka bir insan.

benim sevdiğim kız değil, o öldü. onu kalbimin en güzel yerine gömdüm,toprağını öpüyorum her gün.

evet yalnızım, başka bir kızı sokamadım hayatıma. 7-8 ay oldu. daha ne kadar sürer bilmiyorum ama ben onu çok özlüyorum.
    9 0 ...
  • saçları kısa olan dişilerdir. bir de bu kısa saçlı kadın goygoyu çıktı başımıza. neymiş efendim kısa saçlı kadınlar çok acılar çeken güçlü kadınlarmış. neymiş efendim saçını kısa tutan kadın özgür ve cesur olurmuş. bir kadın saçından vazgeçiyorsa o kadın herkesin kaldırabileceği bir kadın değilmiş. anasının amı.*
    12 0 ...
  • sevinç, gurur, ümit, gizem ve daha ne kadar çok efsuni içeren hissiyat varsa hepsini içinde barındırır o an.

ufkun kızıllığında gezinen gözler aslında kişinin geçmişten geleceğe yaptıkları ve yapacaklarına dair bireysel izdüşüm hesaplaşmasıdır.

diğer adı kuşluk vakti midir bilmiyorum, seher vaktinin.

bu sabah yaptım yine. gözdağı'na çıktım o ayazda. siz de yapın. güneş uyanmadan siz uyanın. ufuktaki kızıllığını seyredin. her damakta ayrı tat bırakan o an, sizde de bir şeyleri tetikleyecektir.

lets go.
    4 0 ...
  • diyelim ki boşanıyorsunuz evli olduğunuz kadından. kadın sizden ilk olarak eğer varsa çocuğunuzu ister ve sizin moralinizi çökertir. sonra bir darbe daha gelir. kadın sizden onbinlerce lira para ister. daha fazla para koparabilmek için daha fazla tazminat davası açar. sonra denir ki *kadın hakları*. bu mudur kadın hakları. elbette ki kadınlara şiddet uygulanmamalı. ama kadınların boşanma esnasında para koparmaya çalışmaları da bir gerçektir.
    12 1 ...
  • odul veriyorsaniz siraya gectim.

aslina bakilirsa seker olmadigi icin mecburiyetten baslanip sonra o tadi daha cok begenmemle basladi bu is.
    askerde cayi bulmussun hani bunun sekeri diye bir luksun olmuyordu.
    10 0 ...
  • gam yok kasevet yok. ülkenin hali umurlarında değil, aldıkları 2 torba kömür ile 3-5 paket makarna ile dünyanın en mutlu insanı oluyorlar. hayat onlara güzel.
    2 0 ...
  • dunyanin her yerinde sabahin 7 si oldugu zanneden zavallilarin oldugunu gorseten baslik. burda aksam 8 daha evladIm.
    2 7 ...
  • Cinsel istek insandan insana, karakterden karaktere, zamandan zamana degisir.

Mesgul insan arzular selale de olsa doyasiya sevisemez. Kafasini ona buna yoran insan oyle fantastik bi cinsel hayat yasayamaz. Ha birlikte olur olmasina ama vucuttaki etkisi 20 dakikalik kardiyo antrenmanindan farkli olmaz. Sekse edebi anlamlar yuklemeye luzum yok simdi gece gece oyle bi tarafi da var ama biyolojik bir gerceklik nihayetinde. isin gucun arasinda yasadiginla, kafa rahat zaman geniskenki bir olmaz.

Kadinin istegi fazla kismi dogrudan mesguliyetle alakalidir. Cogu, cogu iste erkek gibi sorumluluk almaz. Mesguliyetlerinin zihinsel yorgunluga donusmesine izin vermezler. Erkek icin eger sartlar cok rahat degilse bu kacinilmazdir. Takmayacak kadar rahat adam zaten kadinlar tarafindan her ortamda tespit edilir, cinsel potansiyeli degerlendirilir.

Kadinlar birlikteliklerinde iki eli kanda olan adamdan bile belini kirmasa da en ezindan duygusal bi etkilesim beklerler. Bu sekilde fonksiyonel olduklarini hissederler ama iki elleri cok cok nadiren kanda olur. Toplum tarafindan kollanirlar. O yuzden cinsellige vakit olmamasi olayini anlayamazlar. Cogu erkek de bu yuzden duduklenir.

is guc ne kadar yogun olursa olsun insan enerjisinin belli bi kismini yataga ayirmali. Yeri, isi, yasi ne olursa olsun bu boyle. Kadinlarin kafa genelde rahat ve bi erkegin himayesinde hayatini surdurmek cogunlukla yasam gayeleri oldugu icin cins istekler daima yuksektir. Bu istekleri karsilik bulmazsa sapitabilirler, sapitiyorlar hatta. Sapitacaklar da. Cok da seyetmemek lazim.
    4 1 ...